TERMINARZ K-PHLŻ 2022-23

I kolejka 3-4.12.2022

1 turniej

Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Polonia Bydgoszcz, Fala Świekatowo

Data: 4.12.2022 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

2 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, Olimpia Wtelno, AP Reissa Bydgoszcz, Wisła Strzelce Górne

Data:  3.12.2022 (sobota) godz. 8.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy, ul. Kcyńska 49.

3 turniej

Gryf Sicienko, Sportis Łochowo, SF Junior Nakło, Start Pruszcz

Data: 3.12.2022 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Sala SP w Wojnowie ul. Wojnowo 1A

4 turniej

Zawisza Bydgoszcz, MUKS Bydgoszcz, Start Stawki, Chełminianka Chełmno

Data: 3.12.2022 (sobota) godz. 16.00

Miejsce: Hala Sportowa Zawisza w Bydgoszczy, ul. Gdańska 163

 

II kolejka 17-18.12.2022

1 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Chełminianka Chełmno, Wisła Strzelce Górne, Start Pruszcz

Data: 18.12.2022 (niedziela) godz. 8.30

Miejsce: Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

2 turniej

MUKS Bydgoszcz, Gryf Sicienko, Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie, AP Reissa Bydgoszcz

Data: 17.12.2022 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP 15 w Bydgoszczy, ul. Czerkaska 8

3 turniej

UWAGA NOWY TERMIN

SF Junior Nakło, Zawisza Bydgoszcz, Olimpia Wtelno, Polonia Bydgoszcz

Data: 7.01.2023 (sobota) godz. 12.30

Miejsce: Hala ZSP w Nakle, Osiedle Władysława Łokietka

4 turniej

Fala Świekatowo, Start Stawki, Sportis Łochowo, UKS Tęcza Bydgoszcz

Data: 17.12.2022 (sobota) godz. 11.00

Miejsce: Hala SP w Świekatowie ul. Dworcowa 20a

 

III kolejka 14-15.01.2023

1 turniej

AP Reissa Bydgoszcz, Start Stawki, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, SF Junior Nakło

UWAGA: NA OBIEKT MOŻE WEJŚĆ JEDEN OPIEKUN NA ZAWODNIKA

Data:  15.01.2023 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP 65 w Bydgoszczy ul. Golloba 7.

2 turniej

Sportis Łochowo, Wisła Strzelce Górne, Zawisza Bydgoszcz, Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie

UWAGA: TURNIEJ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI

Data:  14.01.2023 (sobota) godz. 14.00

Miejsce: Hala SP w Łochowie ul. Wierzbowa 2 (wejście od orlika przy ul. Żurawinowej).

4 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, Start Pruszcz, Polonia Bydgoszcz, MUKS Bydgoszcz

Data:  14.01.2023 (sobota) godz. 11.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy, ul. Kcyńska 49.

4 turniej

Chełminianka Chełmno, Fala Świekatowo, Gryf Sicienko, Olimpia Wtelno

Data: 15.01.2023 (niedziela) godz. 11.30

Miejsce: Hala przy basenie Wodnik w Chełmnie ul. Kościuszki 11

 

IV kolejka 21-22.01.2023

1 turniej

MUKS Bydgoszcz, Olimpia Wtelno, Sportis Łochowo, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie

Data: 22.01.2023 (niedziela) godz. 12.00

Miejsce: Hala SP 15 w Bydgoszczy, ul. Czerkaska 8

2 turniej

Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie, Chełminianka Chełmno, UKS Tęcza Bydgoszcz, SF Junior Nakło

Data: 22.01.2023 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

3 turniej

Wisła Strzelce Górne, Gryf Sicienko, Start Stawki, Polonia Bydgoszcz

Data: 21.01.2023 (sobota) godz. 12.30

Miejsce: Hala SP Dobrcz, ul. Długa 33

4. turniej

Start Pruszcz, Fala Świekatowo, AP Reissa Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz

Data: 21.01.2023 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Szkolna Hala Widowiskowo-Sportowa w Pruszczu ul. Sportowa 10A

V kolejka 18-19.02.2023

1 turniej

Zawisza Bydgoszcz, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, UKS Tęcza Bydgoszcz, Gryf Sicienko

2 turniej

Olimpia Wtelno, Start Pruszcz, Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie, Start Stawki

3 turniej

Polonia Bydgoszcz, Sportis Łochowo, Chełminianka Chełmno, AP Reissa Bydgoszcz

Data: 18.02.2023 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala WSG w Bydgoszczy ul. Garbary 2

4 turniej

Wisła Strzelce Górne, Fala Świekatowo, SF Junior Nakło, MUKS Bydgoszcz