TERMINARZ GRUPA 2 KPHLM 2020/21

                                                                        

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

BKS Bydgoszcz, Wisełka 2 Solec Kujawski, Wisełka Solec Kujawski, Tęcza Bydgoszcz

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 13.00

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

2 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Wisła Fordon, Olimpia Strzelno, Nasz Dom Racice

UWAGA ZMIANA TERMINU

Data: 5.12.2020 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

3 turniej

Polonia 2 Bydgoszcz, Bzyki Żnin, Polonia Bydgoszcz, Polonia 3 Bydgoszcz

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala WSG w Bydgoszczy ul. Garbary 2

4 turniej

Spójnia 2 Białe Błota, Unia Gniewkowo, Noteć Inowrocław, Spójnia Białe Błota

Data: 28.11.2020 (sobota) godz. 11.00

Miejsce: Hala SP w Białych Błotach ul. Centralna 27

 

Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

Spójnia Białe Błota, BKS Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Polonia Bydgoszcz

Data: 13.12.2020 (niedziela) godz. 11.00

Miejsce: Hala SP w Białych Błotach ul. Centralna 27

2 turniej

Unia Gniewkowo, Polonia 2 Bydgoszcz, Wisełka 2 Solec Kujawski, Olimp Strzelno

Data: 13.12.2020 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala Sportowa w Gniewkowie ul. Toruńska 40

3 turniej

Bzyki Żnin, Spójnia 2 Białe Błota, Wisła Fordon, Wisełka Solec Kujawski

Data: 13.12.2020 (niedziela) godz. 14.00

Miejsce: Hala SP 2 w Żninie ul. W. Pieniężnej 19.

Zakaz gry w turfach!!!

4 turniej

Tęcza Bydgoszcz, Nasz Dom Racice, Polonia 3 Bydgoszcz, Noteć Inowrocław

UWAGA ZMIANA TERMINU!!!

Data: 19.12.2020 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

 

Termin IV (23-24.01.2021)

1 turniej

Unia Gniewkowo, Wisła Fordon, Polonia 3 Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala Sportowa w Gniewkowie ul. Dworcowa 11.

2 turniej

Bzyki Żnin, Wisełka 2 Solec Kujawski, Spójnia Białe Błota, Nasz Dom Racice

Data: 24.01.2021 (niedziela) godz. 14.00

Miejsce: Hala SP 2 w Żninie ul. W. Pieniężnej 19

3 turniej

Noteć Inowrocław, Wisełka Solec Kujawski, Polonia 2 Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

4 turniej

Polonia Bydgoszcz, Olimp Strzelno, Tęcza Bydgoszcz, Spójnia 2 Białe Błota

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala WSG w Bydgoszczy ul. Garbary 2

 

Termin V (6-7.02.2020)

1 turniej

BKS Bydgoszcz, Nasz Dom Racice, Spójnia 2 Białe Błota, Polonia 2 Bydgoszcz

2 turniej

Wisełka 2 Solec Kujawski, Polonia Bydgoszcz, Wisła Fordon, Noteć Inowrocław

3 turniej

Wisełka Solec Kujawski, Polonia 3 Bydgoszcz, Spójnia Białe Błota, Olimp Strzelno

4 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Unia Gniewkowo, Bzyki Żnin, Tęcza Bydgoszcz

 

Termin III (13/14.02.2021)

1 turniej

Olimp Strzelno, Noteć Inowrocław, BKS Bydgoszcz, Bzyki Żnin

2 turniej

Polonia 3 Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Spójnia 2 Białe Błota, Wisełka 2 Solec Kujawski

3 turniej

Nasz Dom Racice, Polonia Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski, Unia Gniewkowo

4 turniej

Wisła Fordon, Spójnia Białe Błota, Tęcza Bydgoszcz, Polonia 2 Bydgoszcz

 

 

WYTŁUSZCZONYM DRUKIEM GOSPODARZ TURNIEJU