Wyniki orlików 2014/15

I KOLEJKA

I turniej

Polonia II Bydgoszcz – Orlik Fordon Bydgoszcz 6:2 (Czesiński 4, Gogoliński 2 – Stasik, Mickielewicz).

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz – Młoda Włocławianka Włocławek 3:0 wo.

Polonia II Bydgoszcz – Juventus Soccer Schools Bydgoszcz 3:4 (Czesiński 2, Gogoliński – Dekowski 2, Kowalski, Zieniewicz).

Orlik Fordon Bydgoszcz – Młoda Włocławianka Włocławek 3:0 wo.

Orlik Fordon Bydgoszcz – Juventus 2:9 (Stasik, Oleksy – Kowalski 2, Zieniewicz 2, Warylewski 2, Dekowski , Pelczarski, Wilczyński).

Polonia II Bydgoszcz – Młoda Włocławianka Włocławek 3:0 wo.

 

II turniej:

Mały Piłkarz Inowrocław – Unia Solec Kujawski  2:1 (Biernat, Mierzwa – Obremski).

GLKS Osielsko – Polonia Bydgoszcz 1:0 (Ciaciuch).

Mały Piłkarz Inowrocław – GLKS Osielsko 2:0 (Biernat, Mierzwa).

Unia Solec Kujawski – Polonia Bydgoszcz 3:1 (Obremski 2, Dryl – Bondyra).

Mały Piłkarz Inowrocław – Polonia Bydgoszcz 2:0 (Szymański, Stranc).

Unia Solec Kujawski – GLKS Osielsko  4:1 (Dryl 3, Obremski – Ciaciuch).

 

III turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Wisełka Solec Kujawski 0:1. (Dudek).

Cis Cekcyn – UKS Fala Świekatowo 1:2 (samobójcza – Czartowski, Orlikowski).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski ? Cis Cekcyn 2:0 (Królikowski, Kościelecki).                                             

Wisełka Solec Kujawski ? UKS Fala Świekatowo 0:0.

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski ? UKS Fala Świekatowo 0:0.

Cis Cekcyn – Wisełka Solec Kujawski 0:0.

 

IV turniej:

Wisełka Bydgoszcz – Struga Drzycim7:1 (Mazur 4, Jaciubek 2, Lichowski – )

Victoria Niemcz – Victoria Koronowo 5:2. (Januszewski 3, Buczkowski, Gliszczyński – )

Wisełka Bydgoszcz – Victoria Koronowo 7:0 (Mazur 3, Arendt, Pryjomski, Poznań, Jasiniecki).

Struga Drzycim – Victoria Niemcz 0:1. (Januszewski).

Victoria Niemcz – Wisełka Bydgoszcz 6:2 (Januszewski 5, Lipowski – Arendt, Jaciubek).

Struga Drzycim – Victoria Koronowo 3:0.

 

II KOLEJKA 10/11/17.01.2015

I turniej:

I turniej:

Victoria Koronowo – Polonia II Bydgoszcz 0:6 (Oleksy 3, Czesiński 2, Gogoliński).

GLKS Osielsko – Wisełka Solec Kujawski 1:2 (Ciaciuch ? Dudek 2).

Victoria Koronowo ? GLKS Osielsko 1:6 (Karbowski ? Poch 4, Ciaciuch, Garbacz).

Polonia II Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 2:1 (Czesiński, samobójczy – Dudek).

Victoria Koronowo ? Wisełka Solec Kujawski 0:6 (Młynarczyk 2, Pawlak 2, Rutkowski 2).

Polonia II Bydgoszcz – GLKS Osielsko 2:1 (Oleksy 2 – Poch).

 

II turniej:

Cis Cekcyn – Struga Drzycim 1:1 (Lipkowski – Cyjak).

Mały Piłkarz Inowrocław – Juventus Soccer Schools Bydgoszcz 5:1 (Wojciechowski 2, Wicherski 2, Biernat ? Warylewski ).

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz – Struga Drzycim 5:2 (Hejnowicz, Zieniewicz, Kowalski, Paradowski, Warylewski ? Sass 2).

Mały Piłkarz Inowrocław – Cis Cekcyn 3:0 (Wojciechowski , Biernat, Stranc).

Mały Piłkarz Inowrocław – Struga Drzycim 6:1 (Wicherski 2, Biernat 2, Stranc, Przybylski – Sworowski).

Juventus Soccer Schools Bydgoszcz – Cis Cekcyn 4:0 (Warylewski 2, Jędrzejczyk, Kowalski).

III turniej:

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kuj. – Wisełka Bydgoszcz 1:2 (Królikowski – Arendt, Rychert).

UKS Polonia Bydgoszcz – AP Młoda Włocławianka  2:1 (Bondyka, Kravets ? Michalak).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kuj. – UKS Polonia Bydgoszcz 4:1 (Królikowski 2, Kościerzyński, Marcinkowski –   Ciemny).

Wisełka Bydgoszcz – AP Młoda Włocławianka 2:0 (Arendt, Wieczorek).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kuj. – AP Młoda Włocławianka 4:0 (Kościerzyński 2, Marcinkowski, Olejnik).

Wisełka Bydgoszcz – UKS Polonia Bydgoszcz 5:0 (Mazur 3, Wieczorek 2).

 

IV turniej:

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz – Fala Świekatowo 0:1. (Żygadło).

Victoria Niemcz – Unia Solec Kujawski 2:1 (Januszewski 2 ? Obremski).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz ? Victoria Niemcz 2:6 (Mickielewicz 2 – Januszewski 4, Sitek, Wójtowicz).

Fala Świekatowo – Unia Solec Kujawski 1:1 (Czartowski – Obremski).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz ? Unia Solec Kujawski 1:5 (Stasik – Dryl 3, Obremski, Chmara).

Fala Świekatowo – Victoria Niemcz 1:1 (Czartowski – Januszewski).

 

III KOLEJKA 24/25.01.2015

I turniej:

Mały Piłkarz Inowrocław – UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski 0:0.

Victoria Niemcz – Polonia II Bydgoszcz 3:0 wo. (w meczu 0:3).

Mały Piłkarz Inowrocław – Victoria Niemcz 5:1 ( – Januszewski).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski – Polonia II Bydgoszcz 3:0 wo. (w meczu 0:2).

Mały Piłkarz Inowrocław – Polonia II Bydgoszcz 3:0 wo. (w meczu 1:2).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski – Victoria Niemcz 2:2 (Rumiński, Marcinkowski – Januszewski 2).

II turniej:

Fala Świekatowo ? GLKS Osielsko 3:0 (Czartowski 2, Żygadło).

Wisełka Bydgoszcz ? JSS Bydgoszcz 1:2 (Arendt – Kowalski, Bączkowski-Gamoń).

Fala Świekatowo ? Wisełka Bydgoszcz 3:1 (Szatkowski, Busa, Czartowski – Mazur).

GLKS Osielsko ? JSS Bydgoszcz 1:2 (Cieciuch – Kowalski 2).

Fala Świekatowo ? JSS Bydgoszcz 2:4 (Szatkowski, Czartowski – Jędrzejczyk 2, Kowalski, Hejnowicz).

GLKS Osielsko ? Wisełka Bydgoszcz 0:2 (Mazur, Wieczorek).

III turniej:

Unia Solec Kujawski – Struga Drzycim 6:0 (Obremski 4, Dryl, Chmara).

Wisełka Solec Kujawski ? AP Młoda Włocławianka Włocławek 3:0 (Dudek 2, Pawlak).

Struga Drzycim – Wisełka Solec Kujawski 1:2 (Cyjak – Winiecki, Waldowski).

Unia Solec Kujawski – AP Młoda Włocławianka Włocławek 3:0 (Chmara 2, Dryl).

Struga Drzycim – AP Młoda Włocławianka Włocławek 6:2 (Lewandowski 3, Cyjak 2, Sass – Kamiński, Wasielak).

 Unia Solec Kujawski – Wisełka Solec Kujawski 5:0 (Dryl 3, Obremski 2).

 

IV turniej:

Victoria Koronowo – Cis Cekcyn 1:2 (Brzeziński ? Chlebowski 2).

Polonia Bydgoszcz ? UKS Orlik Fordon 1:1 (Rzepiński ? Mickielewicz).

 Victoria Koronowo – Polonia Bydgoszcz 3:0 (Brzeziński 2 , Karbowski).

 Cis Cekcyn ? UKS Orlik Fordon 5:2 (Chlebowski 3, Lipkowski, Wilkiewicz – Lutowski, Stasik).

Victoria Koronowo ? UKS Orlik Fordon 3:2 (Brzeziński 3 – Kosecki, Stasik).

Cis Cekcyn – Polonia Bydgoszcz 0:2 (Ciemny 2).

 

IV KOLEJKA 7/8.02.2015

I turniej:

Polonia Bydgoszcz – Fala Świekatowo 0:3 (Bohdan, Recki, Szatkowski).

Polonia II Bydgoszcz ? Struga Drzycim 3:0 wo.

Polonia Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 2:2 (Ciemny, Jeżakowski – Gogoliński, Czesiński).

Fala Świekatowo ? Struga Drzycim 3:0 wo.

Polonia Bydgoszcz ? Struga Drzycim 3:0 wo.

Fala Świekatowo – Polonia II Bydgoszcz 2:1 (Busa, Czartkowski – Gogoliński).

 

II turniej:

JSS Bydgoszcz – Unia Solec Kujawski 0:3 (Obremski 2, Dryl).

Victoria Koronowo – UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski 0:4 (Olejnik 2, Eizenchart, Stroksztejn).

JSS Bydgoszcz ? Victoria Koronowo 3:1 (Jakub Kowalski 2, Mateusz Gorzycki – ).

Unia Solec Kujawski – UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski 2:1 (Obremski 2 – Eizenchart).

JSS Bydgoszcz ? UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski 0:0.

Unia Solec Kujawski – Victoria Koronowo 2:2 (Obremski 2, Dryl – ).

 

III turniej:

Victoria Niemcz – AP Młoda Włocławianka Włocławek 3:0 wo.

Cis Cekcyn – GLKS Osielsko 6:2 (Chlebowski 3, Oszwałdowski 2, Wilkiewicz – Cieciuch, Kuśmierczuk).

Victoria Niemcz ? Cis Cekcyn 5:2 (Januszewski 3, Lipowski, Lwowski – Chlebowski, Lipkowski).

GLKS Osielsko – AP Młoda Włocławianka Włocławek 3:0 wo.

Victoria Niemcz – GLKS Osielsko 3:2 (Januszewski 3 – Cieciuch, Kuśmierczuk).

Cis Cekcyn – AP Młoda Włocławianka Włocławek 3:0 wo.

IV turniej:

IV turniej:

WISEŁKA Solec Kujawski ? UKS Orlik Fordon 1:5 (Pawlak ? Mickielewicz 2, Kosecki, Jaworski, Stasik).

Wisełka Bydgoszcz – Mały Piłkarz Inowrocław 2:2 (Wierzbicki, Jasiniecki ? Szymański, Biernat).

Wisełka Solec Kujawski – Wisełka Bydgoszcz 3:3 (Pawlak, Światowy, Winiecki ? Wierzbicki, Mazur, Wieczorek).

UKS Orlik Fordon – Mały Piłkarz Inowrocław 1:3 (Mickielewicz ? Szymański, Stranc, Wojciechowski).

Wisełka Solec Kujawski – Mały Piłkarz Inowrocław 1:3 (Dudek ? Szymański 2, Stranc).

UKS Orlik Fordon – Wisełka Bydgoszcz 0:0

 

V KOLEJKA

I turniej:

Cis Cekcyn ? Polonia II Bydgoszcz 2:3 (Chlebowski 2 – Gogoliński 3).

Wisełka Bydgoszcz ? Unia Solec Kujawski 1:1 (Wierzbicki – Dryl).

Polonia II Bydgoszcz ? Unia Solec Kujawski 1:2 (Czesiński – Dryl, Obremski).

Cis Cekcyn ? Wisełka Bydgoszcz 2:3 (Chlebowski 2 – Wieczorek 2, Jasiniecki).

Polonia II Bydgoszcz ? Wisełka Bydgoszcz 2:1 (Czesiński, Ruczkowski ? Wieczorek).

Cis Cekcyn ? Unia Solec Kujawski 1:2 (Chlebowski – Obremski 2).

 

II turniej:

Victoria Niemcz – JSS Bydgoszcz 4:5 (Lipowski 3, Januszewski – Wilczyński 2, Kowalski 2, Bereznowski)

Wisełka Solec Kujawski – Polonia Bydgoszcz 6:0 (Pawlak, Waldowski, Dudek, Rutkowski, Szlachta).

Victoria Niemcz ? Wisełka Solec Kujawski 2:0 (Grudlewski 2).

JSS Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 4:2 (Kowalski 2, Dekowski, Dobek ? Kravets 2).

Victoria Niemcz ? Polonia Bydgoszcz 3:1 (Lipowski, Januszewski, Grudlewski – Ciemny).

JSS Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 1:2 (Dobek ? Dudek, Szlachta).

III turniej:

AP Młoda Włocławianka Włocławek – Mały Piłkarz Inowrocław 0:1 (Biernat).

Fala Świekatowo – Victoria Koronowo 3:0 wo.

Mały Piłkarz Inowrocław – Fala Świekatowo 0:0.

AP Młoda Włocławianka Włocławek ? Victoria Koronowo 3:0 wo.

AP Młoda Włocławianka Włocławek ? Fala Świekatowo 2:2 (Michalak, Zawadzki ? Czartowski, Busa).

Mały Piłkarz Inowrocław ? Victoria Koronowo 3:0 wo.

 

IV turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 2:0.

GLKS Osielsko – Struga Drzycim 3:0 wo.

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Struga Drzycim 3:0 wo.

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz – GLKS Osielsko 2:4

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – GLKS Osielsko 2:0.

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz – Struga Drzycim 3:0 wo.

 

 

Msc Zespół Mwpr Mecze Pkt Bramki
1 Mały Piłkarz Inowrocław (1) 15 39 40-8
2 Victoria Niemcz (2) 15 35 49-25
3 Juventus Soccer Schools Bydgoszcz (3) 15 34 47-28
4 Unia Solec Kujawski (4) 15 33 41-14
5 UKS Fala Świekatowo (5) 15 30 26-11
6 UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski (7) 15 28 28-8
7 Polonia II Bydgoszcz (8) 15 25 34-26
8 Wisełka Bydgoszcz (6) 15 25 38-23
 XXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
 XXXXXXX XXXXXXX
XXXXX
 XXXXXXXX
9 Wisełka Solec Kujawski (9) 15 24 28-23
10 GLKS Osielsko (12) 15 15 25-33
11 Cis Cekcyn (10) 15 14 25-30
12 UKS Orlik Fordon Bydgoszcz (13) 15 11 26-46
13 Polonia Bydgoszcz (11) 15 11 15-37
14 Victoria Koronowo (14) 15 3* 13-55
15 Młoda Włocławianka Włocławek (16) 15 0* 8-41
16 Struga Drzycim (15) 15 -1** 15-48

 

 Mwpr ? miejsce w poprzedniej rundzie

* zespół ukarany odjęciem 4 pkt. za nieobecność na turnieju

** zespół ukarany odjęciem 8 pkt. za nieobecność na dwóch turniejach