Finały Żaka 2014/2015

FINAŁ KUJAWSKO-POMORSKIEJ HALOWEJ LIGI ŻAKA

 

Grupa A

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz ? UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 1:0 (Zieniewicz).

WKS Zawisza Bydgoszcz ? SP Zawisza Bydgoszcz 1:0 (samobójcza).

SP Zawisza Bydgoszcz ? Juventus Soccer Schools Bydgoszcz 0:4 (Paradowski 2, Zieniewicz 2).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz ? WKS Zawisza Bydgoszcz 2:1 (Preis, Baumgart – Kowalski).

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz ? WKS Zawisza Bydgoszcz 3:1 (Pelczarski, Michalski, Zieniewicz – Świerblewski).

SP Zawisza Bydgoszcz ? UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 4:0 (Kulig 3, Marszał).

1. Juventus Soccer Schools Bydgoszcz  3 9 8-1

2. SP Zawisza Bydgoszcz 3 3 5-5

3. WKS Zawisza Bydgoszcz 3 3 3-5

4. UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 3 3 2-7

 

Grupa B

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski ? Victoria Koronowo 1:1 (Korzeniewski – Dalecki).

GLKS Osielsko ? Olimpia Grudziądz 2:1 ( Siwka  2 – Zabłotny).

WDA AIRPRESS Świecie ? UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:0   

Victoria Koronowo ? GLKS Osielsko 0:0

Olimpia Grudziądz ? WDA AIRPRESS Świecie 0:2 (Witek 2 ).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski ? GLKS Osielsko 3:0 (Kościelecki 2, Obrębski).

WDA AIRPRESS Świecie ? Victoria Koronowo 1:0 (Witek).

Olimpia Grudziądz ? UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:2 (Jasiński – Korzeniewski, Kościelecki).

GLKS Osielsko ? WDA AIRPRESS Świecie 0:1 (Wojtalewicz).

Victoria Koronowo ? Olimpia Grudziądz 1:1 (samobójcza – Zach).

1. WDA AIRPRESS Świecie 4 10 4-0

. UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski 4 8 6-2

3. GLKS Osielsko 4 4 2-5

4. Victoria Koronowo 4 3 2-3

5. Olimpia Grudziądz 4 1 3-7

 

 

Półfinały

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz ? UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski 3:0 (Paradowski 2, Wilczyński).

Wda AIRPRESS Świecie ? SP Zawisza Bydgoszcz 2:2 rz.k. 3:1 (Lamparski, Witek – Kulig, Stykuć).

Mecz o 7. miejsce

UKS Orlik Fordon ? Victoria Koronowo 2:1 (Jaskólski, Gacka – Oszuścik).

Mecz o 5. miejsce

WKS Zawisza Bydgoszcz ? GLKS Osielsko 3:0 (Miksa, Strzępek, Kowalski).

Mecz o 3 miejsce

UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski ? SP Zawisza Bydgoszcz 3:0 (Kościelecki 3).

Finał

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz – Wda AIRPRESS Świecie 4:0 (Michalski 3, Paradowski).

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. Juventus Soccer Schools Bydgoszcz

2. WDA AIRPRESS Świecie

3 . UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski

4. SP Zawisza Bydgoszcz

5. WKS Zawisza Bydgoszcz

6. GLKS Osielsko

7. UKS Orlik Fordon Bydgoszcz

8. Victoria Koronowo

9. Olimpia Grudziądz

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU

Szymon Paradowski (Juventus Soccer Schools Bydgoszcz)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU

Gracjan Żrałka (Wda AIRPRESS Świecie)

KRÓL STRZELCÓW ROZGRYWEK K-PHLŻ

Marcin Kościelecki (UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski) 44 bramki (w tym 6 w finale).

 

NAJLEPSI ZAWODNICY W ZESPOŁACH:

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – Dominik Zabłotny

VICTORIA KORONOWO – Kacper Nowak

UKS ORLIK FORDON – Krzysztof Jaskólski

GLKS OSIELSKO – Jakub Skrabuła

WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ – Nikodem Katerla

SP ZAWISZA BYDGOSZCZ – Dawid Kulig

UKS JEDYNKA EKOSKŁAD ALEKSANDRÓW KUJAWSKI – Jakub Korzeniewski

WDA AIRPRESS ŚWIECIE – Aleksander Witek

JUVENTUS SOCCER SCHOOLS BYDGOSZCZ – Jarema Zieniewicz