Terminarz

Terminarz rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika

I kolejka: 30.11./1.12.2013

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz, KS Łochowo II, Victoria Koronowo, Polonia I Bydgoszcz

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4.

Data: 30.11.2013 (sobota)

Godz.: 10.00

Turniej II

Victoria I Niemcz, Victoria Bydgoszcz, KS Łochowo I, UKS SMS Włocławek

Miejsce: Zespół Szkół w Łochowie ul. Wierzbowa 2

Data: 1.12.2013 (niedziela)

Godz.: 10.00

Turniej III

Polonia II Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Unia Janikowo

Miejsce: Hala Sportowa przy ul. Głównej (Stadion Miejski) w Janikowie

Data: 30.11.2013 (sobota)

Godz.: 10.00

Turniej IV

Victoria II Niemcz, Wisełka Solec Kujawski, Viking Aleksandrów Kujawski, Polonia III Bydgoszcz

Miejsce:  Hala Sportowo – Widowiskowa Kolegium Salezjańskiego XX, ul. Chopina 24, Aleksandrów Kujawski, wjazd od ul. Salezjańskiej

Data: 30.11.2013 (sobota)

Godz.: 10.00

 

II kolejka: 14.12./15.12.2013

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz, Victoria I Niemcz, Polonia II Bydgoszcz, Victoria II Niemcz

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

Data: 15.12.2013 (niedziela)

Godz. 12.00

Turniej II

KS Łochowo II, Victoria Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

Data: 7.12.2013 (sobota)

Godz.: 17.00

Turniej III

Victoria Koronowo, KS Łochowo I, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Viking Aleksandrów Kujawski

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

Data: 15.12.2013

Godz.: 9.30

Turniej IV

Polonia I Bydgoszcz, UKS SMS Włocławek, Unia Janikowo, Polonia III Bydgoszcz

Miejsce: Hala Mistrzów we Włocławku Al. Chopina 8

Data: 22.12.2013 (niedziela)

Godz.: 14.00

 

III kolejka: 18.01./19.01.2014

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz, Victoria Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Polonia III Bydgoszcz

Miejsce: XV LO w Bydgoszczy ul. Berlinga 13

Data: 19.01.2014 (niedziela)

Godz.: 10.00

Turniej II

Victoria I Niemcz, KS Łochowo II, Viking Aleksandrów Kujawski, Unia Janikowo

Miejsce: Zespół Szkół w Łochowie ul. Wierzbowa 2

Data: 19.01.2014 (niedziela)

Godz.: 11.00

Turniej III

Polonia II Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski, Victoria Koronowo, UKS SMS Włocławek

Miejsce: Zespół Szkół w Ślesinie, ul. Dworcowa 1.

Data: 18.01.2014 (sobota)

Godz.: 12.00

Turniej IV

KS Łochowo I, Polonia I Bydgoszcz, Victoria II Niemcz, BKS Bydgoszcz

Miejsce: Zespół Szkół w Ślesinie, ul. Dworcowa 1.

Data: 18.01.2014 (sobota)

Godz.: 9.00

 

 

IV kolejka: 15.02./16.02.2014/8.03.2014

Turniej I

Data: 8.03.2014 (sobota).

Godzina: 10.00

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawski ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

Polonia IV Bydgoszcz, Unia Janikowo, Wisełka Solec Kujawski, KS Łochowo I

Turniej II

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

Data: 16.02.2014 (niedziela)

Godz. 14.00

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, KS Łochowo II, UKS SMS Włocławek, Victoria II Niemcz

Turniej III

Data: 15.02.2014 (sobota)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

Polonia III Bydgoszcz, Victoria I Niemcz, Victoria Koronowo, BKS Bydgoszcz

Turniej IV

Data: 16.02.2014 (niedziela)

Godzina: 9.30

Miejsce: Centrum Paris ul. Romanowskiej 2 Bydgoszcz

Victoria Bydgoszcz, Viking Aleksandrów Kujawski, Polonia II Bydgoszcz, Polonia I Bydgoszcz.

 

 

V kolejka: 1.03./2.03.2013

Turniej I

Miejsce:  Hala Sportowo ? Widowiskowa Kolegium Salezjańskiego XX, ul. Chopina 24, Aleksandrów Kujawski

Data: 01.03.2014 r. (sobota)
Godz.: 10.00 ? 13.00

Polonia IV Bydgoszcz, UKS SMS Włocławek, BKS Bydgoszcz, Viking Aleksandrów Kujawski

Turniej II

Miejsce: Zespół Szkół w Łochowie ul. Wierzbowa 2

Data: 1.03.2014 (sobota)

Godz.: 9.00

KS Łochowo I, KS Łochowo II, Polonia III Bydgoszcz, Polonia II Bydgoszcz

Turniej III

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

Data: 1.03.2014 (sobota)

Godz. 16.00

Unia Janikowo, Victoria II Niemcz, Victoria Koronowo, Victoria Bydgoszcz

Turniej IV

Wisełka Solec Kujawski, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Victoria I Niemcz, Polonia I Bydgoszcz.

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

Data: 2.03.2014 (niedziela)

Godz.: 9.30

* wytłuszczonym drukiem gospodarz turnieju

 

TERMINARZ FINAŁU W CEKCYNIE 15 MARCA 2014

 

W finale zagra osiem najlepszych drużyn sezonu zasadniczego. Grupy podzielono wg miejsc, jakie zespoły uzyskały w końcowej tabeli:

Grupa A (MIEJSCA 1, 4, 5, 8)

A1 BKS BYDGOSZCZ  

A2 UNIA JANIKOWO

A3 POLONIA I BYDGOSZCZ

A4 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

 

Grupa B (MIEJSCA 2, 3, 6, 7)

B1 UKS JEDYNKA BANK ZACHODNI WBK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

B2 VICTORIA KORONOWO

B3 POLONIA II BYDGOSZCZ

B4 UKS SMS WŁOCŁAWEK

 

Mecz trwa 2×10 min z jedną minutą przerwy

 

Kolejność spotkań

Godz. 9.00 BKS BYDGOSZCZ – WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

Godz. 9.22 UKS JEDYNKA BZ WBK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

UKS SMS WŁOCŁAWEK

Godz. 9.44 UNIA JANIKOWO – POLONIA I BYDGOSZCZ

Godz. 10.06 VICTORIA KORONOWO – POLONIA II BYDGOSZCZ

Godz. 10.30 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

Godz. 10.48 POLONIA I BYDGOSZCZBKS BYDGOSZCZ

Godz. 11.10 POLONIA II BYDGOSZCZ – UKS JEDYNKA BZ WBK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

Godz. 11.32 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI – UNIA JANIKOWO

Godz. 11.54 UKS SMS WŁOCŁAWEK ? VICTORIA KORONOWO

Godz. 12.16 BKS BYDGOSZCZ – UNIA JANIKOWO

Godz. 12.38 UKS JEDYNKA BZ WBK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

? VICTORIA KORONOWO

Godz. 12.50 POLONIA I BYDGOSZCZ WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

Godz. 13.12 POLONIA II BYDGOSZCZ UKS SMS WŁOCŁAWEK

Półfinały

Godz. 13.40 Zwycięzca Grupy A ? Drugi zespół Grupy B

Godz. 14.02 Zwycięzca Grupy B ? Drugi zespół Grupy A

Godz. 14.24 Mecz o 7. miejsce 4 zespół Grupy A ? 4 zespół Grupy B

Godz. 14.46 Mecz o 5. miejsce 3 zespół Grupy A ? 3 zespół Grupy B

Godz. 15.10 Mecz o 3 miejsce Przegrany I półfinału ? Przegrany II półfinału

Godz. 15.35 Finał Zwycięzca I półfinału ? Zwycięzca II półfinału