TERMINARZ GRUPA 2 K-PHLO 2020/21

                                                                     

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Juventus Academy Bydgoszcz, Juventus Academy 2 Bydgoszcz, KKP Bydgoszcz, Spójnia 3 Białe Błota

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 11.00

Miejsce: Sala SP w Białych Błotach ul. Centralna 27

2 turniej

Unia Gniewkowo, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Spójnia Białe Błota, Victoria Niemcz Osielsko

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP 1 w Gniewkowie ul. Toruńska 40

3 turniej

BKS Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski, BKS 2 Bydgoszcz, Wisełka 2 Solec Kujawski

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

4 turniej

Victoria 3 Niemcz Osielsko, Tęcza Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, Victoria 2 Niemcz Osielsko

Data: 28.11.2020 (sobota) godz. 12.00

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

 

Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

Victoria 2 Niemcz Osielsko, Juventus Academy Bydgoszcz, Unia Gniewkowo, BKS 2 Bydgoszcz

Data: 12.12.2020 (sobota) godz. 12.00

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

2 turniej

Tęcza Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Juventus Academy 2 Bydgoszcz, Spójnia Białe Błota

UWAGA ZMIANA TERMINU!!!

Data: 6.12.2020 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

3 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Wisełka Solec Kujawski, Victoria 3 Niemcz Osielsko, KKP Bydgoszcz

Data: 12.12.2020 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR Ciechocinek ul. Lipnowska 11c

4 turniej

Spójnia 3 Białe Błota, Victoria Niemcz Osielsko, Wisełka 2 Solec Kujawski, Polonia Bydgoszcz

Data: 12.12.2020 (sobota) godz. 11.00

Miejsce: Hala SP w Białych Błotach ul. Centralna 27

Termin IV (23-24.01.2021)

1 turniej

UWAGA ZMIANA MIEJSCA ROZEGRANIA ZAWODÓW

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Wisełka 2 Solec Kujawski, Tęcza Bydgoszcz, Juventus Academy Bydgoszcz

Data: 24.01.2021 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

2 turniej

Wisełka Solec Kujawski, Juventus Academy 2 Bydgoszcz, Victoria 2 Niemcz Osielsko, Victoria Niemcz Osielsko

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 12.00

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawskim ul. BoWiD 3

3 turniej

UWAGA ZMIANA GODZINY

Polonia Bydgoszcz, KKP Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Unia Gniewkowo

Data: 24.01.2021 (niedziela) godz. 13.00

Miejsce: Sala WSG w Bydgoszczy ul. Garbary 2

4 turniej

BKS 2 Bydgoszcz, Spójnia Białe Błota, Spójnia 2 Białe Błota, Victoria 3 Niemcz Osielsko

Data: 24.01.2021 (niedziela) godz. 14.30

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11   

 

Termin V (6-7.02.2020)

1 turniej

BKS Bydgoszcz, Juventus Academy Bydgoszcz, Victoria Niemcz Osielsko, Victoria 3 Niemcz Osielsko

2 turniej

Juventus Academy 2 Bydgoszcz, BKS 2 Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Polonia Bydgoszcz

3 turniej

KKP Bydgoszcz, Wisełka 2 Solec Kujawski, Victoria 2 Niemcz Osielsko, Spójnia Białe Błota

Data: 6.02.2021 (sobota) godz. 9.30

Miejsce: Hala SP 31 w Bydgoszczy ul. Karłowicza 2

4 turniej

Tęcza Bydgoszcz, Unia Gniewkowo, Wisełka Solec Kujawski, Spójnia 2 Białe Błota

Data: 6.02.2021 (sobota) godz.12:00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

 

Termin III (13/14.02.2021)

1 turniej

Spójnia Białe Błota, Polonia Bydgoszcz, Juventus Academy Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski

Data: 13.02.2021 o godz. 12.00

Miejsce: Hala SP w Białych Błotach ul. Centralna 27

2 turniej

Wisełka 2 Solec Kujawski, Unia Gniewkowo, Victoria 3 Niemcz Osielsko, Juventus Academy 2 Bydgoszcz

3 turniej

Victoria Niemcz Osielsko, BKS 2 Bydgoszcz, KKP Bydgoszcz, Tęcza Bydgoszcz

4 turniej

Victoria 2 Niemcz Osielsko, Spójnia 2 Białe Błota, BKS Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Wytłuszczonym drukiem gospodarz turnieju