Terminarz młodzików

TERMINARZ ROZGRYWEK KUJAWSKO-POMORSKIEJ HALOWEJ LIGI MŁODZIKA

Gospodarz oznaczony został wytłuszczonym drukiem i jest na pierwszej pozycji.

 

I KOLEJKA 13/14.12.2014

I turniej:

Polonia II Bydgoszcz, Polonia III Bydgoszcz, UKS SMS Włocławek, Olimpia Grudziądz

Termin : 14.12.2014 (niedziela) godz: 12.00

Miejsce zawodów : Sala gimnastyczna zespołu szkół Ślesin, Dworcowa 9 (droga na Nakło).

II turniej:

GLKS Osielsko, Polonia Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, Wisełka II Solec Kujawski

Termin: 14.12.2014 (niedziela) godz. 12.30

Miejsce: Hala GOSiR ul. Tuberozy 2 Osielsko

III turniej:

Mezar Nakło, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Wisełka Solec Kujawski, Fala Świekatowo

Termin: 13.12.2014 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: ZS im. Staszica w Nakle ul. Staszica 18.

IV turniej:

Cis Cekcyn, Tucholanka Tuchola, Victoria Niemcz, Victoria Koronowo

Termin: 13 grudnia 2014 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Cekcynie ul. Szkolna

 

II KOLEJKA 10/11.01.2015

I turniej:

Victoria Koronowo, Polonia II Bydgoszcz, GLKS Osielsko, Wisełka Solec Kujawski.

Termin: 17.01.2015 (godz. 13.00)

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie, ul. Wąskotorowa 4.

II turniej:

Tucholanka Tuchola, Mezar Nakło, Polonia III Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz

Termin: 10.01.2015 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala OSiR w Tucholi, ul. Warszawska 16.

III turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Cis Cekcyn, Polonia Bydgoszcz, UKS SMS Włocławek

Termin: 11.01.2015 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce:  Hala OSiR  w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

IV turniej:

Olimpia Grudziądz, Wisełka II Solec Kujawski, Fala Świekatowo, Victoria Niemcz

Termin: 10 stycznia 2015 (sobota), godz. 10.30

Miejsce:  Zespół Szkół w Mokre k.Grudziądza, Mokre 122.

UWAGA: Zawodnicy muszą mieć obuwie z jasną podeszwą.

 

III KOLEJKA 24/25.01.2015

I turniej:

Gwiazda Bydgoszcz, Victoria Niemcz, Polonia II Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Termin: 24.01.2015 (sobota),  godz. 10:00

Miejsce: Zespół Szkół nr 24 w Bydgoszczy ul. Puszczykowa 11

II turniej:

Fala Świekatowo, GLKS Osielsko, Cis Cekcyn, Polonia III Bydgoszcz

Termin: 18.01.2015 r. (niedziela), godz. 10.00.

Miejsce:  Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Świekatowie ul. Dworcowa 20A.

III turniej:

Wisełka II Solec Kujawski, Wisełka Solec Kujawski, UKS SMS Włocławek, Tucholanka Tuchola

Termin: 17 stycznia 2015 r. (sobota), godz. 16.00

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawskim ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

IV turniej:

Victoria Koronowo, Olimpia Grudziądz, Mezar Nakło, Polonia Bydgoszcz

Termin: 24.01.2015 (godz. 9.00)

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie, ul. Wąskotorowa 4.

 

IV KOLEJKA 7/8.02.2015

I turniej:

Polonia Bydgoszcz, Polonia II Bydgoszcz, Fala Świekatowo, Tucholanka Tuchola

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 16.30

Miejsce: Hala ZS nr 10 ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy.

II turniej:

Polonia III Bydgoszcz, Victoria Koronowo, Wisełka II Solec Kujawski, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala ZS nr 10 ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy.

III turniej:

Victoria Niemcz, UKS SMS Włocławek, Mezar Nakło, GLKS Osielsko

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 17.30

Miejsce: Hala Gosir w Osielsku, ul. Tuberozy 2.

IV turniej:

Wisełka Solec Kujawski, Gwiazda Bydgoszcz, Olimpia Grudziądz, Cis Cekcyn

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 12.30

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawskim ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

 

V KOLEJKA 7/8.03.2015

I turniej:

Cis Cekcyn, Polonia II Bydgoszcz, Wisełka II Solec Kujawski, Mezar Nakło

Termin: 7 marca 2015 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa w Cekcynie ul. Szkolna

II turniej:

Victoria Niemcz, Wisełka Solec Kujawski, Polonia III Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz

Termin: 8.03.2015 (niedziela) godz. 17.00

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2.

III turniej:

UKS SMS Włocławek, Fala Świekatowo, Victoria Koronowo, Gwiazda Bydgoszcz

Termin: 8 marca ( niedziela ) godzina 10.00.

Miejsce: Hala Mistrzów we Włocławku ul. Chopina 8

IV turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, GLKS Osielsko, Tucholanka Tuchola, Olimpia Grudziądz.

Termin: 1.03.2015 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce:  Hala OSiR  w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c