Terminarz

TERMIN I 15/16.12 lub 22/23.12

Turniej I

Cis Cekcyn, Polonia Bydgoszcz, KS Łochowo, Victoria I Niemcz

Turniej II

Victoria II Niemcz, Gwiazda Bydgoszcz, Viking II Aleksandrów Kujawski, AZS UKW I Bydgoszcz

Turniej III

UKS Barcin, UKS SMS Włocławek, AZS UKW II Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz

Turniej IV

Victoria Koronowo, Chemik Bydgoszcz, Viking I Aleksandrów Kujawski, Wisełka Solec Kujawski.

 

TERMIN II  5/6.01.2013 LUB 12/13.01.2013

Turniej I

Polonia Bydgoszcz, Viking I Aleksandrów Kujawski, Victoria II Niemcz, AZS UKW II Bydgoszcz,

Turniej II

Wisełka Solec Kujawski, UKS Barcin, Cis Cekcyn, Viking II Aleksandrów Kujawski,

Turniej III 13.01.2013 godz. 9.00 ? 12.00 SP nr 18 ul. Pijarów 4 Bydgoszcz

Gwiazda Bydgoszcz, UKS SMS Włocławek, Chemik Bydgoszcz, KS Łochowo.

Turniej IV

AZS UKW I Bydgoszcz , Victoria I Niemcz, Victoria Koronowo, BKS Bydgoszcz

 

 

 

 

 

TERMIN III  9/10.02

Turniej I

Data: 9.02.2013 (sobota)

Godzina: 9.00 ? 12.00

Miejsce zawodów: Hala Kolegium Kujawskiego X.X. – ul. Salezjańska/ul. Chopina 24 w Aleksandrowie Kujawskim.

Grają: Viking I Aleksandrów Kujawski, UKS Barcin, Gwiazda Bydgoszcz, Victoria I Niemcz.

 

Turniej II

Data: 9.02.2013 (sobota)

Godzina: 12.00 ? 15.00

Miejsce zawodów: Hala Kolegium Kujawskiego X.X. – ul. Salezjańska/ul. Chopina 24 w Aleksandrowie Kujawskim.

 Grają: Viking II Aleksandrów Kujawski, Victoria Koronowo, Polonia Bydgoszcz, UKS SMS Włocławek

 

Turniej III

Data: 10.02.2013 (niedziela)

Godzina: 13.00 ? 16.00

Miejsce: Hala GOSiR ul. Tuberozy 2 w Osielsku.

Grają: Victoria II Niemcz, BKS Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, Cis Cekcyn. 

 

Turniej IV

Data: 10.02.2013 (niedziela)

Godzina: 9.00 ? 12.00

Miejsce: SP 66 ul. Berlinga 3 w Bydgoszczy (Fordon).

Grają: AZS UKW II Bydgoszcz, AZS UKW I Bydgoszcz, KS Łochowo, Wisełka Solec Kujawski.

 

TERMIN IV 16/17.02.

Turniej I

UWAGA! Turniej zostanie rozegrany w dniu 10.03.2013 r. (niedziela) w Hali SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11. Godz. 12.30 – 15.30.

BKS Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski.

 

Turniej II

Data: 16.02.2013 (sobota)

Godz. 9.00-13.00.

Miejsce: Hala sportowa Zespółu Szkół Elektrycznych we Włocławku, ul. Toruńska 77/83.

UKS SMS Włocławek, Cis Cekcyn, AZS UKW I Bydgoszcz, Viking I Aleksandrów Kujawski.

 

Turniej III

Data: 17.02.2013 (niedziela)

Godz. 10.00 – 13.00

Miejsce: Hala Zespołu Szkół w Łochowie, ul. Wierzbowa 2

KS Łochowo, Victoria Koronowo, UKS Barcin, Victoria II Niemcz.

 

Turniej IV

Data: 17.02.2013 (niedziela)

Godz. 9.00 – 12.00

Miejsce: Hala BKS Chemik w Bydgoszczy ul. Glinki 79.

Chemik Bydgoszcz, AZS UKW II Bydgoszcz, Viking II Aleksandrów Kujawski, Victoria I Niemcz.

 

 

TERMIN V 2/3.03.

Turniej I

Data: 2.03.2013 (sobota)

Godzina: 10.00 ? 13.00

Miejsce zawodów: Hala Widowiskowo-Sportowa przy SP 2 w Barcinie Ul. Wojciechowskiego

UKS Barcin, AZS UKW I Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz

Turniej II

Data: 3.03.2013 (niedziela)

Godzina: 14.00 ? 17.00

Miejsce zawodów: Hala MGOSiR w Koronowie, ul. Wąskotorowa 4

Victoria Koronowo, AZS UKW II Bydgoszcz, Cis Cekcyn, Gwiazda Bydgoszcz

Turniej III

Data: 2.03.2013 (sobota)

Godzina: 10.00 ? 13.00

Miejsce zawodów: Hala Kolegium Kujawskiego X.X. – ul. Salezjańska/ul. Chopina 24 w Aleksandrowie Kujawskim.

Viking II Aleksandrów Kujawski, Viking I Aleksandrów Kujawski, BKS Bydgoszcz, KS Łochowo.

 

Turniej IV

UWAGA! Zawody zostaną rozegrane w innym terminie.

Data: 8.03.2013 (piątek)

Godzina: 17.30 ? 20.30

Miejsce: Hala GOSiR ul. Tuberozy 2 w Osielsku.

Victoria I Niemcz, Victoria II Niemcz, UKS SMS Włocławek, Wisełka Solec Kujawski.

 

TŁUSTYM DRUKIEM I PODKREŚLENIEM ZAZNACZONO ZESPOŁY, KTÓRE SĄ GOSPODARZAMI TURNIEJU.

OCZEKUJE SIĘ OD GOSPODARZA, WYZNACZENIA TERMINU I MIEJSCA ZAWODÓW.