Wyniki Grupa 1 K-PHLO 2020-21

 

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Pomorzanin Serock – SF Junior Nakło 5:0 (Śliż 2, Włoch 2, Cielepak).

Sportis Łochowo – Gryf Sicienko 6:3 ( – Michałek 2, Chmarzyński).

Sportis Łochowo – SF Junior Nakło 3:4

Gryf Sicienko – Pomorzanin Serock 2:4 (Gdeczyk, Gorzkiewicz – Włoch 3, Śliż).

Sportis Łochowo – Pomorzanin Serock 4:2 ( – Śliż, Włoch).

Gryf Sicienko – SF Junior Nakło 6:1 (Lazarek 3, Maternowski, Michałek, Gdeczyk – )

2 turniej

Fala Świekatowo – Czarni Nakło 2:4  (Sijka, Krzywoszyńska).

Sportis 2 Łochowo – Wisła Strzelce Górne 0:7 (Hatłas 3, Janiewicz 2, Smoliński, Strzyżewski).

Fala Świekatowo – Sportis 2 Łochowo 15:0 (Wiśniewski 5, Lewański 3, Krzywoszyńska 3, Szatkowski, Sijka, Otlewski, Sykuła).

Czarni Nakło – Wisła Strzelce Górne 1:2 ( – Smoliński, Hatłas).

Fala Świekatowo – Wisła Strzelce Górne 3:2 (Wiśniewski, Szatkowski, Otlewski – Smoliński, Strzyżewski).

Czarni Nakło – Sportis 2 Łochowo 18:0.

3 turniej

Start Pruszcz – Gryf 2 Sicienko 4:2 (Pyda 4 – Lewicki 2).

Tucholanka Tuchola – Wisła 2 Strzelce Górne 8:3 (Spitza 3, Andrearczyk 2, Cyborowski 2, Kłopotek – Urban 3).

Start Pruszcz – Wisła 2 Strzelce Górne 8:1 (Pyda 3, Rokita 2, Tomaszewski 2, Piotrowski – Urban).

Gryf 2 Sicienko – Tucholanka Tuchola 1:1 (Rauf – Andrearczyk).

Start Pruszcz – Tucholanka Tuchola 2:0 (Rokita, Kawalec).

Gryf 2 Sicienko – Wisła 2 Strzelce Górne 6:0  (Kubski 3, M. Rosa, J. Rosa, Lewicki).

4 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Olimpia Wtelno 5:0 (Kubicki 3, Kosmela, Deba).

Tuchola 2 Tuchola – Kamionka Kamień Krajeński 3:2 ( – Pokora, Banasik)

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Tucholanka 2 Tuchola 14:0 (Deba 4, Zacharzewski 3, Kubicki 2, Patyna 2, Rekowski 2, Strąpoć).

Olimpia Wtelno – Kamionka Kamień Krajeński 1:1 (Żywicki – Banasik).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Kamionka Kamień Krajeński 9:0 (Kubicki 3, Patyna 2, Zacharzewski, Rekowski, Kosmela, Zgrzeba)

Olimpia Wtelno – Tuchola 2 Tuchola 6:1 (Żywicki 2, Halczuk, Gawryś, Michałek, Lazarek, – )

 

Termin II (12-13./20.12.2020)

1 turniej

Pomorzanin Serock – Wisła 2 Strzelce Górne 7:1 (Śliż 6, Włoch – Urban).

Kamionka Kamień Krajeński – Fala Świekatowo 2:4 (Pokora, Kamiński – Russ 2, Glamowski, Sijka).

Pomorzanin Serock – Fala Świekatowo 4:2 (Włoch 2, Śliż 2 – Russ, Sijka).

Wisła 2 Strzelce Górne – Kamionka Kamień Krajeński 3:1 (Jagodziński 2, Urban – Banasik).

Pomorzanin Serock – Kamionka Kamień Krajeński 5:1 (Włoch 2, Cielepak, Czechowski, Śliż – Kamiński).

Wisła 2 Strzelce Górne – Fala Świekatowo 1:0 (Bieliński).

2 turniej

Olimpia Wtelno – Wisła Strzelce Górne 1:1 (Lazarek – Fabiszewski).

Sportis Łochowo – Start Pruszcz 3:6 (Chmielewski 2, Rogoziecki – Rozum, Jaworski, Kawalec, Pyda, Rokita, Zgórka).

Sportis Łochowo – Olimpia Wtelno 3:4 (Pecyna, Rogoziecki, Chwiłka – Lazarek 2, Halczuk, Żywicki).

Start Pruszcz – Wisła Strzelce Górne 1:1 (Rokita – Konieczka).

Olimpia Wtelno – Start Pruszcz 2:3 (Halczuk, Lazarek  – Pyda 2, Rokita).

Wisła Strzelce Górne – Sportis Łochowo 2:7 (Konieczka, Hatłas – Rogoziecki 4, Zielinski 2, Chmielewski).

3 turniej

Tucholanka Tuchola – Tucholanka 2 Tuchola 5:0 (Fierek 2, Figel, Kłopotek, Spitza).

Gryf Sicienko – Sportis 2 Łochowo 3:0 wo.

Tucholanka Tuchola – Gryf Sicienko 4:1 (Michałek – Kłopotek 3, Figel).

Tucholanka 2 Tuchola – Sportis 2 Łochowo 3:0 wo.

Tucholanka Tuchola – Sportis 2 Łochowo 3:0 wo.

Tucholanka 2 Tuchola – Gryf Sicienko 1:9 (Ligmann – Michałek 4, Chmarzyński 3, Kowal 2).

4 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Gryf 2 Sicienko 4:0 (Deba 3, Kubicki).

SF Junior Nakło – Czarni Nakło 0:17 (J. Maison 7, Jaster 4, Hoffman 3, E. Maison 2, Kozłowski)

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Czarni Nakło 2:2 (Pokora 2 – J. Maison, Kozłowski).

Gryf 2 Sicienko – SF Junior Nakło 7:0.

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – SF Junior Nakło 10:1 (Kubicki 5, Deba 2, Zacharzewski 2, Rekowski – ).

Gryf 2 Sicienko – Czarni Nakło 1:3 ( – Hoffman, E. Maison, J. Maison).

 

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 6 16 44-3
2. Start Pruszcz 6 16 24-9
3. Pomorzanin Serock 6 15 27-10
4. Czarni Nakło 6 13 45-7
5. Tucholanka Tuchola 6 13 21-7
6. Fala Świekatowo 6 9 26-13
7. Gryf Sicienko 6 9 24-16
8. Sportis Łochowo 6 9 26-21
9. Wisła Strzelce Górne 6 8 15-13
10. Olimpia Wtelno 6 8 14-14
11. Gryf 2 Sicienko 6 7 17-12
12. Tucholanka 2 Tuchola 6 6 8-36
13. Wisła 2 Strzelce Górne 6 6 9-30
14. SF Junior Nakło 6 3 6-48
15. Kamionka Kamień Krajeński 6 1 7-25
16. Sportis 2 Łochowo 6 -4 0-49