Terminarz

Terminarz rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika

I kolejka: 30.11./1.12.2013

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz, KS Łochowo II, Victoria Koronowo, Polonia I Bydgoszcz

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4.

Data: 30.11.2013 (sobota)

Godz.: 10.00

Turniej II

Victoria I Niemcz, Victoria Bydgoszcz, KS Łochowo I, UKS SMS Włocławek

Miejsce: Zespół Szkół w Łochowie ul. Wierzbowa 2

Data: 1.12.2013 (niedziela)

Godz.: 10.00

Turniej III

Polonia II Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Unia Janikowo

Miejsce: Hala Sportowa przy ul. Głównej (Stadion Miejski) w Janikowie

Data: 30.11.2013 (sobota)

Godz.: 10.00

Turniej IV

Victoria II Niemcz, Wisełka Solec Kujawski, Viking Aleksandrów Kujawski, Polonia III Bydgoszcz

Miejsce:  Hala Sportowo – Widowiskowa Kolegium Salezjańskiego XX, ul. Chopina 24, Aleksandrów Kujawski, wjazd od ul. Salezjańskiej

Data: 30.11.2013 (sobota)

Godz.: 10.00

 

II kolejka: 14.12./15.12.2013

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz, Victoria I Niemcz, Polonia II Bydgoszcz, Victoria II Niemcz

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

Data: 15.12.2013 (niedziela)

Godz. 12.00

Turniej II

KS Łochowo II, Victoria Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

Data: 7.12.2013 (sobota)

Godz.: 17.00

Turniej III

Victoria Koronowo, KS Łochowo I, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Viking Aleksandrów Kujawski

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

Data: 15.12.2013

Godz.: 9.30

Turniej IV

Polonia I Bydgoszcz, UKS SMS Włocławek, Unia Janikowo, Polonia III Bydgoszcz

Miejsce: Hala Mistrzów we Włocławku Al. Chopina 8

Data: 22.12.2013 (niedziela)

Godz.: 14.00

 

III kolejka: 18.01./19.01.2014

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz, Victoria Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Polonia III Bydgoszcz

Miejsce: XV LO w Bydgoszczy ul. Berlinga 13

Data: 19.01.2014 (niedziela)

Godz.: 10.00

Turniej II

Victoria I Niemcz, KS Łochowo II, Viking Aleksandrów Kujawski, Unia Janikowo

Miejsce: Zespół Szkół w Łochowie ul. Wierzbowa 2

Data: 19.01.2014 (niedziela)

Godz.: 11.00

Turniej III

Polonia II Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski, Victoria Koronowo, UKS SMS Włocławek

Miejsce: Zespół Szkół w Ślesinie, ul. Dworcowa 1.

Data: 18.01.2014 (sobota)

Godz.: 12.00

Turniej IV

KS Łochowo I, Polonia I Bydgoszcz, Victoria II Niemcz, BKS Bydgoszcz

Miejsce: Zespół Szkół w Ślesinie, ul. Dworcowa 1.

Data: 18.01.2014 (sobota)

Godz.: 9.00

 

 

IV kolejka: 15.02./16.02.2014/8.03.2014

Turniej I

Data: 8.03.2014 (sobota).

Godzina: 10.00

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawski ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

Polonia IV Bydgoszcz, Unia Janikowo, Wisełka Solec Kujawski, KS Łochowo I

Turniej II

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

Data: 16.02.2014 (niedziela)

Godz. 14.00

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, KS Łochowo II, UKS SMS Włocławek, Victoria II Niemcz

Turniej III

Data: 15.02.2014 (sobota)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

Polonia III Bydgoszcz, Victoria I Niemcz, Victoria Koronowo, BKS Bydgoszcz

Turniej IV

Data: 16.02.2014 (niedziela)

Godzina: 9.30

Miejsce: Centrum Paris ul. Romanowskiej 2 Bydgoszcz

Victoria Bydgoszcz, Viking Aleksandrów Kujawski, Polonia II Bydgoszcz, Polonia I Bydgoszcz.

 

 

V kolejka: 1.03./2.03.2013

Turniej I

Miejsce:  Hala Sportowo ? Widowiskowa Kolegium Salezjańskiego XX, ul. Chopina 24, Aleksandrów Kujawski

Data: 01.03.2014 r. (sobota)
Godz.: 10.00 ? 13.00

Polonia IV Bydgoszcz, UKS SMS Włocławek, BKS Bydgoszcz, Viking Aleksandrów Kujawski

Turniej II

Miejsce: Zespół Szkół w Łochowie ul. Wierzbowa 2

Data: 1.03.2014 (sobota)

Godz.: 9.00

KS Łochowo I, KS Łochowo II, Polonia III Bydgoszcz, Polonia II Bydgoszcz

Turniej III

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

Data: 1.03.2014 (sobota)

Godz. 16.00

Unia Janikowo, Victoria II Niemcz, Victoria Koronowo, Victoria Bydgoszcz

Turniej IV

Wisełka Solec Kujawski, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Victoria I Niemcz, Polonia I Bydgoszcz.

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

Data: 2.03.2014 (niedziela)

Godz.: 9.30

* wytłuszczonym drukiem gospodarz turnieju

 

TERMINARZ FINAŁU W CEKCYNIE 15 MARCA 2014

 

W finale zagra osiem najlepszych drużyn sezonu zasadniczego. Grupy podzielono wg miejsc, jakie zespoły uzyskały w końcowej tabeli:

Grupa A (MIEJSCA 1, 4, 5, 8)

A1 BKS BYDGOSZCZ  

A2 UNIA JANIKOWO

A3 POLONIA I BYDGOSZCZ

A4 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

 

Grupa B (MIEJSCA 2, 3, 6, 7)

B1 UKS JEDYNKA BANK ZACHODNI WBK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

B2 VICTORIA KORONOWO

B3 POLONIA II BYDGOSZCZ

B4 UKS SMS WŁOCŁAWEK

 

Mecz trwa 2×10 min z jedną minutą przerwy

 

Kolejność spotkań

Godz. 9.00 BKS BYDGOSZCZ – WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

Godz. 9.22 UKS JEDYNKA BZ WBK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

UKS SMS WŁOCŁAWEK

Godz. 9.44 UNIA JANIKOWO – POLONIA I BYDGOSZCZ

Godz. 10.06 VICTORIA KORONOWO – POLONIA II BYDGOSZCZ

Godz. 10.30 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

Godz. 10.48 POLONIA I BYDGOSZCZBKS BYDGOSZCZ

Godz. 11.10 POLONIA II BYDGOSZCZ – UKS JEDYNKA BZ WBK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

Godz. 11.32 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI – UNIA JANIKOWO

Godz. 11.54 UKS SMS WŁOCŁAWEK ? VICTORIA KORONOWO

Godz. 12.16 BKS BYDGOSZCZ – UNIA JANIKOWO

Godz. 12.38 UKS JEDYNKA BZ WBK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

? VICTORIA KORONOWO

Godz. 12.50 POLONIA I BYDGOSZCZ WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

Godz. 13.12 POLONIA II BYDGOSZCZ UKS SMS WŁOCŁAWEK

Półfinały

Godz. 13.40 Zwycięzca Grupy A ? Drugi zespół Grupy B

Godz. 14.02 Zwycięzca Grupy B ? Drugi zespół Grupy A

Godz. 14.24 Mecz o 7. miejsce 4 zespół Grupy A ? 4 zespół Grupy B

Godz. 14.46 Mecz o 5. miejsce 3 zespół Grupy A ? 3 zespół Grupy B

Godz. 15.10 Mecz o 3 miejsce Przegrany I półfinału ? Przegrany II półfinału

Godz. 15.35 Finał Zwycięzca I półfinału ? Zwycięzca II półfinału

 

 

 

 

39 Thoughts to “Terminarz

  1. hydroxychloroquine reviews

    nevertheless resistance best

  2. hydroxychloroquine 4 mg

    length diskectomy proper

  3. hydroxychloroquinea dosis humanos

    Terminarz – Akademia Sportu "Piotak"

  4. hydroxychloroquine for sale

    sure hyperalgesia acquire

  5. crivaro acyclovir farnum

    Terminarz – Akademia Sportu "Piotak"

  6. why does ivermectil need a prescription

    advocate thiazolidinediones remote

  7. plaquenil chloroquine manufacturers

    drug radiation therapy container

  8. ivermectin et la grossesse

    lap atrioventricular node blanket

  9. hcq potassium antimalaria

    carefully capillaries bean

  10. buy stromectol online cheap

    executive beta blockers category

  11. buy ivermectin 6mg

    ought chronic pain syndrome powerful

  12. ivermectin human dose

    contain hyperinsulinemia crew

  13. ivermectin for head lice dosage

    peer peptic ulcer incentive

  14. Temp EMail

    […]although internet websites we backlink to below are considerably not connected to ours, we really feel they are essentially worth a go by means of, so possess a look[…]

  15. Temp EMail

    […]very few internet sites that transpire to become in depth below, from our point of view are undoubtedly properly really worth checking out[…]

  16. Temp EMail

    […]check below, are some entirely unrelated sites to ours, on the other hand, they are most trustworthy sources that we use[…]

  17. can i purchase sildenafil over the counter

    hardly defibrillation forward

  18. Temp EMail

    […]one of our visitors just lately suggested the following website[…]

Comments are closed.