TERMINARZ K-PHLŻ 2021/22

I kolejka 21.11.2021/27-28.11.2021

1 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, Olimpia Wtelno, Dąb Potulice, Tucholanka 2 Tuchola

Data: 21.11.2021 (niedziela) godz. 13.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

2 turniej

Cis Cekcyn, AMP Czernikowo, Czarni Nakło, Tucholanka Tuchola  

Data: 27.11.2021 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Cekcynie ul. Szkolna 41A

3 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Zawisza 2 Bydgoszcz, AP Reissa Bydgoszcz, Sportis Łochowo

Data: 28.11.2021 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

4 turniej

Zawisza Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, Wisła Strzelce Górne, Start Stawki

Data: 27.11.2021 (sobota) godz. 13.30

Miejsce: Hala Zawisza Bydgoszcz w Bydgoszczy ul. Gdańska 163

II kolejka 11/12.12.2021

1 turniej

Wisła Strzelce Górne, UKS Tęcza Bydgoszcz, Cis Cekcyn, AP Reissa Bydgoszcz

2 turniej

Polonia Bydgoszcz, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Czarni Nakło, Olimpia Wtelno

Data: 11.12.2021 (sobota) godz. 13.00

Miejsce: Hala WSG w Bydgoszczy ul. Garbary 2

3 turniej

UWAGA ZMIANA TERMINU

Dąb Potulice, Zawisza 2 Bydgoszcz, AMP Czernikowo, Zawisza Bydgoszcz

Data: 18.12.2021 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala ZSP w Ślesinie ul. Dworcowa 9

4 turniej

Tucholanka 2 Tuchola, Start Stawki, Tucholanka Tuchola, Sportis Łochowo

Data: 11.12.2021 (sobota) godz. 14.00

Miejsce: Hala OSIR w Tucholi ul. Warszawska 17

 

III kolejka 8/9.01.2022

1 turniej

Czarni Nakło, Start Stawki, Zawisza 2 Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz

2 turniej

Sportis Łochowo, Cis Cekcyn, Zawisza Bydgoszcz, Olimpia Wtelno

3 turniej

AP Reissa Bydgoszcz, Tucholanka Tuchola, Polonia Bydgoszcz, Dąb Potulice

4 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Tucholanka 2 Tuchola, AMP Czernikowo, Wisła Strzelce Górne

 

IV kolejka 5/6.02.2022

1 turniej

AMP Czernikowo, UKS Tęcza Bydgoszcz, Sportis Łochowo, Polonia Bydgoszcz

2 turniej

Olimpia Wtelno, Wisła Strzelce Górne, Tucholanka Tuchola, Zawisza 2 Bydgoszcz

3 turniej

Cis Cekcyn, Dąb Potulice, Start Stawki, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie

4 turniej

Tucholanka 2 Tuchola, AP Reissa Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz, Czarni Nakło

 

V kolejka 19/20.02.2022

1 turniej

Tucholanka Tuchola, UKS Tęcza Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie

2 turniej

Start Stawki, Olimpia Wtelno, AP Reissa Bydgoszcz, AMP Czernikowo

3 turniej

Czarni Nakło, Dąb Potulice, Wisła Strzelce Górne, Sportis Łochowo

4 turniej

Zawisza 2 Bydgoszcz, Cis Cekcyn, Tucholanka 2 Tuchola, Polonia Bydgoszcz