Wyniki Grupa 1 K-PHLM 2020-21

 

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Sportis Łochowo  – SF Junior Nakło 0:2 (Stawicki, Mroczkowski)

Wisła Strzelce Górne – Victoria Niemcz Osielsko 1:1 (Szczypiorski – Russ)

Sportis Łochowo  – Victoria Niemcz Osielsko 2:1 (Wełniak 2 – Ratajczak).

SF Junior Nakło – Wisła Strzelce Górne 5:1 (Gniot 2, Mroczkowski, Stachowski, Nowak – Mierzwa)

Sportis Łochowo  – Wisła Strzelce Górne 1:1 (Belt – Smoliński).

SF Junior Nakło – Victoria Niemcz Osielsko 1:0 (Murek).

2 turniej

Czarni Nakło – Tucholanka Tuchola 4:1 (Słuszko 2, Jendrzejewski, Antczak – Prądzyński).

Krajna Sępólno Krajeńskie –  Kamionka 2 Kamień Krajeński 4:0 (Krawczak 2, Bąkowski, Nowak).

Tucholanka Tuchola – Kamionka 2 Kamień Krajeński 2:1 (Prądzyński 2 – Grzelka).

Czarni Nakło – Krajna Sępólno Krajeńskie 5:2 (Ławski 3, Jarocha, Murek – Mrugalski, Kałaczyński).

Czarni Nakło – Kamionka 2 Kamień Krajeński 3:1 (Ławski, Janowiak, Murek – Hałasowski).

Tucholanka Tuchola – Krajna Sępólno Krajeńskie 0:0.

3 turniej

Kamionka Kamień Krajeński – Sportis 3 Łochowo 4:0 (Spirka 2, Szulc, Adamczyk).

Sportis 2 Łochowo – Mezar Nakło 5:2 (Ignatowski 2, I. Ruszczak 2, Stawikowski – Sieja, Mieszczak).

Kamionka Kamień Krajeński – Mezar Nakło 9:2 (Sporka 6, Adamczyk 2, Warylak – Wierzewski, Błochat).

Sportis 3 Łochowo – Sportis 2 Łochowo 3:4 (Bury, I. Zagrodzki, Gorzelak – I. Ruszczak 2, Stawikowski, Fogt).

Kamionka Kamień Krajeński – Sportis 2 Łochowo 4:3 (Spirka 2, Adamczyk 2 – Ignatowski, I. Ruszczak, B. Ruszczak).

Sportis 3 Łochowo – Mezar Nakło 1:1 (Opara – Chabluk).

 

4 turniej

Cis Cekcyn – Olimpia Wtelno 6:1 (Osowski 3, Łepek 2, Barwik – Pyrz).

Wda Świecie – Olimpia 2 Wtelno 5:0 (Chałupnik 3, Kminikowski, Ponczek).

Cis Cekcyn – Olimpia 2 Wtelno 7:0 (Łepek 3, Osowski, Barwik, Górka).

Olimpia Wtelno – Wda Świecie 1:4 (Pyrz – Chałupnik 2, Łukaszewicz, Litkowski).

Cis Cekcyn – Wda Świecie 1:4 (Osowski – Kasperski 2, Sarnecki, Ponczek).

Olimpia Wtelno – Olimpia 2 Wtelno 4:3 (Pyrz 2, Kolankowski, Pawlir – Łukasik 3).

 

Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

Wda Świecie – Mezar Nakło 4:0 (Wemka 2, Różycki, Sarnecki).

Sportis Łochowo – Tucholanka Tuchola 1:0 (Belt).

Wda Świecie – Tucholanka Tuchola 9:2 (Wemka 2, Chałupnik 2, Litkowski 2, Skorupski 2, Sarnecki – Prądzyński, Barwiński).

Mezar Nakło – Sportis Łochowo 1:2 (Bochat- Olszewski, Kołcon).

Wda Świecie – Sportis Łochowo 1:1 (Sarnecki – Belt).

 Mezar Nakło – Tucholanka Tuchola 3:1 (Bochat, Jopek, Borowski – Kutnik).

2 turniej

Cis Cekcyn – Wisła Strzelce Górne 7:1 (Ossowski 4, Górka, Igliński, Glazik – Papke).

Czarni Nakło – Sportis 2 Łochowo 4:2 (Sruszko 2, Janowiak, Murek – Ignatowski, Fogt).

Cis Cekcyn – Czarni Nakło 3:0 (Ossowski 2, Glazik).

Wisła Strzelce Górne – Sportis 2 Łochowo 0:0

Cis Cekcyn – Sportis 2 Łochowo 4:6 (Ossowski 4 – Ignatowski 2, I. Ruszczak 2, Zwada, Fogt).

Wisła Strzelce Górne – Czarni Nakło 2:1 (Papke, Jakubek – samobójcza).

3 turniej

Kamionka Kamień Krajeński – Olimpia 2 Wtelno 11:2 (Spirka 4, Suchowski 2, Adamczyk 2, Czapiewski 2, Szulc – Kluczkowski, Nazarek).

Kamionka 2 Kamień Krajeński – Victoria Niemcz Osielsko 7:1 (Bukowski 3, Grzelka 3, Jańczak – Antonioli).

Kamionka Kamień Krajeński – Kamionka 2 Kamień Krajeński 7:0 (Kucharczyk 2, Adamczyk, Spirka, Senska, Czapiewski, Szulc).

Olimpia 2 Wtelno – Victoria Niemcz Osielsko 2:3 (Malcer, Maras – Russ, Uciński, Idczak).

Kamionka Kamień Krajeński – Victoria Niemcz Osielsko 18:0 (Czapiewski 6, Adamczyk 6, Spirka 4, Szulc, Sucharski).

Olimpia 2 Wtelno – Kamionka 2 Kamień Krajeński 2:2 (Kluczkowski, Górski – Bukowski, Hałasowski).

4 turniej

Junior Nakło – Olimpia Wtelno 15:0 (Polcyn 3, Stachowski 3, Mroczkowski 3, Murek 2, Pyra 2, Rajek, Gniot).

Sportis 3 Łochowo – Krajna Sępólno Krajeńskie 7:3 (Bury 3, Opara, I. Zagrodzki, Gorzelak, Kwiatkowski – Krawczak, Zenel, Myszkowski).

Junior Nakło – Sportis 3 Łochowo 0:2 (Bury 2).

Olimpia Wtelno – Krajna Sępólno Krajeńskie 0:3 (Mrugalski 2, Krawczak).

Junior Nakło – Krajna Sępólno Krajeńskie 2:0 (Polcyn, Mroczkowski).

Olimpia Wtelno – Sportis 3 Łochowo 1:8 (Mindak – Opara 2, I. Zagrodzki 2, Kaliski 2, Bury, Dacki).

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. Kamionka Kamień Krajeński 6 18 53-7
2. Wda Świecie 6 16 27-5
3. SF Junior Nakło 6 15 25-3
4. Cis Cekcyn 6 12 28-12
5. Czarni Nakło 6 12 17-11
6. Sportis Łochowo 6 11 7-6
7. Sportis 3 Łochowo 6 10 21-13
8. Sportis 2 Łochowo 6 10 20-17
9. Krajna Sępólno Krajeńskie 6 7 12-14
10. Wisła Strzelce Górne 6 6 6-15
11. Kamionka 2 Kamień Krajeński 6 4 11-19
12. Tucholanka Tuchola 6 4 6-18
13. Mezar Nakło 6 4 9-22
14. Victoria Niemcz Osielsko 6 4 6-31
15. Olimpia Wtelno 6 3 7-39
16. Olimpia 2 Wtelno 6 1 9-32