TERMINARZ GRUPA 1 KPHLM 2020/21

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Sportis Łochowo, Wisła Strzelce Górne, Victoria Niemcz Osielsko, SF Junior Nakło

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 12.30

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

2 turniej

Tucholanka Tuchola, Kamionka 2 Kamień Krajeński, Czarni Nakło, Krajna Sępólno Krajeńskie

Data: 28.11.2020 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Tucholi ul. Warszawska 17

3 turniej

Sportis 2 Łochowo, Kamionka Kamień Krajeński, Mezar Nakło, Sportis 3 Łochowo

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 9.30

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

4 turniej

Olimpia 2 Wtelno, Cis Cekcyn, Olimpia Wtelno, Wda Świecie

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 12.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4

 

Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

Wda Świecie, Sportis Łochowo, Tucholanka Tuchola, Mezar Nakło

Data: 12.12.2020 (sobota) godz. 16.30

Miejsce:  Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu ul. Sienkiewicza 3

2 turniej

Cis Cekcyn, Czarni Nakło, Sportis 2 Łochowo, Wisła Strzelce Górne

Data: 13.12.2020 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Cekcynie ul. Szkolna 41A

3 turniej

Kamionka Kamień Krajeński, Olimpia 2 Wtelno, Kamionka 2 Kamień Krajeński, Victoria Niemcz Osielsko

Data: 12.12.2020 (sobota) godz. 10:00

Miejsce: Hala Sportowa w Kamieniu Krajeńskim Ul. Witosa 11

4 turniej

Olimpia Wtelno, SF Junior Nakło, Krajna Sępólno Krajeńskie, Sportis 3 Łochowo

Data: 13.12.2020 (niedziela) godz. 12.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4

 

Termin IV (23-24.01.2021)

1 turniej

Kamionka 2 Kamień Krajeński, Sportis 3 Łochowo, Cis Cekcyn, Sportis Łochowo

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 14:00

Miejsce: Hala Sportowa w Kamieniu Krajeńskim Ul. Witosa 11

2 turniej

Wisła Strzelce Górne, Wda Świecie, Krajna Sępólno Krajeńskie, Kamionka Kamień Krajeński

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP w Dobrczu ul. Długa 33

3 turniej

Tucholanka Tuchola, Olimpia Wtelno, Victoria Niemcz Osielsko, Sportis 2 Łochowo

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Tucholi ul. Warszawska 17

4 turniej

Mezar Nakło, Czarni Nakło, SF Junior Nakło, Olimpia 2 Wtelno

UWAGA ZMIANA TERMINU ZAWODÓW NA 30/31.01.2021 

 

Termin V (6-7.02.2020)

1 turniej

Krajna Sępólno Krajeńskie, Sportis Łochowo, Olimpia 2 Wtelno, Sportis 2 Łochowo

2 turniej

Kamionka 2 Kamień Krajeński, Mezar Nakło, Wisła Strzelce Górne, Olimpia Wtelno

3 turniej

Victoria Niemcz Osielsko, Sportis 3 Łochowo, Wda Świecie, Czarni Nakło

4 turniej

Kamionka Kamień Krajeński, Tucholanka Tuchola, Cis Cekcyn, SF Junior Nakło

 

Termin III (13/14.02.2021)

1 turniej

Czarni Nakło, Olimpia Wtelno, Sportis Łochowo, Kamionka Kamień Krajeński

2 turniej

Sportis 3 Łochowo, Tucholanka Tuchola, Olimpia 2 Wtelno, Wisła Strzelce Górne

3 turniej

Krajna Sępólno Krajeńskie, Mezar Nakło, Victoria Niemcz Osielsko, Cis Cekcyn

4 turniej

SF Junior Nakło, Wda Świecie, Sportis 2 Łochowo, Kamionka 2 Kamień Krajeński

Wytłuszczonym drukiem gospodarz turnieju