Wyniki 2012/13

 

FINAŁ KUJAWSKO-POMORSKIEJ HALOWEJ LIGI MŁODZIKA

Wyniki

Victoria Niemcz ? Chemik Bydgoszcz 2:3 (0:2). Redliński 2 ? Bagniewski 2, Radzik.

Polonia II Bydgoszcz ? Victoria Koronowo 2:4 (0:3). Łoboda, Piekuś ? Górzyński 2, Stasikowski, Sądej).

Victoria Niemcz ? Polonia II Bydgoszcz 5:1 (3:1). Redliński 2, Krause 2, Mordaka ? Piekuś.

Chemik Bydgoszcz ? Victoria Koronowo 0:1 (0:1). Mizdalski.

Victoria Koronowo ? Victoria Niemcz 6:2 (3:0). Stasikowski 2, Wiertlewski 2, Wojtynek, Górzyński ? Andrysiak 2).

Chemik Bydgoszcz ? Polonia II Bydgoszcz 10:0 (4:0). Tomas 3, Radzik 2, Ropiński 2, Papiernik, Bagniewski, Mostył.

  1. Victoria Koronowo 3 9 11-4
  2. Chemik Bydgoszcz 3 6 13-3
  3. Victoria Niemcz 3 3 9-10
  4. Polonia II Bydgoszcz 3 0 3-19

 

 

Wyniki I kolejki

 

I Turniej

ASPN VIKING I Aleksandrów Kujawski – TKP Elana Toruń 2:3 (Żbikowski -k, J.Bykowski dla Vikinga)

KS Victoria Bydgoszcz – KS Gwiazda Bydgoszcz 2:3 (Stasikowski, Racławski ? Matthaus 2, Marzec).

ASPN VIKING I Aleksandrów Kujawski – KS Victoria Bydgoszcz 2:1 (Żbikowski, J.Bykowski – Machnik)

TKP Elana Toruń – KS Gwiazda Bydgoszcz 1:1 ( Marzec dla Gwiazdy).

ASPN VIKING I Aleksandrów Kujawski – KS Gwiazda Bydgoszcz 4:1 (Żbikowski 3, J.Bykowski – Matthaus)

KS Victoria Bydgoszcz – TKP Elana Toruń 5:4 (Machnik 2, M. Zimny 2, Krzywosądzki ? dla Victorii)

 

 II Turniej

ASPN VIKING II Aleksandrów Kujawski – BKS Chemik Bydgoszcz 0:5 (Czajka, Sypniewski, Tomas, Mostys 2)

MGLKS Victoria Koronowo – BKS Bydgoszcz 2:3 (Racławski, Stasikowski -dla Victorii)

ASPN VIKING II Aleksandrów Kujawski – BKS Bydgoszcz 4:2 (Wiśniewski 2, Bednarski 2 dla Vikinga).

BKS Chemik Bydgoszcz – MGLKS Victoria Koronowo 1:0 (Mostys)

ASPN VIKING II Aleksandrów Kujawski – MGLKS Victoria Koronowo 1:6 (Szymański – Stasikowski, Górzyński 4, Sadej)

BKS Chemik Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 8:1(Sypniewski 3, Tomas 3, Czajka, Mostys)

 

III Turniej

Victoria Niemcz ? Polonia I Bydgoszcz 3:1 (Redliński 2, Adamczak – Sokalski)

Polonia II Bydgoszcz ? Wisełka Solec Kujawski 4:0 (Kulpiński 2, Piekuś, Klepin)

Victoria Niemcz ? Polonia II Bydgoszcz 3:3 (Redliński, D. Bielicki, Krause ? Piekuś, Kulpiński 2)

Polonia I Bydgoszcz ? Wisełka Solec Kujawski 3:1 (Sokolski 2, Kiliński ? Kaczan).

Polonia I Bydgoszcz ? Polonia II Bydgoszcz 5:1 (Krüger 3, Kiliński, Sokalski ? Urbański).

Victoria Niemcz ? Wisełka Solec Kujawski 6:0 (Krause 3, K. Bielicki, Knothe, Redliński).

 

Wyniki II kolejki

 

Turniej I

ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski – ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski 2:2 (Bykowski, A. Buczkowski – Bednarski, Machtelewski – k)
Polonia I Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 0:1 (Walczak).
Polonia I Bydgoszcz – ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski 2:3 (Kunicki, Czerwiński – Bykowski -2, A. Buczkowski)
Polonia II Bydgoszcz – ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski 5:1 (Kanarkowski -3, Kulpiński – 2 – Chmura)
Polonia II Bydgoszcz – ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski 5:0 (Kanarkowski, Piekuś -2, Łoboda, Kulpiński)
Polonia I Bydgoszcz – ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski 6:2 (Przybylak 2, Czerwiński 2, Krüger, Marmurowicz – Chmura, Nowakowski).

 

II turniej

Victoria Koronowo – Victoria Niemcz 1:3 (Stasikowski ? Redliński 3)

BKS Bydgoszcz – Victoria Bydgoszcz 2:1 (Janicki, Walicki ? Robótka).

Victoria Niemcz – Victoria Bydgoszcz 2:1 (Andrysiak, Redliński ? Zimny).

Victoria Koronowo – BKS Bydgoszcz 7:0 (Stasikowski 3, Sądej 2, Górzyński, Wojtynek).

Victoria Koronowo – Victoria Bydgoszcz 6:0 (Górzyński 2, Wojtynek, Stasikowski, Sądej, Rytlewski).

BKS Bydgoszcz – Victoria Niemcz 1-5 (samobójcza ? Krause 2, Redliński, Andrysiak, Winiarski).

 

 

III turniej

 

Elana Toruń – Gwiazda Bydgoszcz 0:0.

Chemika Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 3:1.

Elana Toruń – Chemik Bydgoszcz 2:3.

Wisełka Solec Kujawski – Gwiazda Bydgoszcz 1:2.

Elana Toruń – Wisełka Solec Kujawski 0:0.

Gwiazda Bydgoszcz – Chemik Bydgoszcz 5:4.

 

 

Wyniki III kolejki

Turniej I

Victoria Niemcz – Polonia I Bydgoszcz 10:2 (Redliński 4, Andrysiak 3, Krause 2, K. Bielicki 1 ? Marmurowicz, samobójcza).

BKS Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 3:1 (Saganowski, Redzimski, Walicki – Kukułka)

Wisełka Solec Kujawski ? Victoria Niemcz 0:3 (Redliński 3)

Polonia I Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 2:1 (Przybylak 2 – Redzimski)

Wisełka Solec Kujawski – Polonia I Bydgoszcz 2:1 (Kukułka, Menczyński ? Czerwiński)

Victoria Niemcz – BKS Bydgoszcz 3:0 (Adamczak, Krause, Andrysiak)

 

Turniej II

Gwiazda Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 0:0.

Chemik Bydgoszcz  – Viking II Aleksandrów Kujawski 6:0.

Gwiazda Bydgoszcz ? Chemik Bydgoszcz 3:4.

Viking II Aleksandrów Kujawski – Polonia II Bydgoszcz 1:9.

Gwiazda Bydgoszcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 6:1.

 Chemik Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 0:3.

 

Turniej III

Victoria Koronowo – Viking I Aleksandrów Kujawski 9:1 (Stasikowski 2, Sądej, Górzyński, Koziełek, Czaplewski, Rytlewski, Kowaliński, Bross dla Koronowa)

Elana Toruń – Victoria Bydgoszcz 0:3 wo.

Victoria Koronowo ? Elana Toruń 3:0 wo.

Viking I Aleksandrów Kujawski – Victoria Bydgoszcz 4:0.

Victoria Koronowo – Victoria Bydgoszcz 4:1 (Stasikowski, Sądej, Górzyński, Zajkowski dla Koronowa).

Elana Toruń – Viking I Aleksandrów Kujawski 0:3.

 

Wyniki spotkań IV kolejki

 

I turniej

Victoria Niemcz – Gwiazda Bydgoszcz 3:0

Polonia I Bydgoszcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 1:1

Polonia I Bydgoszcz – Victoria Niemcz 4:9

 Gwiazda Bydgoszcz –  Viking II Aleksandrów Kujawski 4:2

Gwiazda Bydgoszcz – Polonia I Bydgoszcz 1:2

 Victoria Niemcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 4:3.

 

II turniej

Viking I Aleksandrów Kujawski – Chemik Bydgoszcz 0:1.

Elana Toruń – Victoria Bydgoszcz 0:1.

Viking I Aleksandrów Kujawski ? Victoria Bydgoszcz 2:2.

Elana Toruń ? Chemik Bydgoszcz 1:1.

Viking I Aleksandrów Kujawski ? Elana Toruń 1:0

 Chemik Bydgoszcz – Victoria Bydgoszcz 0:0.

 

III turniej

BKS Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 0:2.

Victoria Koronowo – Wisełka Solec Kujawski 4:2.

BKS Bydgoszcz ? Victoria Koronowo 1:5.

Polonia II Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 4:0.

BKS Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 1:3.

Victoria Koronowo – Polonia II Bydgoszcz 6:1.