TERMINARZ K-PHLO 2022-23

I kolejka 3-4.12.2022

1 turniej

Start Pruszcz, Start Stawki, Wisła Strzelce Górne, Olimpia 2012 Wtelno

Data: 3.12.2022 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Szkolna Hala Widowiskowo-Sportowa w Pruszczu ul. Sportowa 10A

2 turniej

Wda Świecie, Chełminianka Chełmno, AP Reissa Bydgoszcz, Olimpia 2013 Wtelno

Data:  4.12.2022 (niedziela) godz. 8.45

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu, ul. Sienkiewicza 3.

3 turniej

Sportis Łochowo, Sportis II Łochowo, Sportis GKS Bukowiec, Wisełka Solec Kujawski

Data: 3.12.2022 (sobota) godz. 12.00

Miejsce: Hala SP w Paterku ul. Kcyńska 6a

4 turniej

MUKS Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Tucholanka Tuchola, UKS Tęcza Bydgoszcz.

Turniej bez udziału kibiców

Data: 3.12.2022 (sobota) godz. 14.00

Miejsce: Hala SP 15 w Bydgoszczy, ul. Czerkaska 8

 

II kolejka 17-18.12.2022

1 turniej

Sportis GKS Bukowiec, Start Pruszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz, Wda Świecie

Data: 17.12.2022 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Szkolna Hala Widowiskowo-Sportowa w Pruszczu ul. Sportowa 10A

2 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Sportis Łochowo, Start Stawki, AP Reissa Bydgoszcz

Data: 18.12.2022 (niedziela) godz. 12.00

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11 c

3 turniej

TURNIEJ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI

Sportis II Łochowo, MUKS Bydgoszcz, Chełminianka Chełmno, Wisła Strzelce Górne

Data: 18.12.2022 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP w Łochowie ul. Wierzbowa 2 (wejście od orlika przy ul. Żurawinowej).

4 turniej

Olimpia 2013 Wtelno, Tucholanka Tuchola, Wisełka Solec Kujawski, Olimpia 2012 Wtelno

Data: 17.12.2022 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Sala SP w Wojnowie ul. Wojnowo 1A

 

III kolejka 14-15.01.2023

1 turniej

AP Reissa Bydgoszcz, Tucholanka Tuchola, Start Pruszcz, Sportis II Łochowo

UWAGA: JEDEN OPIEKUN NA ZAWODNIKA MOŻE WEJŚĆ NA OBIEKT

Data:  15.01.2023 (niedziela) godz. 11.45

Miejsce: Hala SP 65 w Bydgoszczy ul. Golloba 7.

2 turniej

MUKS Bydgoszcz, Wda Świecie, Wisełka Solec Kujawski, Start Stawki

Turniej bez udziału kibiców

Data: 14.01.2023 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP 15 w Bydgoszczy, ul. Czerkaska 8

3 turniej

Wisła Strzelce Górne, Olimpia 2013 Wtelno, Sportis GKS Bukowiec, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski  

Data:  15.01.2023 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP w Dobrczu, ul. Długa 33

4 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, Olimpia 2012 Wtelno, Chełminianka Chełmno, Sportis Łochowo

Data:  14.01.2023 (sobota) godz. 8.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy, ul. Kcyńska 49.

 

IV kolejka 21-22.01.2023

1 turniej

Chełminianka Chełmno, Wisełka Solec Kujawski, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Start Pruszcz   

Data:  21.01.2023 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala ZS 2 w Chełmnie, ul. Szkolna 14 (wejście od ul. Biskupiej).

2 turniej

Start Stawki, UKS Tęcza Bydgoszcz, Olimpia 2013 Wtelno, Sportis II Łochowo

Data:  21.01.2023 (sobota) godz. 8.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy, ul. Kcyńska 49.

3 turniej

Tucholanka Tuchola, Wisła Strzelce Górne, Sportis Łochowo, Wda Świecie

Data: 22.01.2023 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala OSiR w Tucholi Ul. Warszawska 17

4 turniej

Olimpia 2012 Wtelno, AP Reissa Bydgoszcz, Sportis GKS Bukowiec, MUKS Bydgoszcz

Data: 21.01.2022 (sobota) godz. 17.00

Miejsce: Szkolna Hala Widowiskowo-Sportowa w Pruszczu ul. Sportowa 10A

 

V kolejka 18-19.02.2023

1 turniej

Start Pruszcz, Olimpia 2013 Wtelno, MUKS Bydgoszcz, Sportis Łochowo

2 turniej

Tucholanka Tuchola, Start Stawki, Sportis GKS Bukowiec, Chełminianka Chełmno

Data: 19.02.2023 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala OSiR w Tucholi Ul. Warszawska 17

3 turniej

Wisełka Solec Kujawski, Wisła Strzelce Górne, UKS Tęcza Bydgoszcz, AP Reissa Bydgoszcz

Data: 19.02.2023 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawskim ul. S. Roweckiego „Grota”3

4 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Olimpia 2012 Wtelno, Sportis II Łochowo, Wda Świecie

Data: 19.02.2023 (niedziela) godz. 12.00

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c