Wyniki i Tabela

I kolejka

Turniej I

Polonia Bydgoszcz –  Polonia Bydgoszcz II 4:5 (Jeżakowski 2, Jakubowski, Bulman ? Dyksa 3, Matysiak, Urban)

Victoria Koronowo – Wisełka Solec Kujawski 3:7 (Winiecki 4, Gawroński 2, Kaczan ? dla Wisełki).

Polonia Bydgoszcz – Victoria Koronowo 1:7 (Jeżakowski ? dla Polonii)

Polonia Bydgoszcz II – Wisełka Solec Kujawski 2:9 (Dyksa, Matysiak –  Winiecki 3, Gawroński 2, Kaczan 2, Mordacz 2)

Polonia Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 1:9 (Nowicki ? Winiecki 3, Gawroński 2, Kaczan, Mordacz, Kubicki, Jarzyna).

Polonia Bydgoszcz II – Victoria Koronowo 5:4 (Dyksa 3, Matysiak, Urban ? dla Polonii)

 

Turniej II

ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski – GLKS Osielsko 1:2 (Szelągowski – Zieliński 2)

ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski – Mały Piłkarz Inowrocław 0:5 (Pilarski, Danielewski 2, Loks 2)

ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski – UKS SMS Włocławek 1:8 (Szelągowski – Pietrzak, Drzewiecki 3, Mgłowski, Mikołajczyk 2,Chwalicz)

UKS SMS Włocławek – Mały Piłkarz Inowrocław 5:0 (Mikołajczyk, Drzewiecki 4)

GLKS Osielsko – UKS SMS Włocławek 1:2 (Mikołajczak, Ruszkowski dla UKS SMS)

GLKS Osielsko – Mały Piłkarz Inowrocław 2:2 (Zieliński, Lusota – Loks, Kwiatkowski)

 

 

Turniej III

Tucholanka Tuchola – AZS UKW Bydgoszcz 3:0 (Prądzyński, Orzechowski, Parszyk)

BKS Bydgoszcz  – Cis Cekcyn 2:0 (Dunisławski, Dybowski)

Cis Cekcyn – Tucholanka Tuchola 3:1 (P. Chlebowski 2, Prądzyński ? Kamecki)

AZS UKW Bydgoszcz  – BKS Bydgoszcz 0:2 (Dybowski , Lipkowski)

Tucholanka Tuchola – BKS Bydgoszcz 7:0 (Weinzlant 2, Marciniak 2, Skorupa, Prądzyński, Parszyk).

Cis Cekcyn – AZS UKW Bydgoszcz 4:0 (M. Chlebowski 2, P. Chlebowski , Stusik)

 

Turniej IV

Victoria Niemcz ? UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski2:1(Popiel, Januszewski ? Buczkowski).

UKS FALA Świekatowo ? Victoria II Koronowo 7:2 ( Karczewski 3. Czartowski 2, Busa, Kacper – Litewka, Kamiński)

Victoria Niemcz ? Fala Świekatowo 1:2 (Mroczek ? Karczewski 2).

UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski ? Victoria II Koronowo 13:0 (Borowski 6, Buczkowski 5, Małecki, Puchalski).

Victoria Niemcz ? Victoria II Koronowo 11:0 (Popiel 3, Januszewski 2, Mroczek 2, Hatłas, Papke, Grzempa, Szczechowski).

UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski ? Świekatowo 0:2 (Karczewski, Czartowski).

 

 

II kolejka

Turniej I

Cis Cekcyn ? Mały Piłkarz Inowrocław 3:1. (Chlebowski Patryk 2, Stusik Szymon – Danielski Mateusz).

Victoria Niemcz – Polonia I Bydgoszcz 3:0. (Szczechowski Michał, Popiel Adam, Mroczek Patryk).

Victoria Niemcz – Cis Cekcyn 4:0 (Popiel Adam 2, Papke Mateusz, Mroczek Patryk).

Polonia I Bydgoszcz ? Mały Piłkarz Inowrocław 0:3 (Danielewski Mateusz 2, Loks Mateusz).

Cis Cekcyn – Polonia I Bydgoszcz 2:0 (Chlebowski Patryk 2)

Mały Piłkarz Inowrocław – Victoria Niemcz 1:2 (Kwiatkowski Roman ? Popiel Adam, Mroczek Patryk).

Turniej II

Wisełka Solec Kuj. – ASPN Viking Aleksandrów Kuj.  2:0 (0:0).  Meuczyński Oskar, Morducz Filip
UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kuj. – BKS Bydgoszcz 2:3 (1:2) Bykowski Klaudiusz, Buczkowski Adrian – Dybowski Patryk, Wyżygowski Oliwier, Lipkowski Oskar,
UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kuj. – ASPN Viking Aleksandrów Kuj. 6:0 (3:0) Buczkowski Adrian  4, Romanowski Michał, Bykowski Klaudiusz.

Wisełka Solec Kuj. – BKS Bydgoszcz 1:6 (0:3) Wąsikowski Jan – Dybowski Patryk 2, Dunisławski Oliwer  2, Wyżygowski Oliwier, Wenus Oskar.

ASPN Viking Aleksandrów Kuj.BKS Bydgoszcz 0:5 (0:2)  Dybowski Patryk 2, Lipkowski Oskar  2, Szalla Paweł.

Wisełka Solec Kuj. – UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kuj.  4:6 (3:1) Wąsikowski Jan 2, Moszczyński Wiktor, Gawroński Kordian – Buczkowski Adrian  4, Małecki Filip , Bykowski Klaudiusz.

Turniej III

Polonia II Bydgoszcz – Tucholanka Tuchola 2:1.

Victoria II Koronowo – GLKS Osielsko 0:5.  

Polonia II Bydgoszcz ? Victoria II Koronowo 12:0

GLKS Osielsko – Tucholanka Tuchola 2:4.

Polonia II Bydgoszcz – GLKS Osielsko 4:0.

Tucholanka Tuchola ? Victoria II Koronowo 7:1 (Kamiński dla Victorii).

 

Turniej IV

UKS SMS Włocławek – Fala Świekatowo 1:2 (Mikołajczak – Karczewski  2).

KU AZS UKW Bydgoszcz – Victoria Koronowo 1:1 ( Bednarek – Grugiel).

UKS SMS Włocławek- KU AZS UKW Bydgoszcz 3:0 ( Kalwasiński – 2, Mikołajczak).

Fala Świekatowo – Victoria Koronowo 3:0 ( Karczewski 2, Sobiechowski).

UKS SMS Włocławek – Victoria Koronowo 6:1 (Kalwasiński, Niedzielski, Ruszkowski, Pietrzak, Mikołajczak, samobójcza – Janczukowicz).

Fala Świekatowo ? KU AZS UKW Bydgoszcz 2:1 (Karczewski, Szynderłacki – Rogowski ).

 

III kolejka: 18.01./19.01.2014

Turniej I

Viking Aleksandrów Kujawski ? Fala Świekatowo 0:4 (Karczewski, Czartowski, Orlikowski, Jarecki).

Tucholanka Tuchola ? Polonia I Bydgoszcz 3:0 wo.

Viking Aleksandrów Kujawski ? Tucholanka Tuchola 1:5 (Kusy ? Orzechowski 2, Prądzyński 2, Marciniak).

Fala Świekatowo – Polonia I Bydgoszcz 3:0 wo.

Viking Aleksandrów Kujawski ? Polonia I Bydgoszcz 3:0 wo.

Fala Świekatowo – Tucholanka Tuchola 1:2 (Karczewski ? Orzechowski, Prądzyński).

 

Turniej II

Mały Piłkarz Inowrocław ? Victoria II Koronowo 3:0 wo.

Wisełka Solec Kujawski – KU AZS UKW Bydgoszcz 4:1.

Mały Piłkarz Inowrocław –  KU AZS UKW Bydgoszcz 3:1

Wisełka Solec Kujawski – Victoria II Koronowo 3:0 wo.

Mały Piłkarz Inowrocław – Wisełka Solec Kujawski 1:4

KU AZS UKW Bydgoszcz – Victoria II Koronowo 3:0 wo.

Turniej III

Polonia II Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:0 (Trynkiewicz, Nęcka).

Cis Cekcyn – UKS SMS Włocławek 3:2 (P. Chlebowski, Kamecki, Leszczyński ? Drzewiecki 2).

Polonia II Bydgoszcz ? Cis Cekcyn 4:1 (Trynkiewicz 2, Nęcka, Tabisz ? M. Chlebowski)

UKS SMS Włocławek – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:3 (Drzewiecki ? Buczkowski 2, Romanowski).

Polonia II Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 5:2 (Trynkiewicz 2, Nęcka 2, Rutkowski ? Drzewiecki, Kalwasiński).

Cis Cekcyn – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:0 (P. Chlebowski).

 

Turniej IV

Victoria Niemcz – BKS Bydgoszcz 3:5 

GLKS Osielsko – Victoria I Koronowo 6:1

Victoria Niemcz – GLKS Osielsko 6:4

BKS Bydgoszcz  – Victoria I Koronowo 2:2

Victoria Niemcz – Victoria I Koronowo 2:1

BKS Bydgoszcz  – GLKS Osielsko 3:2

 

IV kolejka

 

Turniej I

GLKS Osielsko  –  Polonia Bydgoszcz 5:1 (Zieliński 3, Smaruj, samobójcza ? Nowicki).

 KU AZS UKW Bydgoszcz ? UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:3 (Buczkowski 2, Bykowski).

 GLKS Osielsko ? KU AZS UKW Bydgoszcz 6:2 (Zieliński 2, Poch, Smaruj, Kiciński, samobójcza –  Rychlicki, Ringel).

 Polonia Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:8 (Jeżewski – Małecki, Bykowski, Borowski, Romanowski 2, Puchalski 2, Buczkowski)

 GLKS Osielsko – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 3:3 (Hirch 2, Zieliński – Buczkowski 3).

 KU AZS UKW Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 6:2 (Rychlicki, Okoniewski 2, Rogowski 3 – Jeżewski, Paczkowski).

 

Turniej II

Victoria Niemcz ? Wisełka Solec Kujawski 1:3 (Popiel ? Winiecki, Mordacz, samobójcza).

UKS SMS Włocławek ? Tucholanka Tuchola 3:1 (Mikołajczak, Pietrzak, Chwalisz ? Orzechowski).

Victoria Niemcz ? Tucholanka Tuchola 3:1 (Mroczek, Popiel, Szczechowski ? Orzechowski).

Wisełka Solec Kujawski ? UKS SMS Włocławek 1:3 (Męczyński – Mikołajczak, Chwalisz, Drzewiecki).

Victoria Niemcz – UKS SMS Włocławek 2:0 (Popiel 2).

Tucholanka Tuchola ? Wisełka Solec Kujawski 4:0 (Orzechowski, Topoliński, Migawa, Prądziński).

 

 

Turniej III

Polonia II Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 5:0 (Trynkiewicz , Olszewski , Chęś 2, Nęcka ).

Mały Piłkarz Inowrocław – Fala Świekatowo 2:3 (Danielski , Loks – Karczewski 2, Szynderłacki).

Mały Piłkarz Inowrocław – BKS Bydgoszcz 1:6 (Loks  – Lipkowski 2, Dybowski 3, Wells).

Polonia II Bydgoszcz – Fala Świekatowo 4:0 (Trynkiewicz,  Nęcka, Chęś,  Rutkowski)

BKS Bydgoszcz – Fala Świekatowo 2:0 (Dybowski 2).

Polonia II Bydgoszcz – Mały Piłkarz Inowrocław 11:1 (Trynkiewicz 2, Rutkowski, Nęcka 5, Olszewski 2, Chudziński ? dla Polonii).

 

Turniej IV

Victoria II Koronowo – Cis Cekcyn 0:15 (P. Chlebowski 10, Leszczyński 2, Kamecki 2, Steltman).

Victoria I Koronowo ? Viking Aleksandrów Kujawski 3:0 wo.

Victoria I –  Victoria II 10:0.

Victoria II Koronowo ? Viking Aleksandrów Kujawski 3:0 wo.

Cis Cekcyn ? Viking Aleksandrów Kujawski 3:0 wo.  

Victoria I – Cis Cekcyn 0:7 (P. Chlebowski 4, Kamecki, Stusik, Leszczyński).

 

V kolejka: 1.03./2.03.2013

Turniej I

 

Polonia I Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 0:7.

BKS Bydgoszcz – Victoria II Koronowo 8:2

BKS Bydgoszcz – Polonia I Bydgoszcz 3:0.

UKS SMS Włocławek ? Victoria II Koronowo 7:1

BKS Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 1:5.

Polonia I Bydgoszcz  – Victoria II Koronowo 1:4.

 

Turniej II

Cis Cekcyn – GLKS Osielsko 3:0 (Leszczyński, P. Chlebowski, Kamecki).

Wisełka Solec Kujawski – UKS Fala Świekatowo 1:0 (Menczyński).

GLKS Osielsko – UKS Fala Świekatowo 2:3 (Zieliński, Hirsz ? Czartowski 2, Szynderłacki).

Cis Cekcyn – Wisełka Solec Kujawski 8:5 (P. Chlebowski 3, Stusik 2, Leszczyński, Kamecki ? Kubicki 2, Menczyński 2, Wadowski).

GLKS Osielsko – Wisełka Solec Kujawski 1:1 (Zieliński ? Gawroński).

Cis Cekcyn – UKS Fala Świekatowo 3:1 (P. Chlebowski 2, Leszczyński ? Szynderłacki).

Turniej III

KU AZS UKW Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 3:0 wo.

Viking Aleksandrów Kujawski – Victoria Niemcz 1:8.

Viking Aleksandrów Kujawski – KU AZS UKW Bydgoszcz 0:1

Victoria Niemcz – Polonia II Bydgoszcz 3:0 wo.

Viking Aleksandrów Kujawski – Polonia II Bydgoszcz 3:0 wo.

Victoria Niemcz – KU AZS UKW Bydgoszcz 4:0

Turniej IV

Tucholanka Tuchola- Victoria Koronowo  5:0 (2:0)   Pradzyński 3, Migowo, Szreiber.
UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. – Mały Piłkarz Inowrocław 3:1 (1:0) Buczkowski 3 – Walter.
UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. – Victoria Koronowo 5:0 (3:0) Buczkowski 3, Puchalski, Małecki.

Mały Piłkarz Inowrocław – Tucholanka Tuchola 2:1 (0:1) Loks Mateusz, Danielski ? Parszyk.

Mały Piłkarz Inowrocław – Victoria Koronowo 2:2 (0:2)  Walter 2 – Grugiel, Nowak.

Tucholanka Tuchola – UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.  0:2 (0:1) Buczkowski 2.

 

 

1. Victoria Niemcz 15 36 55-19

2. Cis Cekcyn 15 36 56-20

3. BKS Bydgoszcz  15 34 48-30

4. Polonia II Bydgoszcz 15 31 62-40

5. Fala Świekatowo 15 30 33-21

6. UKS SMS Włocławek 15 30 55-22

7. UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski 15 28 55-20

8.  Wisełka Solec Kujawski 15 28 54-37

——————————————————

9. Tucholanka Tuchola 15 27 45-17

10. GLKS Osielsko 15 18 41-36

11. Mały Piłkarz Inowrocław 15 17 28-43

12. AZS UKW Bydgoszcz 15 13 19-37

13. Victoria Koronowo 15 12 35-52

14. Viking Aleksandrów Kujawski 15 6 10-55

15. Polonia Bydgoszcz 15 3 14-68

16. Victoria II Koronowo 15 3 9-105

 

 

FINAŁ

 

Grupa A:

Victoria Niemcz – Wisełka Solec Kujawski 2:2 (Adam Popiel 2  – Mateusz Kubicki,  Mikołaj Winiecki).

Polonia II Bydgoszcz – UKS Fala Świekatowo 5:0 (Jakub Nęcka 3, Fabian Trynkiewicz 2).

Victoria Niemcz – UKS Fala Świekatowo 0:0.

Wisełka Solec Kujawski – Polonia II Bydgoszcz 0:3 (Nikodem Kielich, Fabian Trynkiewicz, Mateusz Olszewski).

Victoria Niemcz – Polonia II Bydgoszcz 0:2 (Jakub Nęcka, Fabian Trynkiewicz).

UKS Fala Świekatowo – Wisełka Solec Kujawski 5:2 (Cezary Jędryczka 2, Robert Czartowski 2, Mateusz Karczewski – Mikołaj Winiecki, Adrian Lewandowski).

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Polonia II Bydgoszcz

3

9

10-0

2. UKS Fala Świekatowo

3

4

5-7

3. Victoria Niemcz

3

2

2-4

4. Wisełka Solec Kujawski

3

1

4-10

 

 

 

Grupa B:

Cis Cekcyn – UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski  0:0

UKS SMS Włocławek – BKS Bydgoszcz 3:1 (Kacper Drzewiecki 2, Miłosz Chwalisz – Patryk Dybowski 1).

UKS SMS Włocławek – Cis Cekcyn 1:2 (Wiktor Pietrzak – Patryk Chlebowski 2).

UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski ? BKS Bydgoszcz 2:1 (Adrian Buczkowski, Filip Małecki – Gracjan Nowakowski).

Cis Cekcyn – BKS Bydgoszcz 2:0 (Patryk Chlebowski 2).

UKS SMS Włocławek – UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski 2:0 (Kacper Drzewiecki, Dawid Mikołajczak).

 

TABELA:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Cis Cekcyn

3

7

4-1

2. UKS SMS Włocławek

3

6

6-2

3. UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski

3

4

2-3

4. BKS Bydgoszcz

3

0

2-7

 

 

 

 

PÓŁFINAŁY

Cis Cekcyn – UKS Fala Świekatowo 0:0  karne 2:3 (Szymon Stusik, Jakub Kamecki – Michał Szynderłacki, Cezary Jędryczka, Robert Czartowski).

Polonia II Bydgoszcz –  UKS SMS Włocławek 4:1 (Norbert Rutkowski 2, Jakub Nęcka, Jakub Dobrowolski – Adam Ruszkowski).

RUNDA FINAŁOWA

Mecz o 7 miejsce

BKS Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 4:1 (Patryk Dybowski 2, Oliwier Dunisławski, Oscar Lipkowski – Kordian Gawroński).

Mecz o 5 miejsce

Victoria Niemcz – UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski 2:2 (Przemysław Grzempa 2 –  Filip Małecki, Adrian Buczkowski). Karne 7:6 (Mateusz Papke 2, Adam Popiel, Patryk Mroczek, Borys Kajko, Maksymilian  Olszewski, Przemysław Grzempa –  Adrian Buczkowski 2, Jakub Suchara, Filip Małecki, Daniel Michalak, Mateusz Borowski)

Mecz o 3 miejsce

UKS SMS Włocławek – Cis Cekcyn 1:1 (Aleksander Kalwasiński –  Jakub Kamecki). Karne  2:1 (Dawid Mikołajczak, Wiktor Pietrzak – Szymon Stusik).

Mecz o 1 miejsce

Polonia II Bydgoszcz – UKS Fala Świekatowo 1:0 (Jakub Nęcka).

Klasyfikacja końcowa turnieju finałowego:

  1. Polonia II Bydgoszcz
  2. UKS Fala Świekatowo
  3. UKS SMS Włocławek
  4. Cis Cekcyn
  5. Victoria Niemcz
  6. UKS Jedynka Bank Zachodni Aleksandrów Kujawski
  7. BKS Bydgoszcz
  8. Wisełka Solec Kujawski

Król strzelców: Jakub Nęcka (Polonia II Bydgoszcz) 6 bramek

Najlepszy bramkarz: Szymon Ziółkowski (UKS Fala Świekatowo)

Najlepszy zawodnik: Oskar Chęś (Polonia II Bydgoszcz).

 

Na zakończenie turnieju zostali wybrani najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach piłkarskich:

  1. Mateusz Kubicki ? Wisełka Solec Kujawski
  2. Patryk Dybowski ? BKS Bydgoszcz
  3. Adrian Buczkowski ? UKS Jedynka Bank Zachodni Aleksandrów Kujawski
  4. Robert Czartowski ? UKS Fala Świekatowo
  5. Mateusz Materac ? Cis Cekcyn
  6. Kacper Drzewiecki ? UKS SMS Włocławek
  7. Filip Hatłas ? Victoria Niemcz
  8. Fabian Trynkiewicz ? Polonia II Bydgoszcz