Wyniki młodzików 2014/15

I KOLEJKA

Turniej I

Polonia II Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz 0:8 (Rozmus 3, Tuleja 2, Kowalski 2, Szczepkowski).

Polonia III Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 1:5 (Matysiak – Lampkowski, Trzciński, Drzewiecki, Wyborski, Chwalisz).

Polonia II Bydgoszcz – Polonia III Bydgoszcz 1:3 (Lewicki – Dyksa, Nikiel, Matysiak).

Olimpia Grudziądz – UKS SMS Włocławek 1:2 (Szczepaniak – Sobierajski 2).

UKS SMS Włocławek – Polonia II Bydgoszcz 6:0 (Sobierajski 3, Trzciński, Pietrzak, Mikołajczyk).

Polonia III Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz 0:6 (Szulczyński 3, Rozmus 2, Szczepaniak).

Turniej II

Wisełka II Solec Kujawski – GLKS Osielsko 2:6 ( – Zieliński 4, Pilarski 2).

Gwiazda Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 1:2 (Witczak – Guziołek, Jaskólski).

Wisełka II Solec Kujawski – Gwiazda Bydgoszcz 1:5 ( – Wiszniewski 2, Szulc 2, Witczak).

GLKS Osielsko – Polonia Bydgoszcz  3:2 (Pilarski 2, Górka – Jaskólski, Zarenko).

Polonia Bydgoszcz  – Wisełka II Solec Kujawski  8:0 (Brzószczyk 4, Guziołek, Zarenko, Skórczyński, Radac).

GLKS Osielsko – Gwiazda Bydgoszcz 4:1 (Pilarski 2, Frelichowski, Zieliński – Wiszniewski).

Turniej III

Football Academy Mezar Nakło – Fala Świekatowo 2:1 (Rogalski, Świerczek ? Jędryczka).

Wisełka Solec Kujawski – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:3 (Łuszczak, Wolniak – Górski 2, Buczkowski).

Football Academy Mezar Nakło – Wisełka Solec Kujawski 2:5 (Rogalski, Pezacki ? Wolniak 5).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Fala Świekatowo 3:2 (Zwoliński, Górski, Machłaj – Jędryczka, Szynderłacki).

Football Academy Mezar Nakło – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 3:4 (Czepnik 2, Koszarski – Górski 2, Buczkowski, Machłaj).

Wisełka Solec Kujawski – Fala Świekatowo 4:1 (Tomporowski 2, Wolniak 2 – Szynderłacki).

 

Turniej IV

Tucholanka Tuchola – Victoria Koronowo 2:1 (Nitka, Czerwiński – Kardach).

Cis Cekcyn – Victoria Niemcz 2:5 (Kamecki, Górka – Lasota 2, Januchowski 2, Mroczek).

Victoria Niemcz – Tucholanka Tuchola 3:3 (Mroczek 2, Baryłka – Nitka 2, Czerwiński)

Cis Cekcyn – Victoria Koronowo 1:0 (Kamecki).

Cis Cekcyn – Tucholanka Tuchola 1:2 (P. Chlebowski – Marciniak, Czerwiński)

Victoria Niemcz – Victoria Koronowo 5:2 (Dończyk 2, Januchowski, Mroczek, Baryłka – Nowak, Heise).

 

II kolejka

I turniej:

Victoria Koronowo – Polonia II Bydgoszcz 1:0 (Nowak).

GLKS Osielsko – Wisełka Solec Kujawski 0:4 (Wolniak 2, Grygiel, Tomborowski).

Victoria Koronowo – GLKS Osielsko 0:1 (Frelichowski).

Polonia II Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 0:6 (Wolniak 5, Grygiel).

Victoria Koronowo – Wisełka Solec Kujawski 0:4 (Chojnacki 2, Wolniak 2).

Polonia II Bydgoszcz – GLKS Osielsko 0:2 (Juszczak, Frelichowski).

II turniej:

Polonia III Bydgoszcz – Gwiazda Bydgoszcz 0:3 (Nowak, Witczak, Pietrzak).

Tucholanka Tuchola ? Football Akademy Mezar Nakło 3:3 (Nitka, Prądzyński, Marciniak – Megger 2, Świerczak).

Polonia III Bydgoszcz – Tucholanka Tuchola 0:7 (Marciniak 2, Czerwiński 2, Prądzyński,

Jastrzębski, Skorupa).

Gwiazda Bydgoszcz – Football Akademy Mezar Nakło 2:0 (Nowak, Wróbel)

Polonia III Bydgoszcz – Football Akademy Mezar Nakło 4:3 (Wróblewski 2, Czesiński – Megger, Koszarski, Świerczak).

Tucholanka Tuchola – Gwiazda Bydgoszcz 2:1 (Nitka, Czerwiński ? Wiszniewski).

III turniej:

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kuj. – UKS SMS Włocławek 1:0 (Górski).

UKS Polonia Bydgoszcz ? Cis Cekcyn 3:0 wo.  

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kuj. – UKS Polonia Bydgoszcz 1:3 (Buczkowski – Jaskólski, Zorenko, Guziołek).

UKS SMS Włocławek ? Cis Cekcyn 3:0 wo.

UKS Polonia Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 3:0 (Nęcka, Zorenko, Guziołek).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kuj. ? Cis Cekcyn 3:0 wo.

IV turniej:

Olimpia Grudziądz – Wisełka II Solec Kujawski 3:0 wo.

Fala Świekatowo – Victoria Niemcz 0:3 (Mroczek 2, Januchowski).

Olimpia Grudziądz ? Fala Świekatowo 4:0 (Szulczyński 3, Szczepaniak).

Victoria Niemcz – Wisełka II Solec Kujawski 3:0 wo.

Victoria Niemcz ? Olimpia Grudziądz 4:0 (Januchowski 3, Pankowski).

Fala Świekatowo – Wisełka II Solec Kujawski 3:0 wo.

 

III KOLEJKA 17/24/25.01.2015

I turniej:

Gwiazda Bydgoszcz – UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski 0:3 (Buczkowski, Górski, Zwoliński).

Victoria Niemcz – Polonia II Bydgoszcz 5:1 (Mroczek 2, Januchowski, Pankowski, Podkrólewicz – Janecki).

Victoria Niemcz – Gwiazda Bydgoszcz 4:0 (Mroczek 2, Januchowski, Pankowski).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski – Polonia II Bydgoszcz 2:0 (Buczkowski, Zwoliński).

Polonia II Bydgoszcz – Gwiazda Bydgoszcz 1:3 (Fojucik – Wiszniewski, Wróbel, Piepiórka).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski – Victoria Niemcz 3:2 (Górski 2, samobójcza ? Mroczek 2).

II turniej:

Fala Świekatowo ? GLKS Osielsko 3:2 (Kolano 2, Karczewski – Zieliński 2).

Cis Cekcyn ? Polonia III Bydgoszcz 3:2 (Pieczka 3 – Olszewski, Zaręba).

Fala Świekatowo ? Cis Cekcyn 2:0 (Kolano 2).

GLKS Osielsko ? Polonia III Bydgoszcz 2:1 (Zieliński, Frelichowski – Trynkiewicz).

Fala Świekatowo ? Polonia III Bydgoszcz 0:3 (Chęś, Kielich, Rutkowski).

GLKS Osielsko ? Cis Cekcyn 2:2 (Górka, Frelichowski – Stusik, Materac).

 

III turniej:

Wisełka II Solec Kujawski – UKS SMS Włocławek 1:3 (Gawroński ? Lampkowski 2, Sobierajski).

Wisełka Solec Kujawski – Tucholanka Tuchola 1:1 (Wolniak ? Czerwiński).

Wisełka II Solec Kujawski ? Tucholanka Tuchola 0:3 (Nitka, Czerwiński, Prądzyński).

UKS SMS Włocławek – Wisełka Solec Kujawski 1:1 (Sobierajski – Wolniak) .

Wisełka II Solec Kujawski – Wisełka Solec Kujawski 1:6 (Winiecki ? Wolniak, Kujawa, Tomporowski, Janczur, Gozimirski, Orłowski).

Tucholanka Tuchola – UKS SMS Włocławek 2:0 (Czerwiński 2).

IV turniej:

Victoria Koronowo – Olimpia Grudziądz 1:0 (Nowak).

Football Academy Mezar Nakło  – Polonia Bydgoszcz 2:3 ( – Napierała, Bednarek, Nęcka).

Victoria Koronowo ? Football Academy Mezar Nakło 0:0.

Olimpia Grudziądz ? Polonia Bydgoszcz 1:3 (Szulczyński – Zarenko 2, Guziołek).

Football Academy Mezar Nakło ? Olimpia Grudziądz 0:3 (Rozmus, Szulczyński, Szczepaniak)

Victoria Koronowo ? Polonia Bydgoszcz 0:1 (Nęcka).

 

IV KOLEJKA 7/8.02.2015

I turniej:

Polonia Bydgoszcz – Tucholanka Tuchola 1:2 (Nęcka –  Czerwiński, Nitka).

Polonia II Bydgoszcz – Fala Świekatowo 0:1.

Tucholanka Tuchola ? Fala Świekatowo 1:3. (Prądzyński – ).

Polonia Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 4:0 (Jaskólski 3, Nęcka).

Tucholanka Tuchola – Polonia II Bydgoszcz 4:1 (Nitka, Orzechowski, Czerwiński, Marciniak -).

Fala Świekatowo – Polonia Bydgoszcz 1:3 ( – Jaskólski 2, Nęcka).

II turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Polonia III Bydgoszcz 2:2 (Buczkowski, Machłaj – ).

Victoria Koronowo – Wisełka II Solec Kujawski 1:4.

Polonia III Bydgoszcz – Victoria Koronowo 1:5.

Wisełka II Solec Kujawski – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:5 ( – Buczkowski 3, Zwoliński, Górski)

Wisełka II Solec Kujawski – Polonia III Bydgoszcz 3:1.

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Victoria Koronowo 2:1 (Jakubczak, Zwoliński – ).

III turniej:

Victoria Niemcz – GLKS Osielsko 1:1 (Mroczek ? Frelichowski).

UKS SMS Włocławek – Mezar Nakło 5:0 (Wyborski 2, Sobierajski 2, Ruszkowski).

Victoria Niemcz ? UKS SMS Włocławek 2:0 (Mroczek, Januchowski).

GLKS Osielsko – Mezar Nakło 2:1 (Smaruj, Górka – Rembowicz).

Victoria Niemcz ? Mezar Nakło 3:0 (Zwiewka 2. Baryłka).

UKS SMS Włocławek – GLKS Osielsko 4:1 (Lampkowski 2, Sobierajski, Trzciński – Górka).

IV turniej:

Olimpia Grudziądz – Cis Cekcyn 4:0 (Szulczyński 2, Rogalski, Szczepaniak).

Wisełka Solec Kujawski – Gwiazda Bydgoszcz 5:1 (Wolniak 2, Chołuj 2, Tomporowski – Brzozowski)

Olimpia Grudziądz ? Wisełka Solec Kujawski 0:6 (Wolniak 3, Chołuj 2, Gozimirski).

Cis Cekcyn-Gwiazda Bydgoszcz 4:0 (Chlebowski 2, Pieczka, Kamecki).

Olimpia Grudziądz – Gwiazda Bydgoszcz 4:3 (Szczepaniak 2, Szulczyński, Rogalski ? Nowak, Wiszniewski, Witczak).

Cis Cekcyn ? Wisełka Solec Kujawski 2:3 (Chlebowski, Pieczka – Wolniak, Chołuj, Tomporowski).

 

V kolejka

I turniej

Cis Cekcyn ? Mezar Nakło 3:0 wo.

Wisełka II Solec Kujawski ? Polonia II Bydgoszcz 3:0 (Winiecki, Menczyński, Gawroński).

Cis Cekcyn ? Wisełka II Solec Kujawski 3:2 (Sala, Materac, Kamecki – Mordacz 2).

Mezar Nakło ? Polonia II Bydgoszcz 0:3 wo.

Cis Cekcyn ? Polonia II Bydgoszcz 6:1 (Kamecki 3, Materac 2, Stusik ? Janecki).

Mezar Nakło ? Wisełka II Solec Kujawski 0:3 wo.

 

 II turniej

Victoria Niemcz ? Polonia III Bydgoszcz 9:0 (Dończyk 3, Mroczek 2, Lasota 2, Podkrólewicz, Szala).

Wisełka Solec Kujawski – Polonia Bydgoszcz 2:1 (Wolniak 2 – Jaskólski).

Victoria Niemcz ? Wisełka Solec Kujawski 2:3 (Mroczek 2 ? Wolniak, Chołuj, Gozimirski).

Polonia III Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 1:12 (Bąk – Jaskólski 6, Nęcka 2, Guziołek 2, Hoffmann 2).

Victoria Niemcz ? Polonia Bydgoszcz 2:2 (Januchowski, Mroczek ? Nęcka, Guziołek).

Wisełka Solec Kujawski – Polonia III Bydgoszcz 2:2 (Chojnacki, Chołuj – Dyksa 2).

 

 

III turniej

UKS SMS Włocławek – Fala Świekatowo 4:0 (Trzciński 2, Lampkowski, Mikołajczewski).

Gwiazda Bydgoszcz ? Victoria Koronowo 3:0 wo.

 UKS SMS Włocławek – Gwiazda Bydgoszcz 2:2 (Lampkowski, Chwalisz – Wróbel, Malach).

Fala Świekatowo ? Victoria Koronowo 3:0 wo.

 Fala Świekatowo – Gwiazda Bydgoszcz 3:1 (Kolano 2, Szynderłacki ? Nowak).

UKS SMS Włocławek ? Victoria Koronowo 3:0 wo.

IV turniej

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski – GLKS Osielsko 4:0  (Zwoliński, Górski, Buczkowski, Bykowski).

Tucholanka Tuchola – Olimpia Grudziądz 2:1 (Orzechowski, Czerwiński – Szczepaniak).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski – Tucholanka Tuchola 2:1 (Buczkowski 2 – Welzant).

Olimpia Grudziądz  – GLKS Osielsko 3:1 (Szczepaniak, Tuleja, Szulczyński – Dryja).

UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski – Olimpia Grudziądz 3:1 (Buczkowski 2, Górski – Szulczyński).

GLKS Osielsko – Tucholanka Tuchola 1:2 (Zieliński – Czerwiński, Prądzyński).

 

 

Msc Zespół Mwpr Mecze Pkt Bramki
1 UKS Jedynka Ekoskład Aleksandrów Kujawski (1) 15 40 41-18
2 Wisełka Solec Kujawski (3) 15 36 54-17
3 Polonia Bydgoszcz (2) 15 34 51-16
4 Victoria Niemcz (4) 15 33 53-17
5 Tucholanka Tuchola (5) 15 33 37-19
6 UKS SMS Włocławek (7) 15 29 38-15
7 Olimpia Grudziądz (8) 15 24 39-25
8 GLKS Osielsko (6) 15 23 28-30
 XXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXX
XXXXXXXXX
XXXXXXXX
XXXXXXXXXXX
9 UKS Fala Świekatowo (9) 15 21 23-30
10 Gwiazda Bydgoszcz (10) 15 16 26-35
11 Cis Cekcyn (13) 15 15* 27-32
12 Polonia III Bydgoszcz (12) 15 11 21-62
13 Wisełka II Solec Kujawski (15) 15 8* 21-50
14 Victoria Koronowo (11) 15 6* 12-30
15 Polonia II Bydgoszcz (16) 15 3 8-54
16 Football Academy Mezar Nakło (14) 15 1* 16-44

 

Mwpr – MIEJSCE W POPRZEDNIEJ RUNDZIE

 

* Zespół ukarany odjęciem czterech punktów za nieprzybycie na zawody

 

 

 

Leave a Comment