Wyniki K-PHLO 2021/22

I kolejka 27-28.11.2021/4.12.2021

1 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz – AP Reissa 2012 Bydgoszcz 6:0 (Mrozik 3, Krzywoszyńska, Kępa, Piasecka).

Wda Świecie – SF Junior Nakło 0:10 (Lewa 5, Bednarek 2, Warzybok, Lipski, Rajek).

UKS Tęcza Bydgoszcz – SF Junior Nakło 3:5 (Piasecka 3 – Lewa 2, Lipski 2, Dębecki).

AP Reissa 2012 Bydgoszcz – Wda Świecie 0:2 (Żurek, Sarnecki)

UKS Tęcza Bydgoszcz – Wda Świecie 4:2 (Piasecka 2, Mrozik 2 – Żurek, Sarnecki).

AP Reissa 2012 Bydgoszcz – SF Junior Nakło 0:8 (Lewa 4, Dębecki 2, Lipski 2).

2 turniej

Tucholanka 2011 Tuchola – Gryf Sicienko 1:1 (Ligmann – Kupski).

Tucholanka 2012 Tuchola – Polonia 2011 Bydgoszcz 3:2 (Kawicki 2, B. Landmesser – Włodarski, Szreiber).

Tucholanka 2011 Tuchola – Polonia 2011 Bydgoszcz 8:2 (Ligmann 5, Kram 2, Grugel – Kotarski 2).

Gryf Sicienko – Tucholanka 2012 Tuchola 3:0 (J. Rosa, M. Rosa, Kupski).

Tucholanka 2011 Tuchola – Tucholanka 2012 Tuchola 6:0 (Ligmann 5, Kram).

Gryf Sicienko – Polonia 2011 Bydgoszcz 7:1 (Kupski 3, J. Rosa 2, Oźmiński 2 – Młodzikowski).

  1. turniej

Kamionka Kamień Krajeński, Olimpia Wtelno, Polonia 2012 Bydgoszcz, Wisła Strzelce Górne

4 turniej

MUKS Bydgoszcz – Sportis Łochowo 1:1 (Dziuda – O. Kalamon).

AP Reissa 2011 Bydgoszcz – AP Reissa 2011 II Bydgoszcz 2:2 (Nawrocki, Przybysz – Batura, Pabianek).

MUKS Bydgoszcz – AP Reissa 2011 II Bydgoszcz 1:1 (Pawlak – Batura).

Sportis Łochowo – AP Reissa 2011 Bydgoszcz 5:0 (Andrzejewski 2, Szumski, Zielinski, O. Kalamon).

MUKS Bydgoszcz – A P Reissa 2011 Bydgoszcz 3:0 (Dziuda, Salvini, Grzebielucha).

Sportis Łochowo – AP Reissa 2011 II Bydgoszcz 0:1 (Batura).

 

II kolejka 11/12.12.2021

  1. turniej

Sportis Łochowo – UKS Tęcza Bydgoszcz 1:4 (Bryś – Krzywoszyńska 2, Piasecka, Pawłowska).

Sportis Łochowo – Polonia 2012 Bydgoszcz 11:0 (Dudziński 3, Zielinski 3, Bryś, Brenk, Andrzejewski, O. Kalamon, W. Kalamon).

Polonia 2012 Bydgoszcz – UKS Tęcza Bydgoszcz 0:7 (Krzywoszyńska 5, Kępa, Piasecka).

  1. turniej

Kamionka Kamień Krajeński – AP Reissa 2012 Bydgoszcz 2:1 (Kamiński, Zawidzki – Wekwejt).

AP Reissa 2011 Bydgoszcz – Polonia 2011 Bydgoszcz 1:2 (Przybysz – Młodzikowski, Schreiber).

Kamionka Kamień Krajeński – Polonia 2011 Bydgoszcz 1:2 (Zawidzki – Włodarski, Dziedziński).

AP Reissa 2012 Bydgoszcz – AP Reissa 2011 Bydgoszcz 3:3 (Wekwejt, Miszkowiak, Kosecki – Przybysz, Nawrocki, Siwiec)

Kamionka Kamień Krajeński – AP Reissa 2011 Bydgoszcz 3:3 (Kamiński, Banasik, Zawidzki – Przybysz, Nawrocki, Siwiec).

AP Reissa 2012 Bydgoszcz – Polonia 2011 Bydgoszcz 1:9 (Kosecki – Młodzikowski 3, Dziedziński 2, Kotowski 2, Włodarski, Sokolov).

  1. turniej

Wda Świecie – MUKS Bydgoszcz 2:5 (Sarnecki, Żurek – Dziuda 2, Kosowski 2, Czerwonka).

Olimpia Wtelno – Tucholanka 2012 Tuchola 7:1 (Jarmaków 3, Golimowski 3, Damski K. – Szymański).

Wda Świecie – Tucholanka 2012 Tuchola 2:0 (Michalski, Żurek).

MUKS Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 0:6 (Golimowski 3, Jarmaków 2, Ściesiński)

Wda Świecie – Olimpia Wtelno 1:4 (Michalski – Jarmaków 3, Golimowski).

MUKS Bydgoszcz – Tucholanka 2012 Tuchola 5:5 (Pawlak 2, Dziuda, Czerwonka, Burker – Chilewski 2, Spitza, Pazurek, Sierosławski).

  1. turniej

SF Junior Nakło – AP Reissa 2011 II Bydgoszcz 4:0

Gryf Sicienko – Wisła Strzelce Górne 4:3 (M. Rosa, Kupski, Ratajczyk, Grabski – Słoniewski, Janiewicz, Strzyżewski).

SF Junior Nakło – Gryf Sicienko 2:2 ( – Zidan, Kupski).

AP Reissa 2011 II Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 1:6 (Sanger – Radziński 3, Smoliński 2, Janiewicz).

SF Junior Nakło – Wisła Strzelce Górne 2:3 ( – Smoliński 2, Radziński).

AP Reissa 2011 II Bydgoszcz – Gryf Sicienko 0:2 (Zidan, Bartyś).

 

III kolejka 8/9.01.2022

  1. turniej

Olimpia Wtelno – Polonia 2011 Bydgoszcz 6:4 (Jarmaków 3, K. Damski 2, Zieliński – Młodzikowski 3, Szajna).

AP Reissa 2011 II Bydgoszcz – UKS Tęcza Bydgoszcz 1:1 (Dulęba – Mrozik).

Olimpia Wtelno – UKS Tęcza Bydgoszcz 4:7 (Jarmaków 3, Tomaszewski – Pawłowska 3, Mrozik 2, Kępa, Z. Zakrzewska).

Polonia 2011 Bydgoszcz – AP Reissa 2011 II Bydgoszcz 0:0.

Olimpia Wtelno – AP Reissa 2011 II Bydgoszcz 1:1 (K. Damski – Sanger).

Polonia 2011 Bydgoszcz – UKS Tęcza Bydgoszcz 5:6 (Młodzikowski 3, Szajna, Ruba – Mrozik 4, Piasecka, Kępa).

  1. turniej

Wisła Strzelce Górne – MUKS Bydgoszcz 6:4 (Urban 2, Smoliński 2, Strzyżewski, Janiewicz – Dziuda 4).

AP Reissa 2012 Bydgoszcz – Tucholanka 2011 Tuchola 1:3 (Stanek – Kram, Ligmann, Joppek).

Wisła Strzelce Górne – AP Reissa 2012 Bydgoszcz 7:3 (Urban 3, Leśniewski 3, Strzyżewski – Kosecki 2, Kosiński).

MUKS Bydgoszcz – Tucholanka 2011 Tuchola 3:6 (Dziuda, Pawlak, Czerwonka – Szymański 2, Ligmann 2, Ostrowski, Grugel).

Wisła Strzelce Górne – Tucholanka 2011 Tuchola 7:1 (Smoliński 2, Strzyżewski 2, Janiewicz 2, Urban – Ostrowski).

MUKS Bydgoszcz – AP Reissa 2012 Bydgoszcz 5:2 (Dziuda 3, Pawlak, Czerwonka – Kosecki, Miszkowiak).

  1. turniej

AP Reissa 2011 Bydgoszcz – Wda Świecie 0:6 (Wolińska 3, Sarnecki 2, Żurek).

Gryf Sicienko – Polonia 2012 Bydgoszcz 16:0 (M. Rosa 4, Szumotalski 3, Kupski 3, Grabski 3, Grosz 2, Ratajczyk).

AP Reissa 2011 Bydgoszcz – Gryf Sicienko 2:9 (Pawlak, Przybysz – Kubski 6, Grabski 2, M. Rosa).

Wda Świecie – Polonia 2012 Bydgoszcz 8:2 (Sarnecki 3, Żurek 2, Pilarski, Wolińska, Kaźmierski – T. Szrejber 2)

AP Reissa 2011 Bydgoszcz – Polonia 2012 Bydgoszcz 10:2 (Kardacz 4, Rabczyński 3, Nawrocki 2, Pawlak – T. Szrejber, Sroga).

Wda Świecie – Gryf Sicienko 3:7 (Sarnecki 2, Krupiński – Grabski 3, Kupski 2, Bartyś, M. Rosa).

  1. turniej

SF Junior Nakło – Tucholanka 2012 Tuchola 8:0 (Lewa 3, Bednarek 3, Lipski, Zaiweja, Bajerski).

Sportis Łochowo – Kamionka Kamień Krajeński 2:1 (Andrzejewski, Szumski – Zawidzki).

SF Junior Nakło – Sportis Łochowo 3:0 (Lipski 2, Bednarek).

Tucholanka 2012 Tuchola – Kamionka Kamień Krajeński 2:3 (Chilewski, Sierosławski – Kamiński 3).

SF Junior Nakło – Kamionka Kamień Krajeński 6:0 (Lipski 2, Bajerski 2, Lewa, Tomaszewski).

Tucholanka 2012 Tuchola – Sportis Łochowo 3:6 (Landmesse 2, Spitza – Andrzejewski 3, O. Kalamon, Szumski, Bryś)

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. GRYF SICIENKO 9 23 51-12
2. SF JUNIOR NAKŁO 9 22 48-8
3. TĘCZA BYDGOSZCZ 8 19 38-18
4. WISŁA STRZELCE GÓRNE 6 15 32-15
5. OLIMPIA WTELNO 6 13 28-12
6. TUCHOLANKA TUCHOLA 6 13 25-14
7. SPORTIS ŁOCHOWO 8 13 26-17
8. MUKS BYDGOSZCZ 9 12 27-29
9. WDA ŚWIECIE 9 12 26-32
10. POLONIA 2011 BYDGOSZCZ 9 10 27-33
11. AP REISSA 2011 II BYDGOSZCZ 9 8 7-17
12. KAMIONKA KAMIEŃ KRAJEŃSKI 6 7 10-16
13. AP REISSA 2011 BYDGOSZCZ 9 6 21-35
14. TUCHOLANKA 2012 TUCHOLA 9 4 14-42
15. AP REISSA 2012 BYDGOSZCZ 9 1 11-45
16. POLONIA 2012 BYDGOSZCZ 5 0 4-52