Finał 2014/2015

FINAŁ KUJAWSKO-POMORSKIEJ HALOWEJ LIGI MŁODZIKA 2014/2015

 

Grupa A

UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski – GLKS Osielsko 2:0 (Adrian Buczkowski 2).

Victoria Niemcz – Tucholanka Tuchola 1:0 (Patryk Mroczek).

Tucholanka Tuchola – UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski 1:3 (Patryk Nitka ? Patryk Jakubczak, Miłosz Machłaj, Michał Górski).

GLKS Osielsko – Victoria Niemcz 1:3 (Adam Frelichowski ? Patryk Mroczek 2, Filip Januchowski).

UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski – Victoria Niemcz 2:1 (Adrian Buczkowski 2 – Filip Januchowski).

Tucholanka Tuchola – GLKS Osielsko 1:0 (Paweł Prądzyński).

  1. UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski 3 9 7-2
  2. Victoria Niemcz 3 6 5-3
  3. Tucholanka Tuchola 3 3 2-4
  4. GLKS Osielsko 3 0 1-6

 

Grupa B

Wisełka Solec Kujawski – Olimpia Grudziądz 1:0 (samobójcza).

Polonia Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 2:0 (Mateusz Jaskólski 2).

UKS SMS Włocławek – Wisełka Solec Kujawski 1:1 (Dawid Mikołajczak – Hubert Chołuj).

Olimpia Grudziądz – Polonia Bydgoszcz 1:1 (Jakub Szczepaniak ? Jakub Nęcka).

Wisełka Solec Kujawski – Polonia Bydgoszcz 0:1 (samobójcza)

UKS SMS Włocławek – Olimpia Grudziądz 3:0 (Bartosz Lampkowski, Michał Trzciński, Wiktor Pietrzak).

  1. Polonia Bydgoszcz 3 7 4-1
  2. UKS SMS Włocławek 3 4 4-3
  3. Wisełka Solec Kujawski 3 4 2-2
  4. Olimpia Grudziądz 3 1 1-5

 

Półfinały

Victoria Niemcz ? Polonia Bydgoszcz 3:2 (Filip Januchowski 2, Patryk Mroczek ? Antoni Guziołek, Mateusz Jaskólski).

UKS SMS Włocławek ? UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski 1:0 (Tomasz Wyborski).

Mecz o 7. miejsce

GLKS Osielsko ? Olimpia Grudziądz 1:0 (Jakub Dryja).

Mecz o 5. miejsce

Wisełka Solec Kujawski ? Tucholanka Tuchola 6:0 (Norbert Wolniak 2, Oskar Gozimirski 2, Mikołaj Chojnacki, Paweł Łuszczak).

Mecz o 3. miejsce

Polonia Bydgoszcz – UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski 1:0 (Maximilian Rak).

Finał

UKS SMS Włocławek ? Victoria Niemcz 0:0 rzuty karne 3:2

 

Ostateczna kolejność

  1. UKS SMS Włocławek
  2. Victoria Niemcz
  3. Polonia Bydgoszcz
  4. UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski
  5. Wisełka Solec Kujawski
  6. Tucholanka Tuchola
  7. GLKS Osielsko
  8. Olimpia Grudziądz

Najlepszy zawodnik turnieju

Bartosz Lampkowski (UKS SMS Włocławek)

Najlepszy bramkarz turnieju

Viktor Kotsikos (UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski)

Król strzelców

Norbert Wolniak (Wisełka Solec Kujawski) 21 bramek w sezonie zasadniczym i w finale

 

Najlepsi zawodnicy w zespole

UKS SMS Włocławek ? Sebastian Ambroziewicz

Victoria Niemcz ? Patryk Mroczek

Polonia Bydgoszcz ? Jakub Nęcka

UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski ? Adrian Buczkowski

Wisełka Solec Kujawski ? Przemysław Kujawa

Tucholanka Tuchola ? Wiktor Kęsik

GLKS Osielsko ? Aleksander Słysz

Olimpia Grudziądz ? Bruno Nalaskowski