Wyniki Grupa 2 K-PHLM 2020-21

 

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Wisełka Solec Kujawski – BKS Bydgoszcz 0:2 (Wojtyszyn, Grobelski).

Wisełka 2 Solec Kujawski – Tęcza Bydgoszcz 0:5 (Jamrozik, Pietraszewska, Szews, A. Figura, Soran).

Wisełka Solec Kujawski – Wisełka 2 Solec Kujawski 2:1 (Dąbrowski, Foltan – Zientek).

BKS Bydgoszcz – Tęcza Bydgoszcz 3:2 (Fac 2, Michalski – Jamrozik, A. Figura).

Wisełka Solec Kujawski – Tęcza Bydgoszcz 0:1 (Łukasik).

BKS Bydgoszcz – Wisełka 2 Solec Kujawski 4:1 (Fac 2, Dysarz, Grochowski – Łata).

2 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Wisła Fordon 2:1 (Polanowski, Świątkowski – Perevozenko).

Olimp Strzelno – Nasz Dom Racice 1:2 (Warzecha – Kowalski 2).

Olimp Strzelno – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:0 (Szyszka).

Nasz Dom Racice – Wisła Fordon 2:2 (Maturski 2 – Perevozenko, Boczek).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Nasz Dom Racice 0:2 (Kowalski, Dzwoniarkiewicz).

Wisła Fordon – Olimp Strzelno 3:2 (Kamiński, Perevozenko, Jemioła – Warzecha, Stelmaszyk).

3 turniej

Polonia 2 Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 1:5 (Schmidt – Rewo 2, Brzuchalski, Woźniak, Al. Czajkowski, Stępowski).

Bzyki Żnin – Polonia 3 Bydgoszcz 4:1 (Piekarski 2, Rucińska, Zysk – A. Czajkowski).

Polonia 2 Bydgoszcz – Polonia 3 Bydgoszcz 2:1 (A. Czajkowski, Dębicki – Rybacki).

Polonia Bydgoszcz – Bzyki Żnin 13:1 (Rewo 4, Al. Czajkowski 3, Puszakowski 2, Stępowski, Woźniak, Mroczek, Sulwiński – Konopacki).

Polonia 2 Bydgoszcz – Bzyki Żnin 9:1 (Sroga 2, Jakubowski 2, A. Czajkowski, Przybysz, Leocha, Kieliński, Glura – Zysk)

Polonia Bydgoszcz – Polonia 3 Bydgoszcz 9:2 (Stępowski 2, Al. Czajkowski 2, Woźniak 2, Sulwiński, Brzuchalski, Puszakowski – Wieczorek, Szewe)

4 turniej

Spójnia 2 Białe Błota – Spójnia Białe Błota 1:6 (Bielawski – Baranowski 2, Domagalski, Gacka, Strehlke, Sobota).

Unia Gniewkowo – Noteć Inowrocław 3:1 (Cabański 2, Baranowski – Szutkowski).

Spójnia 2 Białe Błota – Noteć Inowrocław 1:5 (Wiśniewski – Szutkowski 2, Kwiatkowski, Orczyk, Budkiewicz).

Spójnia Białe Błota – Unia Gniewkowo 5:3 (Baranowski 3, Gacka, Przychocki – Cabański 2, Seypura)

Spójnia 2 Białe Błota – Unia Gniewkowo 5:9 (Bielawski 5 – Baranowski 3, Cabański 2, Lipiński 2, Seypura 2)

Spójnia Białe Błota – Noteć Inowrocław 4:2 (Gacka 2, Baranowski, Strehlke – Baranowski, Syrzycki).

Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

BKS Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 0:2 (Stępowski, Czajkowski).

Spójnia Białe Błota – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 8:2 (Baranowski 4, Strehlke 2, Przychocki 2 – Świątkowski, Polanowski).

BKS Bydgoszcz – Spójnia Białe Błota 2:4 (Michalski 2 – Baranowski 2, Strehlke, Gacka).

Polonia Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 8:1 (Czajkowski 2, Sulwiński 2, Brzuchalski 2, Rewo – )

BKS Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:0 (Fac, Dysarz).

Polonia Bydgoszcz – Spójnia Białe Błota 5:2 (Woźniak, Czajkowski, Rewo, Brzuchalski, Sulwiński – Baranowski, Gacka).

2 turniej

Unia Gniewkowo – Polonia 2 Bydgoszcz 5:3 (Cabański 3, Baranowski 2 – Przybysz 2, Soleniec).

Wisełka 2 Solec Kujawski – Olimp Strzelno 1:2 (Falacz – Stelmaszyk, Pruczkowski).

Polonia 2 Bydgoszcz – Wisełka 2 Solec Kujawski 3:1 (Tomaszewski 2, Czajkowski – Zientek).

Unia Gniewkowo – Olimp Strzelno 3:2 (Baranowski 2, Szypura – Stelmaszyk, samobójcza).

Polonia 2 Bydgoszcz – Olimp Strzelno  2:2 (Soleniec, Przybysz – Skowroński 2).

Unia Gniewkowo – Wisełka 2 Solec Kujawski 4:1 (Baranowski 2, Jaskulska, Cabański – Zieliński).

3 turniej

Wisła Fordon – Bzyki Żnin 2:0 (Kamiński, Boczek).

Spójnia 2 Białe Błota – Wisełka Solec Kujawski 1:5 ( Faszczewski – Machowski 3, Arunsi 2).

Wisła Fordon – Spójnia 2 Białe Błota 1:2 (Syrkowski – Kudłacik 2).

Bzyki Żnin – Wisełka Solec Kujawski 0:3 (Arunsi 2, Boczkaja).

Wisła Fordon – Wisełka Solec Kujawski 2:8 (Kamiński, Manowski – Arunsi 5, Machowski 3).

Bzyki Żnin – Spójnia 2 Białe Błota 7:0 (Strzelewicz 5, Piekarski, Rucińska).

4 turniej

Tęcza Bydgoszcz – Polonia 3 Bydgoszcz 6:2 (A. Figura, L. Figura, Bulczak, Soran, Kolek, Nowak – Kozłowski 2).

Nasz Dom Racice – Noteć Inowrocław 4:2 (Maturski 2, Loks, Zieliński – Szutkowski 2).

Tęcza Bydgoszcz – Nasz Dom Racice 3:2 (L. Figura, Bulczak, Soran – Dzwoniarkiewicz, Maturski).

Polonia 3 Bydgoszcz – Noteć Inowrocław 0:3 (Syrzycki 3).

Tęcza Bydgoszcz – Noteć Inowrocław 2:2 (A. Figura – Szutkowski 2).

Polonia 3 Bydgoszcz – Nasz Dom Racice 1:6 (Jerchewicz – Dzwoniarkiewicz 2, Maturski 2, Dobrowolski, Łysiak).

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. Polonia Bydgoszcz 6 18 42-7
2. Spójnia Białe Błota 6 15 29-15
3. Unia Gniewkowo 6 15 27-17
4. Tęcza Bydgoszcz 6 13 19-9
5. Nasz Dom Racice 6 13 18-9
6. Wisełka Solec Kujawski 6 12 18-7
7. BKS Bydgoszcz 6 12 13-9
8. Polonia 2 Bydgoszcz 6 10 20-15
9. Noteć Inowrocław 6 7 15-14
10. Olimp Strzelno 6 7 10-11
11. Wisła Fordon 6 7 11-16
12. Bzyki Żnin 6 6 13-28
13. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 6 3 5-22
14. Spójnia 2 Białe Błota 6 3 10-33
15. Wisełka 2 Solec Kujawski 6 0 5-20
16. Polonia 3 Bydgoszcz 6 0 7-30