Wyniki K-PHLŻ 2020-21

 

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Victoria Niemcz Osielsko 7:2 (Balcer 3, Filipczak 2, Plutka, Borowiak – ).

MUKS 2 Bydgoszcz – Sportis Łochowo 2:5 (Miszkalski, Daliga – Kalamon 3, Szumski 2).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Sportis Łochowo 1:2 (Plutka – Andrzejewski, Bryś).

Victoria Niemcz Osielsko – MUKS 2 Bydgoszcz 3:0

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – MUKS 2 Bydgoszcz 1:2 (Plutka – Miszkalski, Salvini).

Victoria Niemcz Osielsko – Sportis Łochowo 1:1 ( – Kalamon).

2 turniej

Bzyki Żnin – Spójnia Białe Błota 3:4 (Gaczkowski 3 – Dzwoniarek, Czelan, Nizioł, Tarach).

Start Stawki – Unia Gniewkowo 0:8 (Sopolinski 5, Keller 2, Urbański).

Bzyki Żnin – Unia Gniewkowo 1:3 (Gaczkowski – Gotowalski, Keller, Sopolinski).

Spójnia Białe Błota  – Start Stawki 5:0 (Czelan 2, Lau 2, Mocarski).

Bzyki Żnin – Start Stawki 8:0 (Gaczkowski 4, Guściora, Pietrzak, Tomaszewski, Drabik).

Spójnia Białe Błota – Unia Gniewkowo 2:2 (Dzwoniarek, Czelan – Keller 2).

3 turniej

Olimpia 2 Wtelno – Victoria Koronowo 1:1 (Szczepiński – Schoeneich)

Olimpia Wtelno – Wisła Strzelce Górne 6:1 (Ściesiński 3, G. Damski, Jarmakow, K. Damski – Leśniewski).

Olimpia Wtelno – Victoria Koronowo 6:0 (Tomaszewski 2, G. Damski 2, Ściesiński, K. Damski).

Olimpia 2 Wtelno – Wisła Strzelce Górne 5:4 (Ostałowski 3, Sienkiewicz, Szczepiński – Leśniewski 2, Lewandowski, Lengling)

Olimpia 2 Wtelno – Olimpia Wtelno 2:8 (Sienkiewicz, Szczepiński – Tomaszewski 3, Lazarek 2, G. Damski 2, Zieliński).

Wisła Strzelce Górne – Victoria Koronowo 2:1 (Leśniewski, Borowicz – Schoeneich).

 

4 turniej

Chełminianka/UKS Chełmno – UKS Tęcza Bydgoszcz 5:0 (Wójcik 2, Kowalkowski, Rokoszewski, Chernik).

MUKS Bydgoszcz – Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie 5:0 (Pawlikowski 2, Goclik 2, Dziuda).

Chełminianka/UKS Chełmno – MUKS Bydgoszcz 1:3 (Wójcik – Pawlikowski, Goclik, Kosowski).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie 11:0 (Mrozik 5, Kwiatkowska 3, Rogalska 2, Solecka).

Chełminianka/UKS Chełmno – Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie 8:0 (Wójcik 4, Rokoszewski 2, Habigier, Chernik).

UKS Tęcza Bydgoszcz – MUKS Bydgoszcz 1:7 (Mrozik – Pawlikowski 2, Goclik 2, Dziuda 2, Kosowski).

 

Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

MUKS Bydgoszcz – Bzyki Żnin 13:1 (Pawlikowski 4, Dziuda 3, Goclik 2, Pawlak 2, Mrotek, Szukaj – Gaczkowski)

Sportis Łochowo – Olimpia Wtelno 0:5 (G. Damski, Jarmaków, Ściesiński, Zieliński).

MUKS Bydgoszcz – Sportis Łochowo 8:0 (Pawlikowski 4, Goclik 3, Szukaj).

Bzyki Żnin – Olimpia Wtelno 1:8 (Szymczak – Lazarek 3, Tomaszewski 2, G. Damski, Ściesiński, Zieliński).

MUKS Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 3:2 (Pawlikowski, Goclik, Szukaj – Lazarek. G. Damski).

Bzyki Żnin – Sportis Łochowo 0:6 (Kalamon 3, Szumski 2, Andrzejewski).

2 turniej

Olimpia 2 Wtelno – Chełminianka/UKS Chełmno 1:12 ( Szczepiński- Rokoszewski 4, Spóz 4, Wójcik 3, Habigier).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Spójnia Białe Błota 8:1 (Borowiak 3, Filipczak 3, Plutka 2 – Czeleń).

Olimpia 2 Wtelno – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 2:6 (Szczepiński, Ostałowski – Balcer 5, Filipczak).

Chełminianka/UKS Chełmno – Spójnia Białe Błota 6:0 (Wójcik 6).

Olimpia 2 Wtelno – Spójnia Białe Błota 2:1 (Szczepiński, Sienkiewicz – Pawliczak).

Chełminianka/UKS Chełmno – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 5:0 (Kowalikowski 2, Wójcik 2, Rokoszewski).

3 turniej

Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie – Victoria Niemcz Osielsko 1:4 (Mickiewicz – ).

Victoria Koronowo  – Unia Gniewkowo 2:4 ( – Keller, Magdowski, Sopoliński).

Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie – Unia Gniewkowo 2:4 (Mickiewicz, Koniarski – Mierzwicki 2, Gotowalski, Sopoliński).

Victoria Niemcz Osielsko – Victoria Koronowo 5:1 (-)

Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie – Victoria Koronowo 2:3 (Koniarski, samobójcza – )

Victoria Niemcz Osielsko – Unia Gniewkowo 6:0 ().

4 turniej

MUKS 2 Bydgoszcz – UKS Tęcza Bydgoszcz 1:5 (Daliga – Mrozik 4, Rogalska)

Start Stawki – Wisła Strzelce Górne 0:4 (Lewandowski 2, Leśniewski, Słoniewski).

MUKS 2 Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 3:2 (Zaremski, Grzebielucha, Daliga – Leśniewski 2)

UKS Tęcza Bydgoszcz – Start Stawki 8:1 (Rogalska 3, Mrozik 2, Solecka, Korulska, Kwiatkowska – Gralewska).

MUKS 2 Bydgoszcz – Start Stawki 7:0 (Salvini 2, Grzebielucha 2, Daliga, Czerwonka, Lorek).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 8:1 (Mrozik 4, Rogalska 3, Kwiatkowska – Lewandowski)

 

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. MUKS BYDGOSZCZ 6 18 39-5
2. CHEŁMINIAKA/UKS CHEŁMNO 6 15 37-4
3. OLIMPIA WTELNO 6 15 35-7
4. VICTORIA NIEMCZ OSIELSKO 6 13 21-10
5. UNIA GNIEWKOWO 6 13 21-13
6. TĘCZA BYDGOSZCZ 6 12 33-15
7. SPORTIS ŁOCHOWO 6 10 14-17
8. MAŁY PIŁKARZ SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 6 9 23-14
9. MUKS 2 BYDGOSZCZ 6 9 15-16
10 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 6 7 13-21
11. OLIMPIA 2 WTELNO 6 7 13-32
12. WISŁA STRZELCE GÓRNE 6 6 14-23
13. VICTORIA KORONOWO 6 4 8-20
14. BZYKI ŻNIN 6 3 14-34
15. MAŁY PIŁKARZ 2 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 6 0 5-35
16. START STAWKI 6 0 1-40