WYNIKI K-PHLO 2022-23

I kolejka 3-4.12.2022

1 turniej

Start Pruszcz – Olimpia 2012 Wtelno 0:5 (K. Damski 3, Ściesiński, G. Damski).

Start Stawki – Wisła Strzelce Górne 1:3 (Nowak – Leśniewski 2, Słoniewski).

Start Pruszcz – Start Stawki 6:0 (D. Graczyk 3, Czyżniewski 2, Gornowicz).

Olimpia 2012 Wtelno – Wisła Strzelce Górne 9:2 (Lazarek 3, G. Damski 2, Jastrzębski, Tomaszewski, Ściesiński, Świątkowski – Leśniewski, Gostomczyk).

Start Pruszcz – Wisła Strzelce Górne 4:2 (Chałat 3, Czyżniewski – Leśniewski, Kaliszewski).

Olimpia 2012 Wtelno – Start Stawki 9:0 (G. Damski 3, Lazarek 2, Jastrzębski 2, Inszczak 2).

2 turniej

Wda Świecie – AP Reissa Bydgoszcz 6:3 (Sarnecki 2, Żurek 2, Świs, Wolińska – Batura 2, Matalewski)

Chełminianka Chełmno – Olimpia 2013 Wtelno 4:1 (Lewandowski 2, Rokoszewski, Kowalkowski – Wojtalewicz).

Wda Świecie – Chełminianka Chełmno 10:2 (Sarnecki 6, Wolińska 2, Michalski, Żurek – Rokoszewski, Lewandowski)

AP Reissa Bydgoszcz – Olimpia 2013 Wtelno 4:0 (Batura 2, Kosecki 2).

Wda Świecie – Olimpia 2013 Wtelno 5:0 (Michalski 3, Sarnecki, Wolińska).

AP Reissa Bydgoszcz – Chełminianka Chełmno 2:2 (Rokoszewski 2 – Batura, Kotkowski).

3 turniej

Sportis Łochowo Wisełka Solec Kujawski 2:1 (Modnicki, Andrzejewski – Sonnak)

Sportis II Łochowo – Sportis GKS Bukowiec 4:2 (Kalamon, Neumann, Winiarski, Lewandowski – Gerke, Kruk).

Sportis Łochowo – Sportis GKS Bukowiec 5:1 (Brenk 2, Koziorzemski, Piłat, Andrzejewski – Arndt).

Wisełka Solec Kujawski – Sportis II Łochowo 3:0 (Meller, Sonnak, Borowiak).

Sportis Łochowo – Sportis II Łochowo 8:1 (Piłat 2, Koziorzemski 2, Modnicki 2, Brenk, Bryś – Winiarski).

Wisełka Solec Kujawski – Sportis GKS Bukowiec 3:0 (Borowiak 2, Sonnak).

4 turniej

MUKS Bydgoszcz – Tucholanka Tuchola 2:0 (Maiorov, Pawlak).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – UKS Tęcza Bydgoszcz 1:13 (Chrostowski – Mrozik 6, Walukiewicz 3, Krzywoszyńska 2, Dominikowska, Kruczyńska)

MUKS Bydgoszcz – UKS Tęcza Bydgoszcz 0:4 (Mrozik, Walukiewicz, Krzywoszyńska, Wilczek).

Tucholanka Tuchola – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 3:0 (Wróblewski, Pieczka, Spitza).

MUKS Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 6:0 (Pocięgiel 3, Dziuda 3).

Tucholanka Tuchola – UKS Tęcza Bydgoszcz 1:2 (Patoleta – Mrozik, Walukiewicz).

 

II kolejka 17-18.12.2022

1 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz – Wda Świecie 4:0 (Kruczyńska 2, Wilczek, Walukiewicz).

Sportis GKS Bukowiec – Start Pruszcz 4:0 (Marczak 3, Arndt).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Sportis GKS Bukowiec 4:0 (Walukiewicz 2, Kruczyńska, Mrozik).

Wda Świecie – Start Pruszcz 8:0 (Sarnecki 3, Wolińska 2, Krupiński 2, Radzio).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Start Pruszcz 11:0 (Walukiewicz 4, Kruczyńska 3, Wilczek 2, Krzywoszyńska, Mrozik).

Wda Świecie – Sportis GKS Bukowiec 9:0 (Sarnecki 3, Krupiński 2, Wolińska 2, Michalski).

2 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Sportis Łochowo 1:5 (Wiśniewski – Modnicki 3, Koziorzemski, Gutkowski).

Start Stawki – AP Reissa Bydgoszcz 1:5 (Nowak – Kosecki 3, Bączyński, Batura).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – AP Reissa Bydgoszcz 0:4 (Batura, Kosecki, Stanek, Grundkowski).

Sportis Łochowo – Start Stawki 15:0 (Bryś 5, Andrzejewski 3, Modnicki 3, Gutkowski 2, Koziorzemski 2).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Start Stawki 0:0

Sportis Łochowo – AP Reissa Bydgoszcz 2:2 (Gutkowski, Andrzejewski – Batura, Kosecki).

3 turniej

Sportis II Łochowo – Chełminianka Chełmno 5:4 (Kalamon 2, Filipczak, Winiarski, samobójcza – Rokoszewski 2, Wójcik 2).

MUKS Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 10:0 (Góra 5, Czajka, Pawlak, Sobacki, Kosowski, Dziuda).

Sportis II Łochowo – MUKS Bydgoszcz 1:8 (Kalamon – Kosowski 2, Dziuda 2, Góra 2, Sobacki, Czajka).

Chełminianka Chełmno – Wisła Strzelce Górne 4:7 (Rokoszewski 2, Wójcik, Lewandowski – Bogusławski 3, Robaczewski 2, Słoniewski 2).

Sportis II Łochowo – Wisła Strzelce Górne 5:1 (Filipczak 2, Winiarski 2, Lewandowski – Słoniewski).

Chełminianka Chełmno MUKS Bydgoszcz 5:6 (Rokoszewski 2, Wójcik, Kowalkowski, Klimek – Dziuda 3, Góra, Sobacki, Czajka).

4 turniej

Olimpia 2012 WtelnoTucholanka Tuchola 5:2 (Ściesiński 3, G. Damski 2 – Kawicki, Pataleta).

Wisełka Solec Kujawski – Olimpia 2013 Wtelno 4:3 (Borowiak 2, Sonnak 2 – Ostałowski 2, Urbański).

Olimpia 2012 WtelnoWisełka Solec Kujawski 2:7 (G. Damski, Jakubczyk – Borowiak 3, Dziedzic, Łata, Bojda, Sonnak).  

Tucholanka Tuchola – Olimpia 2013 Wtelno 3:2 (Landmesser 2, Lewandowski – Sienkiewicz, Zawodniak).

Olimpia 2012 Wtelno Olimpia 2013 Wtelno 7:3 (Ściesiński 4, K. Damski, Lazarek, Jakubczyk – Wojtalewicz 2, Sienkiewicz).

Tucholanka Tuchola – Wisełka Solec Kujawski 2:5 (Lewandowski, Patoleta – Borowiak 4, Sonnak).

 

III kolejka 14-15.01.2023

1 turniej

AP Reissa Bydgoszcz – Start Pruszcz 8:1 (Kosecki 4, Ogiba 2, Batura, Bączyński – ).

Tucholanka Tuchola – Sportis II Łochowo 7:2 (Landmesser 2, Lewandowski 2, Wróblewski, Sierosławski, Pazurek – Kalamon 2).

AP Reissa Bydgoszcz – Tucholanka Tuchola 5:4 (Badura 2, Stanek 2, Bączyński – Sierosławski 2, Kelbratowski, Patoleta).

Start Pruszcz – Sportis II Łochowo 4:3 ( – Neumann 3).

AP Reissa Bydgoszcz – Sportis II Łochowo 11:4 (Kosecki 7, Ogiba, Bączyński, Stanek, Grundkowski – Kalamon 3, Winiarski).

Start Pruszcz – Tucholanka Tuchola 3:6 ( – Pazurek 2, Szymański 2, Wielandt, Wróblewski, Patoleta).

2 turniej

Wda Świecie – Wisełka Solec Kujawski 2:2 (Sarnecki, Żurek – K. Dziedzic 2).

MUKS Bydgoszcz – Start Stawki 16:0 (Mikuła 3, Dziuda 3, Pocięgiel 3, Sobacki 2, Pawlak 2, Góra, Hejmej, Czajka)

Wda Świecie – MUKS Bydgoszcz 3:2 (Kasperski, Michalski, Żurek – Dziuda, Mikuła).

Wisełka Solec Kujawski – Start Stawki 9:0 (Borowiak 3, Sonnak 2, Batkowski 2, Bojda, K. Dziedzic).

Wda Świecie – Start Stawki 12:0 (Wolińska 3, Sarnecki 2, Krupiński 2, Radzio, Kasperski, Michalski, Miesiarczyk, Żurek).

Wisełka Solec Kujawski – MUKS Bydgoszcz 1:1 (Wilk – Dziuda).

3 turniej

Wisła Strzelce Górne – Sportis GKS Bukowiec 3:1 (Leśniewski 2, Lewandowski – Arndt).

Olimpia 2013 Wtelno UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 5:1 (Sienkiewicz 2, Kociński, Ostałowski, McKenzie – ).  

Wisła Strzelce Górne – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:1 (Bogusławski, Leśniewski – ).  

Sportis GKS Bukowiec – Olimpia 2013 Wtelno 1:6 (Witek – Wojtalewicz, Sienkiewicz, Kociński, McKenzie, Mojzesowicz, Sikora).

Wisła Strzelce Górne – Olimpia 2013 Wtelno 3:2 (Lewandowski 2, Słoniewski – Wojtalewicz, McKenzie).

Sportis GKS Bukowiec – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:0 (Pokrzywiński, Arndt).  

4 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz – Olimpia 2012 Wtelno 8:0 (Walukiewicz 2, Krupińska 2, Mrozik 2, Krzywoszyńska).

Chełminianka Chełmno – Sportis Łochowo 3:1 (Rokoszewski, Wójcik, Droszcz – Brenk).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Chełminianka Chełmno 5:1 (Mrozik 2, Krzywoszyńska 2, Kruczyńska – Kowalkowski).

Olimpia 2012 Wtelno – Sportis Łochowo 2:1 (Lazarek, G. Damski – Brenk).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Sportis Łochowo 6:0 (Kruczyńska 4, Mrozik, Krzywoszyńska)

Olimpia 2012 Wtelno – Chełminianka Chełmno 4:3 (Tomaszewski, Zieliński, Lazarek, G. Damski – Wójcik 2, Droszcz).

 

IV kolejka 21-22.01.2023

1 turniej

Chełminianka Chełmno – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 7:0 (Rokoszewski 5, Wójcik, Droszcz).

Wisełka Solec Kujawski Start Pruszcz 6:0 (Borowiak 4, Sonnak 2).  

Chełminianka Chełmno – Wisełka Solec Kujawski 2:4 (Rokoszewski, Wójcik – Sonnak 2, Dziedzic, Wilk).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Start Pruszcz 2:4.   

Chełminianka Chełmno – Start Pruszcz 4:0 (Rokoszewski, Wójcik, Droszcz, Drzyzga).  

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Wisełka Solec Kujawski 0:2 (Borowiak 2).

2 turniej

Start Stawki – Olimpia 2013 Wtelno 2:9 ( – Szczepiński 4, Wojtalewicz 2, Sienkiewicz 2, Leśniewski)

UKS Tęcza Bydgoszcz – Sportis II Łochowo 10:0 (Mrozik 4, Krzywoszyńska 3, Kruczyńska 2, Wilczek).

Olimpia 2013 Wtelno – Sportis II Łochowo 6:2 (Wojtalewicz 2, Sienkiewicz, Leśniewski, Mojzesowicz, Szczepiński – Pachólski 2).

Start Stawki – UKS Tęcza Bydgoszcz 0:10 (Mrozik 4, Krzywoszyńska 4, Kruczyńska 2).

Olimpia 2013 Wtelno – UKS Tęcza Bydgoszcz 0:5 (Kruczyńska 3, Krzywoszyńska, Meller).

Start Stawki – Sportis II Łochowo 1:5 ( – Pachólski 2, Filipczak 2, Winiarski).

3 turniej

Sportis Łochowo – Wda Świecie 1:1 ( – Sarnecki).

Tucholanka Tuchola – Wisła Strzelce Górne 4:0 (Lewandowski 2, Piątkowski, Szymański).

Sportis Łochowo – Tucholanka Tuchola 4:1 ( – Marciniak).

Wda Świecie – Wisła Strzelce Górne 7:1 (Sarnecki 2, Żurek 2, Kowalski, Michalski, Wolińska – Lewandowski).

Sportis Łochowo – Wisła Strzelce Górne 7:0.

Wda Świecie – Tucholanka Tuchola 6:0 (Michalski 2, Sarnecki 2, Kempa 2).

4 turniej

AP Reissa Bydgoszcz – MUKS Bydgoszcz 1:6 (Grundkowski – Simiński 2, Sobacki, Kurzyński, Dziuda, Jarmaków). 

Sportis GKS Bukowiec – MUKS Bydgoszcz 0:6 (Dziuda 2, Jarmaków 2, Sobacki, Simiński).

AP Reissa Bydgoszcz – Sportis GKS Bukowiec 4:2 (Kosecki 2, Bączyński, Grundkowski – Arndt 2).

Do rozegrania:

Olimpia 2012 Wtelno – Sportis GKS Bukowiec

Olimpia 2012 Wtelno – AP Reissa Bydgoszcz

Olimpia 2012 Wtelno – MUKS Bydgoszcz

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. TĘCZA BYDGOSZCZ 12 36 82-3
2. WDA ŚWIECIE 12 29 69-15
3. WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 12 29 47-14
4. MUKS BYDGOSZCZ 11 25 63-15
5. SPORTIS ŁOCHOWO 12 23 50-19
6. AP REISSA BYDGOSZCZ 11 23 49-28
7. OLIMPIA 2012 WTELNO 9 21 43-26
8. TUCHOLANKA TUCHOLA 12 15 33-36
9. WISŁA STRZELCE GÓRNE 12 15 24-55
10. CHEŁMINIANKA CHEŁMNO 12 13 41-45
11. OLIMPIA 2013 WTELNO 12 12 37-41
12. SPORTIS II ŁOCHOWO 12 12 32-65
13. START PRUSZCZ 12 12 22-59
14. SPORTIS GKS BUKOWIEC 11 6 13-44
15. UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW KUJ. 12 1 6-53
16. START STAWKI 12 1 5-95