Wyniki K-PHLM 2018/19

Termin I

1 turniej

Krajna Sępólno Krajeńskie – Zdrój OSiR Ciechocinek 3:0 wo.

SF Junior II Nakło – Victoria II Niemcz 1:9 (Podemski – Wojtczak 4, Mazurkiewicz 3, Bandyszewski 2)

Krajna Sępólno Krajeńskie – SF Junior II Nakło 14:0 (Wznuk 5, Burkiewicz 5, Furmaga 3, Kujawa).

Victoria II Niemcz – Zdrój OSiR Ciechocinek 3:0 wo.

Krajna Sępólno Krajeńskie – Victoria II Niemcz 6:1 (Wznuk 3, Burkiewicz 2, W. Zenel – samobójcza).

SF Junior II Nakło – Zdrój OSiR Ciechocinek 3:0 wo.

 

2 turniej

MUKS CWZS Bydgoszcz – UKS Jedynka  Aleksandrów Kujawski 0:12 (Korzeniewski 4, Szrejder 2, Stępowski 2, Skalski 2, Wicher 2).

Wisełka Solec Kujawski – RKS Wzgórze Raciążek 0:0.

Wisełka Solec Kujawski – MUKS CWZS Bydgoszcz 4:1 (Ważny 2, Szafrański, Czyżewski – Jędryczka)

RKS Wzgórze Raciążek – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski  0:4 (Skalski 3, Mańkowski)

MUKS CWZS Bydgoszcz – RKS Wzgórze Raciążek 0:3 (Pietrzak, Majerowski, Paliwoda)

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Wisełka Solec Kujawski 1:2 (Korzeniewski – Ważny, Borowiak).

 

3 turniej

Gryf II Sicienko – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 3:1 (Karczewski, Łączkowski, Witkowski – Sokół).

Gryf Szymbud Sicienko – SF Junior Nakło 5:2 (Boliński 3, M. Bartol, P. Bartol – Bochat, Nowak).

Gryf Szymbud Sicienko – Gryf Szymbud II Sicienko 3:1 (Boliński, Kwasigroch, Szymański – Witkowski).

SF Junior Nakło – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 2:6 (Nowak, Paliński – Głowacka 3, Nowacka 2, Polanowska).

Gryf Szymbud Sicienko – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 7:0 (Boliński 3, M. Bartol, P. Bartol, Kwasigroch, Szymański, Falba).

SF Junior Nakło – Gryf Szymbud II Sicienko 5:2 (Nowak 3, Baran, Wierzewski – Witkowski, Cholewczyński).

 

4 turniej

Tucholanka Tuchola – Victoria Niemcz 3:0 wo.

GLKS Dobrcz – Olimpia Wtelno 1:0 (Jaroszewski).

Tucholanka Tuchola – GLKS Dobrcz 1:0 (Zieliński).

Olimpia Wtelno – Victoria Niemcz 3:0 wo.

Tucholanka Tuchola – Olimpia Wtelno 5:1 (Oleszkiewicz 2, Grudzina, Wojciechowski, Zieliński – Reszel).

GLKS Dobrcz – Victoria Niemcz 3:0 wo.

 

 

Termin II (15-16.12.2018)

1 turniej

MUKS CWZS Bydgoszcz – Krajna „Lewalski Serwis” Sępólno Krajeńskie 0:5 (Burkiewicz 2, Łangowski 2, Wnuk).

Gryf Szymbud Sicienko – Tucholanka Tuchola 1:1 (Boliński – Szczechowski).

MUKS CWZS Bydgoszcz – Gryf Szymbud Sicienko 0:8 (Boliński 3, Kwasigroch 2, P. Bartol, Falba, Szymański).

Krajna „Lewalski Serwis” Sępólno Krajeńskie – Tucholanka Tuchola 1:0 (Wnuk).

MUKS CWZS Bydgoszcz – Tucholanka Tuchola 3:0 (Przygócki, Hrycuniak, Lewandowski).

Krajna „Lewalski Serwis” Sępólno Krajeńskie – Gryf Szymbud Sicienko 1:0 (Wnuk).

 

2 turniej

SF Junior II Nakło – Wisełka Solec Kujawski 0:8 (Borowiak 3, Ważny 2, Żerebiec, Szafrański, Walentowicz).

GLKS Dobrcz – Gryf II Sicienko 0:2 (Witkowski 2).

SF Junior II Nakło – Gryf II Sicienko 0:6 (Witkowski 2, Cholewczyński 2, Lasota 2).

Wisełka Solec Kujawski – GLKS Dobrcz 5:2 (Ważny, Łapciak, Szafrański, Walentowicz, Machowski – Kiciński, Jaruszewski).

SF Junior II Nakło – GLKS Dobrcz 0:4 (B. Stala 2, P. Stala, Styka).

Wisełka Solec Kujawski – Gryf II Sicienko 0:1 (Witkowski).

 

3 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Victoria Niemcz 13:0 (Szrejder 6, Korzeniewski 2, Morawski 2, Szachogłóchowicz, Skalski, Stępowski).

UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski– Victoria II Niemcz  2:2 (Sokół, Polanowska – Mac. Mazurkiewicz, Bandyszewski).

Victoria II Niemcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:9 (Korzeniewski 5, Szrejder 2, Skalski, Szachogłóchowicz).

Victoria Niemcz – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 2:3 (Jędryczka 2 – Głowacka, Polanowska, Chojnacka).

Victoria Niemcz – Victoria II Niemcz 0:3 (Piotrowski 2, Kozłowski).

UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:4 (Korzeniewski 2, Szrejder, Stępowski).

 

 

4 turniej

SF Junior Nakło – Wzgórze Raciążek 1:1 (Baran – Borowicki).

Olimpia Wtelno – Zdrój OSiR Ciechocinek 1:3 (Jastrzębski – Żuchowski 3).

Wzgórze Raciążek – Zdrój OSiR Ciechocinek 3:1 (Majerowski, Ogrodowski, Borowicki – Szczęsny)

SF Junior Nakło – Olimpia Wtelno 0:2 (Liberda, Kaczmarek).

Wzgórze Raciążek – Olimpia Wtelno 1:1 (Pietrzak – Glonek).

SF Junior Nakło – Zdrój OSiR Ciechocinek 4:1 (Tamas, Sobol, Nowak, Paliński – Sypniewski).

 

Termin III (12-13.01.2019)

1 turniej

Wisełka Solec Kujawski – Olimpia Wtelno 4:1 (Ważny 2, Bednarek, Szafrański – Glonek).

Krajna Lewalski Serwis Sępólno Krajeńskie – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 8:0 (Wnuk 4, Burkiewicz 3, W. Zenel).

Wisełka Solec Kujawski – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 1:0 (Ważny).

Olimpia Wtelno – Krajna Lewalski Serwis Sępólno Krajeńskie 0:9 (Wnuk 2, W. Zenel 2, Burkiewicz 2, Sercow, M. Zenel, Łanowski)

Wisełka Solec Kujawski – Krajna Lewalski Serwis Sępólno Krajeńskie 3:3 (Czyżewski, Gotówka, Bednarek – Wnuk, Burkiewicz, Łanowski)

Olimpia Wtelno – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 0:6 (Nowacka 2, Głowacka 2, Sokół 2).

2 turniej

Victoria Niemcz – SF Junior Nakło 1:6 (Jaworski – Marasz 3, Paliński, Falender, Tamas).

MUKS CWZS Bydgoszcz – SF Junior II Nakło 3:0 wo.

Victoria Niemcz – SF Junior II Nakło 3:0 wo.

SF Junior Nakło – MUKS CWZS Bydgoszcz 3:0 (Felender 2, Barab).

Victoria Niemcz – MUKS CWZS Bydgoszcz 5:11 (Jaworski 4, Barczewski – Przygucki 6, Jędryczka 2, Gacka 2, Wiśniewski).

SF Junior Nakło – SF Junior II Nakło 3:0 wo.

3 turniej

GLKS Dobrcz – Victoria II Niemcz 1:4 (Kiciński – Markiewicz 2, Kikel, Gruszczyński).

Gryf Sicienko – Wzgórze Raciążek 4:0 (Boliński 2, M. Bartol, Szymański).

GLKS Dobrcz – Wzgórze Raciążek 6:1 (B. Stala 3, P. Stala, Jaruszewski, Batka – Pietrzak).

Victoria II Niemcz – Gryf Sicienko 4:6 (Kikel 2, Markiewicz 2 –  Boliński 3, P. Bartol 2, M. Bartol).

GLKS Dobrcz – Gryf Sicienko 1:3 (P. Stala – Boliński 3).

Victoria II Niemcz – Wzgórze Raciążek 4:0 (Bandyszewski 2, Kikel, Gruszczyński).

4 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Zdrój OSiR Ciechocinek 8:0 (Szrejder 3, Banaszak 3, Korzeniewski, Wicher).

Tucholanka Tuchola – Gryf II Sicienko 0:1 (Cholewczyński).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Tucholanka Tuchola 2:0 (Korzeniewski 2).

Zdrój OSiR Ciechocinek – Gryf II Sicienko 0:2 (Łączkowski 2).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Gryf II Sicienko 4:0 (Szrejder 2, Banaszak 2).

Zdrój OSiR Ciechocinek – Tucholanka Tuchola 0:10 (Zaremba 2, Szczechowski 2, Pieczak 2, Pychowski 2, Szreiber 2).

 

Termin IV (2-3.02.2019)

1 turniej

Krajna Lewalski Serwis Sępólno Krajeńskie – SF Junior Nakło 1:1 (Zenel – Paliński).

GLKS Dobrcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:3 (Szrejder 2, Wicher).

Krajna Lewalski Serwis Sępólno Krajeńskie – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 4:3 (Burkiewicz 4 – Korzeniewski 2, Szrejder).

SF Junior Nakło – GLKS Dobrcz 3:0 (Paliński, Wierzewski, Marasz).

Krajna Lewalski Serwis Sępólno Krajeńskie – GLKS Dobrcz 5:1 (Wnuk 2, Zenel, Burkiewicz, Kucharski – Kiciński).

SF Junior Nakło – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:3 (Tamas, Paliński – Szrejder 2, Banaszak).

2 turniej

Tucholanka Tuchola – SF Junior II Nakło 7:0 (Wojciechowski 2, Linke 2, Pychowski, Zieliński, Smoliński).

UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski – Wzgórze Raciążek 1:3 (Głowacka – Grabowski 2, Pietrzak).

Tucholanka Tuchola – Wzgórze Raciążek 6:1 (Wojciechowski, Linke, Pychowski, Zieliński, Szczechowski, Smoliński). – Grabowski).

SF Junior II Nakło – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 1:0 (Podemski).

Tucholanka Tuchola – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 3:0 (Grudzina, Oleszkiewicz, Wojciechowski).

SF Junior II Nakło – Wzgórze Raciążek 3:2 (Rybacki 2, Troczyński – Grabowski, Pietrzak).

3 turniej

Gryf II Sicienko – Olimpia Wtelno 4:0 (Witkowski 2, Waliszewski, Cholewczyński).

Victoria II Niemcz – MUKS CWZS Bydgoszcz 3:2 (Mazurkiewicz, Kikel, Rakoca – Jędryczka 2).

Gryf II Sicienko – MUKS CWZS Bydgoszcz 3:0 (Witkowski 2, Cholewczyński).

Olimpia Wtelno – Victoria II Niemcz 0:3 (Rakoca, Kikel, Kozłowski).

Gryf II Sicienko – Victoria II Niemcz 2:2 (Cholewczyński, Witkowski – Piotrowski, Kikel).

Olimpia Wtelno – MUKS CWZS Bydgoszcz 1:6 (Bałdowski – Jędryczka, Krajewski, Przygocki, Wiśniewski, Gacka, Hrycuniak).

4 turniej

Gryf Sicienko – Wisełka Solec Kujawski 2:1 (Boliński, Leihs – Ważny).

Zdrój OSiR Ciechocinek – Victoria Niemcz 4:1 (Żuchowski 2, Podlaszewski, Kornacki – Buca).

Gryf Sicienko – Zdrój OSiR Ciechocinek 10:1 (Boliński 3, Szymański 2, Kwasigroch 2, Falba, Zboiński, P. Bartol – Podlaszewski).

Wisełka Solec Kujawski – Victoria Niemcz 5:0 (Ważny 2, Szafrański, Walentowicz, Łapciak).

Gryf Sicienko – Victoria Niemcz 7:1 (P. Bartol 3, M. Bartol 2, Kwasigroch 2 – Jędryczka).

Wisełka Solec Kujawski – Zdrój OSiR Ciechocinek 7:1 (Szafrański 2, Ważny 2, Czyżewski 2, Walentowicz – Podlaszewski).

 

Termin V (16-17.02.2019)

1 turniej

Wzgórze Raciążek, Krajna Sępólno Krajeńskie, Victoria Niemcz, Gryf II Sicienko

2 turniej

Gryf Sicienko – SF Junior II Nakło 3:1 (M. Bartol, Zboiński, Falba – Przygoda).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Olimpia Wtelno 6:2 (Szrejder 4, Korzeniewski, Wicher – Glonek 2).

SF Junior II Nakło – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:6 (Podemski – Szrejder 2, Stępowski 2, Mańkowski, Banaszak).

Gryf Sicienko – Olimpia Wtelno 11:1 (Kwasigrich 3, P. Bartol 3, Boliński 3, M. Bartol, Szymański – Glonek).

SF Junior II Nakło – Olimpia Wtelno 0:3 (Glonek 2, Reszel).

Gryf Sicienko – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:3 (Boliński – Szrejder 2, Korzeniewski).

3 turniej

Wisełka Solec Kujawski – SF Junior Nakło 0:3 (Nowak 2, Wierzewski).

Victoria II Niemcz – Tucholanka Tuchola 1:2 (Kikel – Oleszkiewicz, Pychowski).

Wisełka Solec Kujawski – Victoria II Niemcz 4:1 (Machowski 2, Szafrański, Borowiak – Kozłowski)

SF Junior Nakło – Tucholanka Tuchola 1:0 (Nowak).

Wisełka Solec Kujawski – Tucholanka Tuchola 1:0 (Czyżewski).

SF Junior Nakło – Victoria II Niemcz 4:4 (Nowak, Marasz, Baran, Paliński – Mazurkiewicz 3, Markiewicz).

4 turniej

GLKS Dobrcz, MUKS CWZS Bydgoszcz, Zdrój OSiR Ciechocinek, UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski

 

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 15 39 81-12
2. Gryf Sicienko 15 37 71-18
3. Krajna Sępólno Krajeńskie 12 32 60-9
4. Wisełka Solec Kujawski 15 32 45-16
5. SF Junior Nakło 15 27 40-26
6. Tucholanka Tuchola 15 25 38-13
7. Gryf II Sicienko 12 25 27-15
8. Victoria II Niemcz 15 24 44-39
9. GLKS Dobrcz 12 12 19-27
10. Wzgórze Raciążek 12 12 15-31
11. MUKS CWZS Bydgoszcz 12 12 26-47
12. UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 12 10 19-36
13. Olimpia Wtelno 15 10 16-59
14. SF Junior II Nakło 15 5 10-71
15. Zdrój OSiR Ciechocinek 12 2 11-55
16. Victoria Niemcz 12 -1 13-51