Finał orlików 2014/2015

FINAŁ KUJAWSKO-POMORSKIEJ HALOWEJ LIGI ORLIKA 2014/2015

Koronowo, 15 marca 2015 r.

 

GRUPA A

Mały Piłkarz Inowrocław ? Wisełka Bydgoszcz 2:1 (Kamil Wojciechowski, Bartosz Biernat ? Mateusz Mazur).

Unia Solec Kujawski ? UKS Fala Świekatowo 2:1 (Szymon Obremski, Oliwier Chmara – Robert Czartowski).

UKS Fala Świekatowo ? Mały Piłkarz Inowrocław 2:1 (Jakub Orlikowski, Robert Czartowski ? Bartosz Biernat).

Wisełka Bydgoszcz ? Unia Solec Kujawski 0:0.

Mały Piłkarz Inowrocław ? Unia Solec Kujawski 2:1 (Hubert Szymański, Michał Marek ? Jakub Dryl).

UKS Fala Świekatowo ? Wisełka Bydgoszcz 2:0 (Robert Czartowski, Patryk Bohdan).

  1. Fala Świekatowo 3 6 5-3
  2. Mały Piłkarz Inowrocław 3 6 5-4
  3. Unia Solec Kujawski 3 4 3-3
  4. Wisełka Bydgoszcz 3 1 1-4

 

GRUPA B

Victoria Niemcz ? Victoria Koronowo 4:0 (Mikołaj Januszewski 3, Jakub Frasz).

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz ? Polonia II Bydgoszcz 0:1 (Marcel Strzyżewski).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski ? Victoria Niemcz 1:0 (samobójcza).

Victoria Koronowo ? Juventus Soccer Schools Bydgoszcz 2:0 (Mikołaj Kiszka 2).

Polonia II Bydgoszcz ? UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:1 (Jakub Czesiński – Igor Stroksztejn).

Victoria Niemcz ? Juventus Soccer Schools Bydgoszcz 3:1 (Mikołaj Januszewski 2, Marcel Grudlewski – Jakub Kowalski).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski ? Victoria Koronowo 2:0 (Jakub Królikowski, Michał Kościerzyński).

Polonia II Bydgoszcz ? Victoria Niemcz 0:1 (Mateusz Sitek).

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz ? UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:0 (Jakub Kowalski).

Victoria Koronowo ? Polonia II Bydgoszcz 1:4 (Aleksander Karbowski ? Marcel Strzyżewski 2, Mateusz Gogoliński, Jakub Czesiński).

  1. Victoria Niemcz 4 9 8-2

2.Polonia II Bydgoszcz 4 7 6-3

  1. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 4 7 4-2
  2. Victoria Koronowo 4 3 3-10
  3. Juventus Soccer Schools Bydgoszcz 4 3 2-6

Półfinał

Mały Piłkarz Inowrocław ? Victoria Niemcz 6:0 (Bartosz Biernat 2, Miłosz Mierzwa, Krzysztof Przybylski, Filip Żak, Kamil Wojciechowski).

UKS Fala Świekatowo ? Polonia II Bydgoszcz 0:2 (Jakub Czesiński, Marcel Strzyżewski).

O 7. miejsce

Wisełka Bydgoszcz ? Victoria Koronowo 3:1 (Jędrzej Jasiniecki 2, samobójcza – Paweł Brzeziński).

O 5. miejsce

Unia Solec Kujawski ? UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:0 rzuty karne 2:1

O 3. Miejsce

Victoria Niemcz ? UKS Fala Świekatowo 3:3 rzuty karne 2:0 (Konrad Lipowski, Mikołaj Januszewski, Mateusz Sitek – Paweł Szatkowski, Jakub Dorsz, Patryk Bohdan)

Finał

Polonia II Bydgoszcz ? Mały Piłkarz Inowrocław 0:0 rzuty karne 4:3

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

  1. Polonia II Bydgoszcz
  2. Mały Piłkarz Inowrocław
  3. Victoria Niemcz
  4. UKS Fala Świekatowo
  5. Unia Solec Kujawski
  6. UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski
  7. Wisełka Bydgoszcz
  8. Victoria Koronowo
  9. Juventus Soccer Schools Bydgoszcz

 

Najlepszy bramkarz turnieju

Jakub Filipiak (Mały Piłkarz Inowrocław)

Najlepszy zawodnik turnieju

Marcel Strzyżewski (Polonia II Bydgoszcz)

Król strzelców

Mikołaj Januszewski (Victoria Niemcz) 33 bramki, z czego 6 w turnieju finałowym.

 

Najlepsi zawodnicy w każdej z drużyn finałowych

Polonia II Bydgoszcz ? Oskar Klon

Mały Piłkarz Inowrocław ? Bartosz Biernat

Victoria Niemcz ? Mikołaj Januszewski

UKS Fala Świekatowo ? Robert Czartowski

Unia Solec Kujawski ? Jakub Dryl

UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski ? Igor Królikowski

Wisełka Bydgoszcz ? Michał Arendt

Victoria Koronowo ? Mikołaj Kiszka

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz ? Jakub Kowalski