WYNIKI K-PHLŻ 2022-23

I kolejka 3-4.12.2022

1 turniej

Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie – Polonia Bydgoszcz 2:0 (Zenel, Kopiszka).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Fala Świekatowo 9:3 (Dudek 3, Lica 3, Kitza 3 – Grabowski 2, Andrykiewicz).

Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie – Fala Świekatowo 0:5 (Grabowski 4, Andrykiewicz).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Polonia Bydgoszcz 12:0 (Dudek 4, Kitza 3, Lica 3, Pankau 2).

Fala Świekatowo – Polonia Bydgoszcz 4:1 (Chruszczewski 2, Grabowski, Andrykowski – Kozyrihev).

Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 0:6 (Lica 3, Pankau 2, Kitza).

2 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz – AP Reissa Bydgoszcz 0:10 (Drzewiecki 4, Kotkowski 3, Dąbrowski, Modrakowska, Ryczak).

Olimpia Wtelno – Wisła Strzelce Górne 4:0 (A. Adamiec 2, Wiśniewski, Olszewski).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 1:4 (Zauer – A. Adamiec 2, W. Adamiec, Łaszkowska).

AP Reissa Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 3:0 (Dąbrowski, Kotkowski, Ryczak).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 3:1 (Lemke, Banicka, Konwińska – Wielewicki).

AP Reissa Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 6:0 (Kotkowski 4, Dąbrowski, Drzewiecki).

3 turniej

Gryf Sicienko – Start Pruszcz 5:4 (Nadolny 2, Krzyżański 2, Okpisz – Latuszewski 3, Kempiński).

Sportis Łochowo – SF Junior Nakło 3:0 wo.

Gryf Sicienko – SF Junior Nakło 3:0 wo.

Start Pruszcz – Sportis Łochowo 2:8 (Bugajski, Kruczyński – Kostrzewa 5, Olszewski 2, Rosadziński, Andrzejewski).

Gryf Sicienko – Sportis Łochowo 0:8 (Matczyński 3, Rosadziński 2, Kostrzewa, Olszewski, Wiśniewski).

Start Pruszcz – SF Junior Nakło 3:0 wo.

4 turniej

Zawisza Bydgoszcz Chełminianka Chełmno 3:1 (Zienkiewicz, Müller, Kondek – Dorau).

MUKS Bydgoszcz – Start Stawki 9:3 (Maciuba 4, Guzik, Woźnicki, Amczak, Łukasik, Matyasik – )

Zawisza Bydgoszcz – MUKS Bydgoszcz 5:3 (Dudzik 2, Zienkiewicz 2, Kondek – Matyasik 3).

Chełminianka Chełmno – Start Stawki 3:1 (Jankiewicz 2, Dorau – ).

Zawisza Bydgoszcz – Start Stawki 4:0 (Zienkiewicz 2, Buszman 2).

Chełminianka Chełmno – MUKS Bydgoszcz 7:8 (Jankiewicz 5, Pająk 2 – Maciuba 3, Domagalski 3, Woźnicki, Matyasik)

 

II kolejka 17-18.12.2022

1 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Chełminianka Chełmno 5:3 (Lica 2, Zapalski, Dudek, Kitza – Dorau, Pająk, Spóz).

Wisła Strzelce Górne – Start Pruszcz 3:0 wo.

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Wisła Strzelce Górne 5:0 (Kitza 2, Dudek 2, Lica).

Chełminianka Chełmno – Start Pruszcz 3:0 wo.

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Start Pruszcz 3:0 wo.

Chełminianka Chełmno – Wisła Strzelce Górne 10:0 (Dorau 4, Pająk 3, Kuciak 2, Spóz).

2 turniej

MUKS Bydgoszcz – AP Reissa Bydgoszcz 1:8 (Antczak – Kotkowski 5, Kunda, Modrakowska, Z. Poszkuta).

Gryf Sicienko – Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie 0:0

MUKS Bydgoszcz – Gryf Sicienko 2:2 (Zieliński, Antczak – Tomczyk, Krzyżański).

AP Reissa Bydgoszcz – Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie 8:0 (Drzewiecki 2, M. Poszkuta 2, Kunda 2, Kotkowski, Modrakowska).

MUKS Bydgoszcz – Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie 7:3 (Antczak 3, Zieliński 2, Domagalski, Czapliński – Śladecki 2, Moroz).

AP Reissa Bydgoszcz Gryf Sicienko 8:0 (Drzewiecki 2, Kunda 2, Kotkowski 2, Modrakowska, Z. Poszkuta).

3 turniej

SF Junior Nakło – Zawisza Bydgoszcz 0:1 (Kwaśny).

Olimpia Wtelno – Polonia Bydgoszcz 5:0 (Musiał 2. Socha, Działa, Waniewicz).

SF Junior Nakło – Olimpia Wtelno 5:1 (Narewski 2, Wronka 2, Szafran – Olszewski).

Zawisza Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 4:0 (Müller 2, Marysiak 2).

SF Junior Nakło – Polonia Bydgoszcz 5:0 (Skrzyniarz 2, Wronka 2, Narewski)

Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 3:3 (Müller, Kwaśny, Dudzik – Adamiec, Musiał, Socha).  

4 turniej

Fala Świekatowo – Start Stawki 7:1 (Grabowski 4, Bauza 2, Andrykiewicz – Zwolińska).

Sportis Łochowo – UKS Tęcza Bydgoszcz 3:0 wo.

Fala Świekatowo – UKS Tęcza Bydgoszcz 3:0 wo.

Start Stawki – Sportis Łochowo 0:15 (Działa 5, Rosadziński 4, Filipczak 2, Kostrzewa, Andrzejewski, Marach, Matczyński).

Fala Świekatowo – Sportis Łochowo 4:4 (Znaczko, Grabowski, Andrykiewicz, Cieślak – Filipczak 3, Rosadziński).

Start Stawki – UKS Tęcza Bydgoszcz 3:0 wo.

 

III kolejka 14-15.01.2023

1 turniej

AP Reissa Bydgoszcz – Start Stawki 12:1 (Kotkowski 8, Kunda 3, Drzewiecki – ).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – SF Junior Nakło 5:4 (Pankau 2, Kitza, Dudek, Lipiński – Narewski 2, Wronka, Skrzyniarz).

AP Reissa Bydgoszcz – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 7:1 (Kotkowski 3, Modrakowska 2, Kunda, Ryczak – Lica).

Start Stawki – SF Junior Nakło 1:11 ( – Skrzyniarz 4, Wronka 3, Trudziński 2, Cieślak 2, Wilczek).

AP Reissa Bydgoszcz – SF Junior Nakło 8:2 (Kotkowski 3, Modrakowska 2, Kunda 2, Ryczak – Wronka 2).

Start Stawki – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 1:14 ( – Dudek 6, Lica 4, Kitza 2, Pankau, Lipiński).

2 turniej

Wisła Strzelce GórneZawisza Bydgoszcz 0:7 (Müller 3, Kwaśny 2, Dudzik, Marysiak)

Sportis Łochowo – Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie 4:2 (Filipczak 3, Kostrzewa – Moroz, Majewski).

Wisła Strzelce GórneSportis Łochowo 2:8 (Dobosiewicz, Sobolewski – Mazur 3, Rosadziński 2, Kostrzewa, Wiśniewski, Działa).

Zawisza Bydgoszcz – Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie 5:2 (Ziemkiewicz 2, Dudzik, Müller, Bartczak – Moroz, Kopiszka).

Wisła Strzelce GórneMały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie 2:1 (Świniarski, Tomaszewski – Bindek).

Zawisza Bydgoszcz – Sportis Łochowo 2:1 (Ziemkiewicz, Müller – Filipczak).

3 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 4:0 (Banasiak 3, Lemke).

Start Pruszcz – MUKS Bydgoszcz 2:8 (Matuszewski, Jóźwiak – Maciuba 4, Zieliński, Domagalski, Skaliński, Guzik).

UKS Tęcza Bydgoszcz – Start Pruszcz 7:1 (Banasiak 3, Lewandowska 2, Lemke, Jaworska – Grubicki).

Polonia Bydgoszcz – MUKS Bydgoszcz 1:7 (Kwiecieszewski – Maciuba 4, Zieliński, Antczak, Woźnicki).

UKS Tęcza Bydgoszcz – MUKS Bydgoszcz 6:5 (Banasiak 3, Lemke 2, Lewandowska – Maciuba, Zieliński, Antczak, Skaliński, Guzik).

Polonia Bydgoszcz – Start Pruszcz 4:3 (Jołkowski 3, Kozyriev – Matuszewski 2, Jóźwiak).

4 turniej

Chełminianka Chełmno – Olimpia Wtelno 3:1 (Dorau, Spól, Kuciak – ).

Fala Świekatowo – Gryf Sicienko 2:3 (Andrykiewicz 2 – Krzyżanowski 2, Okpisz)

Chełminianka Chełmno – Gryf Sicienko 7:3 (Dorau 3, Pająk 2, Spól, Kuciak – Krzyżanowski, Okpisz, Horbaczewsk-Piotrowski).

Olimpia Wtelno – Fala Świekatowo 3:4 ( – Andrykiewicz 2, Cieślak, Dobiesz).

Chełminianka Chełmno – Fala Świekatowo 5:1 (Dorau 2, Pająk 2, Kuciak – Andrykiewicz).

Olimpia Wtelno – Gryf Sicienko 1:1 ( – Okpisz)

 

IV kolejka 21-22.01.2023

1 turniej

MUKS Bydgoszcz – Sportis Łochowo 1:4 (Antczak – Filipczak 2, Andrzejewski 2).

Olimpia Wtelno – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 0:6 (Lica 3, Pankau 2, Dudek).

MUKS Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 6:1 (Czapliński, Domagalski, Maciuba, Zieliński, Baróg, Antczak – Adamiec).

Sportis Łochowo – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 0:3 (Pankau, Lipiński, Zapalski).

MUKS Bydgoszcz – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 1:6 (Zieliński – Lica 2, Pankau 2, Zapalski, Kitza).

Sportis Łochowo – Olimpia Wtelno 5:0 (Działa 2, Kostrzewa, Rosadziński, Matczyński).

2 turniej

Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie – Chełminianka Chełmno 1:2 (Moroz – Dorau, Jankiewicz).

UKS Tęcza Bydgoszcz – SF Junior Nakło 0:3 wo.

Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie – UKS Tęcza Bydgoszcz 3:0 wo.

Chełminianka Chełmno – SF Junior Nakło 6:2 (Dorau 4, Jankiewicz, Pająk – ).

Mały Piłkarz II Sępólno Krajeńskie – SF Junior Nakło 2:4 (Śladecki, Kopiszka – ).

Chełminianka Chełmno – UKS Tęcza Bydgoszcz 3:0 wo.

3 turniej

Polonia Bydgoszcz – Gryf Sicienko 4:2 (Kozyriev 4 – Nadolny, Sarnecki).

Wisła Strzelce Górne – Start Stawki 3:0 wo.

Polonia Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 1:6 (Stróżyński – Kawczyński 2, Wielewicki, Gajewski, Tomaszewski, Świniarski).

Gryf Sicienko – Start Stawki 3:0 wo.

Polonia Bydgoszcz – Start Stawki 3:0 wo.

Gryf Sicienko – Wisła Strzelce Górne 4:3 (Sarnecki 2, Okpisz 2 – Gajewski, Wielewicki, Świniarski).

4 turniej

AP Reissa Bydgoszcz – Start Pruszcz 3:1 (Kotkowski, Regliński, Ryczak – Jóźwiak).

Fala Świekatowo – Zawisza Bydgoszcz 0:5

AP Reissa Bydgoszcz – Zawisza Bydgoszcz 1:0 (Modrakowska).

Start Pruszcz – Fala Świekatowo 3:3 (Jóźwiak 2, Matuszewski – Grabowski 2, Andrykiewicz).

AP Reissa Bydgoszcz – Fala Świekatowo 4:2 (Kotkowski 2, Ryczak, Dąbrowski – Grabowski, Andrykiewicz).

Start Pruszcz – Zawisza Bydgoszcz 0:7

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. AP REISSA BYDGOSZCZ 12 36 78-7
2. MAŁY PIŁKARZ SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 12 33 75-19
3. ZAWISZA BYDGOSZCZ 12 31 46-11
4. SPORTIS ŁOCHOWO 12 28 63-16
5. CHEŁMINIANKA CHEŁMNO 12 27 53-25
6. MUKS BYDGOSZCZ 12 19 58-48
7. GRYF SICIENKO 12 18 26-39
8. FALA ŚWIEKATOWO 12 17 38-38
9. JUNIOR NAKŁO 12 15 36-33
10. TĘCZA BYDGOSZCZ 12 12 21-39
11. WISŁA STRZELCE GÓRNE 12 12 20-46
12. OLIMPIA WTELNO 12 11 23-40
13. POLONIA BYDGOSZCZ 12 9 14-54
14. MAŁY PIŁKARZ II SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 12 7 16-43
15. START PRUSZCZ 12 4 19-54
16. START STAWKI 12 3 11-84