Po 32 zespoły w Orliku i Żaku!!!

Po raz pierwszy w historii rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej Orlika oraz Żaka, w zmaganiu o mistrzostwo województwa wystartują po dwie grupy w każdej z kategorii.

Poniżej przedstawiamy podział grup:

Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Orlika

Grupa A 

  1. Cis Cekcyn
  2. Olimpia Wtelno
  3. Grom Więcbork
  4. UKS Fala Świekatowo
  5. Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie
  6. Wisła Strzelce Górne
  7. Kamionka Kamień Krajeński
  8. Wda Świecie
  9. Victoria Koronowo
  10. SF Junior Nakło
  11. Skra Paterek
  12. Victoria Niemc
  13. Victoria II Niemcz
  14. Dąb Potulice
  15. KS Sportis Łochowo
  16. KS Sportis II Łochowo

Grupa B 

  1. Wisełka Solec Kujawski
  2. Wisełka II Solec Kujawski
  3. Zdrój OSiR Ciechocinek
  4. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
  5. Polonia Bydgoszcz
  6. Spójnia Białe Błota
  7. Spójnia II Białe Błota
  8. Spójnia Białe III Błota
  9. Chemik Bydgoszcz (trener A. Pruss)
  10. Chemik II Bydgoszcz (trener A. Raszka)
  11. Chemik III Bydgoszcz (trener A. Raszka)
  12. MAP Opławiec
  13. UKS Tęcza Bydgoszcz
  14. UKS Orlik Zielonka
  15. Gryf Sicienko
  16. BKS Bydgoszcz

Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Żaka

Grupa A 

  1. Cis Cekcyn
  2. Kamionka Kamień Krajeński
  3. Olimpia Wtelno
  4. GOKSiR Pruszcz
  5. Wisła Gruczno
  6. Pomorzanin Serock
  7. UKS Szkółka Piłkarska Chełmno
  8. Victoria Niemcz (trener P. Filipski)
  9. Victoria II Niemcz (trener M. Narloch)
  10. UKS Fala Świekatowo
  11. Wisła Strzelce Górne
  12. Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie
  13. Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
  14. Victoria Koronowo
  15. Gryf Sicienko
  16. Dąb Potulice

Grupa B 

  1. Polonia Bydgoszcz
  2. Polonia II Bydgoszcz (trener R. Wysocki)
  3. Polonia III Bydgoszcz (trener R. Wysocki)
  4. KS Brzoza
  5. Spójnia Białe Błota
  6. Spójnia II Białe Błota
  7. MAP Opławiec
  8. Zdrój OSiR Ciechocinek
  9. Zdrój OSiR II Ciechocinek
  10. BKS Bydgoszcz
  11. BKS II Bydgoszcz
  12. UKS Tęcza Bydgoszcz
  13. Wisełka Solec Kujawski
  14. Wisełka II Solec Kujawski
  15. Juventus Academy Bydgoszcz
  16. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski