Terminarz orlików

TERMINARZ ROZGRYWEK KUJAWSKO-POMORSKIEJ HALOWEJ LIGI ORLIKA

Gospodarz oznaczony został wytłuszczonym drukiem i jest na pierwszej pozycji.

 

I KOLEJKA 13/14.12.2014

I turniej:

Polonia II Bydgoszcz, JSS Bydgoszcz, AP Młoda Włocławianka Włocławek, Orlik Fordon.

Termin: UWAGA turniej rozegrany 7.12.2014 (niedziela) godz. 10.30

Miejsce: Hala WSG ul. Garbary 2 w Bydgoszczy

II turniej:

GLKS Osielsko, Polonia Bydgoszcz, Mały Piłkarz Inowrocław, Unia Solec Kujawski

Termin: 14.12.2014 (niedziela) godz. 9.30

Miejsce: Hala GOSiR ul. Tuberozy 2 Osielsko

III turniej:

Cis Cekcyn, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Wisełka Solec Kujawski, Fala Świekatowo

Termin: 14 grudnia 2014 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Cekcynie ul. Szkolna

IV turniej:

Wisełka Bydgoszcz, Struga Drzycim, Victoria Niemcz, Victoria Koronowo

Termin: 13.12.2014 (sobota) godz. 10.00

Miejsce:  Gimnazjum nr 3 w Bydgoszczy ul. Gawędy 5 (Fordon).

 

II KOLEJKA 10/11.01.2015

I turniej:

Victoria Koronowo, Polonia II Bydgoszcz, GLKS Osielsko, Wisełka Solec Kujawski

Termin: UWAGA turniej 17.01.2015 (sobota) o godz. 10.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4.

II turniej:

Struga Drzycim, Cis Cekcyn, JSS Bydgoszcz, Mały Piłkarz Inowrocław

Termin: 10 stycznia 2014 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Cekcynie ul. Szkolna

III turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Wisełka Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, AP Młoda Włocławianka Włocławek

Termin: 11 stycznia 2015 (niedziela) godz. 12.00

Miejsce:  Hala OSiR  w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

IV turniej:

Orlik Fordon, Fala Świekatowo, Victoria Niemcz, Unia Solec Kujawski

Termin: 10.01.2015 (sobota) godz. 8.30

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

 

III KOLEJKA 24/25.01.2015

I turniej:

Mały Piłkarz Inowrocław, Victoria Niemcz, Polonia II Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Termin: UWAGA zmiana terminu:  31 stycznia 2015 r. (sobota) godz. 8.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Inowrocławiu, ul. Al. Niepodległości 4.

II turniej:

Fala Świekatowo, GLKS Osielsko, Wisełka Bydgoszcz, JSS Bydgoszcz

UWAGA zmiana terminu: Termin: 31.01.2015 r. (sobota) godz. 10.00.

Miejsce:  Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Świekatowie ul. Dworcowa 20A.

III turniej:

Unia Solec Kujawski, Wisełka Solec Kujawski, AP Młoda Włocławianka Włocławek, Struga Drzycim

Termin: 25 stycznia 2015 r. (niedziela) godz. 12.00

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawskim, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

IV turniej:

Victoria Koronowo, Cis Cekcyn, Polonia Bydgoszcz, Orlik Fordon

Termin: 25.01.2015 (niedziela) o godz. 9.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4.

 

IV KOLEJKA 7/8.02.2015

I turniej:

Polonia Bydgoszcz, Fala Świekatowo, Struga Drzycim, Polonia II Bydgoszcz

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 13.30

Miejsce: Hala ZS nr 10 ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy.

II turniej:

JSS Bydgoszcz, Unia Solec Kujawski, Victoria Koronowo, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 12.15

Miejsce: Hala ZS nr 9 w Bydgoszczy ul. Cicha 59.

III turniej:

Victoria Niemcz, AP Młoda Włocławianka Włocławek, Cis Cekcyn, GLKS Osielsko

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 14.15

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2.

IV turniej:

Wisełka Solec Kujawski, Orlik Fordon, Mały Piłkarz Inowrocław, Wisełka Bydgoszcz

Termin: 8.02.1015 (niedziela), godz. 12.30

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawskim, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

 

V KOLEJKA 7/8.03.2015

I turniej:

Cis Cekcyn, Polonia II Bydgoszcz, Unia Solec Kujawski, Wisełka Bydgoszcz

Termin: 8 marca 2015 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Cekcynie ul. Szkolna

II turniej:

Victoria Niemcz, Wisełka Solec Kujawski, JSS Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz

Termin: 8.03.2015 (niedziela) godz. 14.00

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2.

III turniej:

AP Młoda Włocławianka Włocławek, Mały Piłkarz Inowrocław, Victoria Koronowo, Fala Świekatowo

Termin: 8 marca 2015 (niedziela) godz. 11.30

Miejsce: Hala Mistrzów we Włocławku Al. Chopina 8

IV turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Orlik Fordon, Struga Drzycim, GLKS Osielsko

Termin: 8 marca 2015 (niedziela) godz. 12.00

Miejsce:  Hala OSiR  w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c