Category Aktualności

Terminy i miejsca finałów

Ustalono terminy, miejsca i gospodarzy turniejów finałowych w poszczególnych turniejach halowych.

W Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Młodzika, turniej zostanie rozegrany 2.03.2019 roku w Ciechocinku, a gospodarzem jest UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski.

W Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Orlika, turniej zostanie rozegrany 10.03.2019 roku w Solcu Kujawskim, a gospodarzem jest Wisełka Solec Kujawski.

W Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Żaka, turniej zostanie rozegrany 3.03.2019 roku w Sępólnie Krajeńskim, a gospodarzem jest Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie.
Sponsorem rozgrywek jest Sklep Sportowy SkorpionSport

Czytaj więcej

Skorpion Sport sponsorem rozgrywek

 

Informujemy, że sponsorem rozgrywek Kujawsko-Pomorskich Lig Halowych jest Sklep Sportowy Skorpion Sport

 

Czytaj więcej

Samych sukcesów, zarówno w sporcie jak i w życiu, zdrowia i spełnienia marzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzy Akademia Sportu Piotak 

Czytaj więcej

Ruszyli

Wystartowały rozgrywki sezonu halowego 2018/19.

W zakładce turnieje można zapoznać się ze wszystkimi wynikami i aktualnymi tabelami rozgrywek.

Czytaj więcej

Po 32 zespoły w Orliku i Żaku!!!

Po raz pierwszy w historii rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej Orlika oraz Żaka, w zmaganiu o mistrzostwo województwa wystartują po dwie grupy w każdej z kategorii.

Poniżej przedstawiamy podział grup:

Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Orlika

Grupa A 

  1. Cis Cekcyn
  2. Olimpia Wtelno
  3. Grom Więcbork
  4. UKS Fala Świekatowo
  5. Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie
  6. Wisła Strzelce Górne
  7. Kamionka Kamień Krajeński
  8. Wda Świecie
  9. Victoria Koronowo
  10. SF Junior Nakło
  11. Skra Paterek
  12. Victoria Niemc
  13. Victoria II Niemcz
  14. Dąb Potulice
  15. KS Sportis Łochowo
  16. KS Sportis II Łochowo

Grupa B 

  1. Wisełka Solec Kujawski
  2. Wisełka II Solec Kujawski
  3. Zdrój OSiR Ciechocinek
  4. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
  5. Polonia Bydgoszcz
  6. Spójnia Białe Błota
  7. Spójnia II Białe Błota
  8. Spójnia Białe III Błota
  9. Chemik Bydgoszcz (tre...
Czytaj więcej

Nabór uzupełniający do drugiej grupy Orlików i Żaków

W związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika i Żaka, spróbujemy zebrać kolejne 16 ekip.

Poniżej podajemy zespoły, który zgłosiły akces do drugiej grupy rozgrywek:

Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Orlika

  1. Cis Cekcyn
  2. Victoria II Niemcz
  3. KS Sportis Łochowo
  4. KS Sportis II Łochowo
  5. Polonia Bydgoszcz
  6. Olimpia Wtelno
  7. Spójnia Białe Błota
  8. Spójnia II Białe Błota
  9. Spójnia Białe III Błota
  10. Grom Więcbork
  11. Chemik Bydgoszcz
  12. Chemik II Bydgoszcz
  13. Chemik III Bydgoszcz
  14. MAP Opławiec
  15. SF Junior Nakło
  16. Skra Paterek

Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Żaka

  1. Cis Cekcyn
  2. Rawys Raciąż
  3. Olimpia Wtelno
  4. Polonia II Bydgoszcz
  5. Polonia III Bydgoszcz
  6. KS Brzoza
  7. Spójnia Białe Błota
  8. Spójnia II Białe Błota
  9. MAP Opławiec
  10. GOKSiR Pruszcz
  11. Wisła Gruczno
  12. Zdrój OSiR II Ciechoci...
Czytaj więcej

Zgłoszone zespoły na nowy sezon

Oto aktualna lista zespołów, które zgłosiły się do rozgrywek sezonu halowego 2018/19

Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Młodzika

  1. Victoria Niemcz
  2. Victoria II Niemcz
  3. Krajna Sępólno Krajeńskie
  4. Gryf Sicienko
  5. Gryf II Sicienko
  6. Wisełka Solec Kujawski
  7. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
  8. UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski
  9. MUKS CWZS Bydgoszcz
  10. GLKS Dobrcz
  11. Zdrój OSiR Ciechocinek
  12. Olimpia Wtelno
  13. SF Junior Nakło
  14. Spójnia Białe Błota
  15. Tucholanka Tuchola
  16. SF Junior II Nakło

Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Orlika

  1. Victoria Niemcz
  2. UKS Fala Świekatowo
  3. Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie
  4. Wisła Strzelce Górne
  5. UKS Tęcza Bydgoszcz
  6. Kamionka Kamień Krajeński
  7. UKS Orlik Zielonka
  8. Gryf Sicienko
  9. Wisełka Solec Kujawski
  10. Wisełka II Solec Kujawski
  11. BKS Bydgoszcz
  12. Wda Świecie
  13. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski...
Czytaj więcej