WYNIKI K-PHLM 2022-23

I kolejka 3-4/10.12.2022

1 turniej

Polonia Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 0:1 (Krzyżanowski).

Zawisza Bydgoszcz – BKS II Bydgoszcz 3:4 (Kalinowski 2, Cerajewski – Wencel 2, Miedziński, Burzyński).

Polonia Bydgoszcz – BKS II Bydgoszcz 1:5 (samobójcza – Burzyński 2, Nowakowski, Rejnowicz).

BKS Bydgoszcz – Zawisza Bydgoszcz 0:6 (Chmielewski 3, Kalinowski 2, Sonnak).

Polonia Bydgoszcz – Zawisza Bydgoszcz 1:7 (Zomkowski – Chmielewski 3, Suczyński 3, Kalinowski).

BKS Bydgoszcz – BKS II Bydgoszcz 2:4 (Gierszoł, Dzwonka – Burzyński, Miedziński, Nowakowski, Hejnowicz).

2 turniej

Olimpia Wtelno – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 5:1 (Kardach 2, Halczuk 2, Gawryś – Zimakowski).

Unia Gniewkowo – Nasz Dom Racice 3:0 wo.

Olimpia Wtelno – Unia Gniewkowo 2:1 (Kowal, Kardach – Filipiak).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Nasz Dom Racice 3:0 wo.

Olimpia Wtelno – Nasz Dom Racice 3:0 wo.

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Unia Gniewkowo 2:4 (Zimakowski, Wodzyński – Banaszak 3, Zaleta).

3 turniej

Sportis II Łochowo – SF Junior Nakło 3:3 (Kowalski 2, Piłat – Lewa 2, Bajerski).

Victoria Niemcz Osielsko – Sportis Łochowo 1:11 (Szczygielski – Rogoziecki 8, Lazarek 3).

Sportis II Łochowo Victoria Niemcz Osielsko 2:4 (Piłat, samobójcza – Jastrzembski 2, Szczygielski, Pączek).

SF Junior Nakło – Sportis Łochowo 0:10 (Jaster 3, Bury 3, Lazarek 2, Kozłowski, Rogoziecki).

Sportis II Łochowo – Sportis Łochowo 1:12 (Mickiewicz – Lazarek 4, Bury 4, Rogoziecki 2, Jaster 2).

SF Junior Nakło – Victoria Niemcz Osielsko 4:5 (Lipski 2, Lewa 2 – Pączek 3, Szczygielski, Oczkowski).

4 turniej

Wisła Strzelce Górne – Wisełka Solec Kujawski 1:1 (Strzyżewski – Borowiak).

Pomorzanin Serock – UKS Tęcza Bydgoszcz 1:2 (A. Russ – Gwizdała, Zgrzeba).

Wisła Strzelce Górne – Pomorzanin Serock 1:4 (Konieczka – Cielepak, A. Russ, B. Russ, Śliż)

Wisełka Solec Kujawski – UKS Tęcza Bydgoszcz 1:9 (Borowiak – Glińska 2, Gwizdała 2, Zgrzeba, L. Figura, A. Figura, Hejmej, Bulczak).

Wisła Strzelce Górne – UKS Tęcza Bydgoszcz 2:6 (Radziński, Janiewicz – Zgrzeba 2, A. Figura, Glińska, Bulczak, Kutera).

Wisełka Solec Kujawski – Pomorzanin Serock 2:6 (Borowiak 2 – Śliż 3, Jaworski 2, Babczyszyn).

 

II kolejka 17-18.12.2022

1 turniej

BKS Bydgoszcz – Pomorzanin Serock 0:2 (A. Russ, Śliż)

Unia Gniewkowo – Sportis Łochowo 3:1 (Banaszak, Marud, Jaskulska –

BKS Bydgoszcz – Sportis Łochowo 6:4

Pomorzanin Serock – Unia Gniewkowo 1:0 (Babczyszyn).

BKS Bydgoszcz – Unia Gniewkowo 0:0

Pomorzanin Serock – Sportis Łochowo 5:2 (Śliż 2, Włoch, Bronikowski, Cielepak – ).

2 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Wisła Strzelce Górne 1:2 (Zimakowski – Smoliński, Konieczka).

Sportis II Łochowo – Polonia Bydgoszcz 5:4 (Kowalski 2, Zielinski 2, Mickiewicz – Hames, Koczorowski, Kozłowski, Zomkowski).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Polonia Bydgoszcz 1:2 (Zimakowski – Kozłowski, Zomkowski).

Wisła Strzelce Górne – Sportis II Łochowo 1:6 (samobójcza – Kowalski 3, Zielinski, Mioduszewski, Mickiewicz).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Sportis II Łochowo 0:1 (Kowalski).

Wisła Strzelce Górne – Polonia Bydgoszcz 3:0 (Urban, Smoliński, Konieczka).

3. turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz – BKS II Bydgoszcz 2:0

Victoria Niemcz Osielsko – Nasz Dom Racice 3:0 (Mroczek, Szczygielski, Pączek).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Nasz Dom Racice 9:0

BKS II Bydgoszcz – Victoria Niemcz Osielsko 1:4 (Medziński – Jastrzębski 2, Szczygielski, Oczkowski).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Victoria Niemcz Osielsko 2:7 ( – Jastrzębski 4, Pączek 2, Szczygielski).

BKS II Bydgoszcz – Nasz Dom Racice 3:2 (Medziński 2, Wencel – )

4 turniej

SF Junior Nakło – Zawisza Bydgoszcz 0:2 (Cerajewski, Kalinowski).

Olimpia Wtelno – Wisełka Solec Kujawski 1:2 (Kowal – Borowiak 2).

SF Junior Nakło – Olimpia Wtelno 2:0 (Warzybok 2).

Zawisza Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 5:0 (Rygielski 2, Suczyński, Sonnak, Kalinowski).

SF Junior Nakło – Wisełka Solec Kujawski 2:0 (Warzybok, Lewa).

Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 1:2 (Chyliński – Halczuk 2).

 

III kolejka 14-15.01.2023

1 turniej

Wisełka Solec Kujawski – BKS Bydgoszcz 4:2 (Sumiński 2, Borowiak 2 – Wacholc, Gierszoł).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Victoria Niemcz Osielsko 1:5 (Zimakowski – Jastrzembski 3, Matuszewski, Durszewicz).

Wisełka Solec Kujawski – Victoria Niemcz Osielsko 0:6 (Jastrzembski 3, Pączek 2, Szczygielski).

BKS Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 4:3 (Gierszoł 3, Dzwonka – Zimakowski 2, Baranowski).

Wisełka Solec Kujawski – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 7:1 (Sumiński 4, Borowiak 2, Boczkaja – Baranowski).

BKS Bydgoszcz – Victoria Niemcz Osielsko 0:6 (Jastrzembski 3, Pączek 2, Szczygielski).

2 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz – SF Junior Nakło 0:1 (Lipski).

Unia Gniewkowo – Polonia Bydgoszcz 1:3 (Marud – Daroń, Kozłowski, Talaśka).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 6:1 (Hejmej 3, Gwizdała 2, Rucińska – Hames).

SF Junior Nakło – Unia Gniewkowo 2:7 (Lewa, Warzybok – Sopoliński 2, Jaskulska 2, Marud, Banaszak, Andrzejak)

UKS Tęcza Bydgoszcz – Unia Gniewkowo 6:4 (Hejmej 4, Spodniewska, Gwizdała – Banaszak 3, Jaskulska).

SF Junior Nakło – Polonia Bydgoszcz 3:1 (Lipski 2, Warzybok – Daroń).

3 turniej

Olimpia Wtelno – Sportis Łochowo 0:5 (Rogoziecki 3, Kozłowski, Bury).

BKS II Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 6:2 (Wencel 2, Medziński, Nowakowski, samobójcza – Smoliński, Rychlicki).

Olimpia Wtelno – BKS II Bydgoszcz 3:1 (Żywicki, Halczuk, Kardach – Nowakowski).

Sportis Łochowo – Wisła Strzelce Górne 13:1 (Rogoziecki 5, Jaster 5, Bury 2, Kozłowski – Smoliński).

Olimpia Wtelno – Wisła Strzelce Górne 4:2 (Chrapkowski 2, Gawryś, Mindak –  Urban, Konieczka)

Sportis Łochowo – BKS II Bydgoszcz 8:1 (Lazarek 3, Rogoziecki 2, Jaster 2, Bury – Burzyński).

4 turniej

Pomorzanin SerockNasz Dom Racice 1:0 (Włoch).

Zawisza Bydgoszcz – Sportis II Łochowo 4:1 (Chmielewski 3, Sonnak – )

Pomorzanin SerockZawisza Bydgoszcz 1:3 (A. Russ – Rygielski, Chmielewski, Kalinowski).

Nasz Dom Racice – Sportis II Łochowo 2:3 (Lewandowski 2 – ).

Pomorzanin SerockSportis II Łochowo 2:2 (Śliż, A. Russ – ).

Nasz Dom Racice – Zawisza Bydgoszcz 0:5 (Rygielski, Chmielewski, Kalinowski, Chyliński, Cerajewski).

 

IV kolejka 21-22.01.2023

1 turniej

Wisła Strzelce Górne – BKS Bydgoszcz 12:1 (Janiewicz 4, Strzyżewski 3, Mazurkiewicz 2, Urban 2, Smoliński – Wacholc).

Nasz Dom Racice – SF Junior Nakło 2:4 (Lewandowski, Ruszkiewicz – Bajerski 2, Warzybok, Lewa).

Wisła Strzelce Górne – Nasz Dom Racice 5:4 (Janiewicz 2, Mazurkiewicz, Strzyżewski, Urban – Lewandowski 2, Adelski 2).

BKS Bydgoszcz – SF Junior Nakło 1:5 (Górecki – Bajerski 2, Lipski, Tomaszewski, Lewa).

Wisła Strzelce Górne – SF Junior Nakło 3:2 (Urban 2, Strzyżewski – Lipski, Lewa).

BKS Bydgoszcz – Nasz Dom Racice 4:7 (Górecki, Gierszoł, Krzyżanowski, Dzwonka – Adelski 3, Lewandowski 2, Rutkowski 2).

2 turniej

Polonia Bydgoszcz – Victoria Niemcz Osielsko 0:9 (Jastrzębski 3, Szczygielski 2, Malak 2, Pączek, samobójcza).

Pomorzanin SerockOlimpia Wtelno 2:0 (Włoch, Śliż).

Polonia Bydgoszcz – Pomorzanin Serock 1:3 (Daroń – Śliż 2, Włoch).

Victoria Niemcz Osielsko – Olimpia Wtelno 7:1 (Jastrzębski 2, Pączek, Szczygielski, Malak, Durszewicz, samobójcza – Lazarek).

Polonia Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 3:1 (Koczorowski, Kozłowski, Talaśka – Kardach).

Victoria Niemcz Osielsko – Pomorzanin Serock 5:2 (Jastrzębski 2, Pączek, Durszewicz, Szczygielski – Russ 2).

3 turniej

Wisełka Solec Kujawski – BKS II Bydgoszcz 3:0 (wynik zweryfikowano)

Sportis II Łochowo – Unia Gniewkowo 6:0 (Mickiewicz 3, Kowalski 3).

Sportis II Łochowo – Wisełka Solec Kujawski 1:10 (Mickiewicz – Borowiak 4, Boczkaja 3, Bejger 2, Sumiński).

Unia Gniewkowo – BKS II Bydgoszcz 3:0 (wynik zweryfikowano)

Sportis II Łochowo – BKS II Bydgoszcz 3:0 (wynik zweryfikowano)

Unia Gniewkowo – Wisełka Solec Kujawski 1:5 (Jaskólska – Boczkaja 3, Sumiński 2).

4 turniej

Sportis Łochowo – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 3:0 wo.

Zawisza Bydgoszcz – UKS Tęcza Bydgoszcz 7:1 (Chmielewski 2, Rygielski 2, Sonnak, Kalinowski, Janiszak – Gwizdała).

Zawisza Bydgoszcz – Sportis Łochowo 1:3 (Rygielski – Lazarek 2, Bury).

UKS Tęcza Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 3:0 wo.

Zawisza Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 3:0 wo.

Sportis Łochowo – UKS Tęcza Bydgoszcz 7:2 (Rogoziecki 5, Bury 2 – Mrozik 2).

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. VICTORIA NIEMCZ OSIELSKO 12 33 62-24
2. SPORTIS ŁOCHOWO 12 27 79-21
3. ZAWISZA BYDGOSZCZ 12 27 47-13
4. POMORZANIN SEROCK 12 25 30-18
5. TĘCZA BYDGOSZCZ 12 24 48-31
6. SPORTIS II ŁOCHOWO 12 20 34-42
7. WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 12 19 31-35
8. JUNIOR NAKŁO 12 19 28-34
9. OLIMPIA WTELNO 12 18 24-27
10 UNIA GNIEWKOWO 12 16 27-28
11. WISŁA STRZELCE GÓRNE 12 16 35-48
12. BKS II BYDGOSZCZ 12 15 25-36
13. BKS BYDGOSZCZ 12 10 21-53
14. POLONIA BYDGOSZCZ 12 9 16-44
15. UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW KUJ. 12 3 13-39
16. NASZ DOM RACICE 12 3 17-46