Wyniki Żaków 2014/15

I KOLEJKA

 

I turniej:

WKS Zawisza- Victoria Niemcz 1:0. (Czechowski)

JSS Bydgoszcz – Wda AIRPRES Świecie 11:0 (Paradowski 5, Baczkowski- Gamoń 3, Pelczarski 2, Szymczyk)

Victoria Niemcz – JSS Bydgoszcz 1:3 (Sitek – Paradowski, Pelczarski, Bereznowski)

Wda AIRPRES ŚwiecieWKS Zawisza 2:2 (Danielewicz, Kokoszczyński – M. Lewandowski, Hodur).

Victoria Niemcz – Wda AIRPRES Świecie 4:3 (Sitek 4 – Kokoszczyński, Wojtalewicz, Witek).

JSS Bydgoszcz –  WKS Zawisza 6:0 (Pelczarski 2, Wilczyński, Paradowski, 2 bramki samobójcze).

 

II turniej:

Wisełka Bydgoszcz – Pomorzanin Serock 5:2 (Kowalski 2, Kirchner, Ostrowski, Nowakowski – Kurzeja 2).

Juventus Soccer Schools II Bydgoszcz – UKS Fala Świekatowo 0:5. (Chróściński 2, Kotlenga, Karczewski, Sijka).

Wisełka Bydgoszcz – UKS Fala Świekatowo 3:0 (Zieliński, Siekierkowski, Koziński).

Juventus Soccer Schools II Bydgoszcz – Pomorzanin Serock 2:1 (Kubiszewski 2 – Włoch).

UKS Fala Świekatowo – Pomorzanin Serock 4:2. (Karczewski 2, Chróściński, Rogalski – Kurzeja, Korpalski).

Wisełka Bydgoszcz – Juventus Soccer Schools II Bydgoszcz 5:2 (Majer 3, Zieliński, Kowalski – Kubiszewski, Goede).

 

III turniej:

AP Młoda Włocławianka Włocławek ? UKS Orlik Fordon Bydgoszcz  0:4 (Preis 3, Szczepanik).

PAP Bzyki Żnin ? AP Młoda Włocławianka Włocławek 1:2. (Czerwiński – Molenda, Radowski).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski ? PAP Bzyki Żnin 6:0. (Kościelecki 4, Korzeniewski, Stępowski).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz ? UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:1. (Koszyński, Kopacki – Stępowski).

 PAP Bzyki Żnin ? UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 0:5 (Jaskulski 3, Kosecki, Szczepanik).

AP Młoda Włocławianka Włocławek ? UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:3. (Molenda – Kościelecki 2, Korzeniewski).

 

IV turniej:

Olimpia Grudziądz – SP Zawisza Bydgoszcz 1:0

Victoria Koronowo – GLKS Osielsko 1:5 ( – Przewoźny 3, Cieślak, Gapski)

Olimpia Grudziądz – GLKS Osielsko 0:2 (Przewoźny 2).

SP Zawisza Bydgoszcz – Victoria Koronowo 7:1 (Kulig 5, Marszał 2 – )

GLKS Osielsko – SP Zawisza Bydgoszcz 0:3 (Kulig 2, Marszał).

Olimpia Grudziądz – Victoria Koronowo 5:2

 

II KOLEJKA

I turniej:

Victoria Koronowo, WKS Zawisza, Fala Świekatowo, PAP Bzyki Żnin

Victoria Koronowo ? WKS Zawisza Bydgoszcz 1:5 (Oszuścik – Lewandowski, Świerblewski, Lisowski, Czechowski, Strzępek).

Bzyki Żnin ? Fala Świekatowo 1:1 (Chyżewski ? Sijka).

WKS Zawisza Bydgoszcz – Bzyki Żnin 4:0 (Świerblewski, Katerla, Kowalski, Czechowski).

Victoria Koronowo – Fala Świekatowo 2:3 (Nawrocki, Oszuścik – Chróściński 2, Sijka).

Victoria Koronowo – Bzyki Żnin 0:2. (Brończyk, Chyżewski).

WKS Zawisza Bydgoszcz – Fala Świekatowo 5:0. (Świerblewski 2, Katerla 2, Czechowski).

II turniej:

SP Zawisza Bydgoszcz – AP Młoda Włocławianka Włocławek 1:1 ( Kulig – Jarosz).

JSS Bydgoszcz – Pomorzanin Serock 7:0 (Janicki 3, Bereznowski, Pelczarski, Bączkowski ? Gamoń, Michalski).

SP Zawisza Bydgoszcz – JSS Bydgoszcz 1:2 (Marszał ? Zieniewicz, Michalski).

AP Młoda Włocławianka Włocławek – Pomorzanin Serock 5:2 (Pietrzak 2, Kraziński, Molenda, Jarosz ? Kurzeja 2).

SP Zawisza Bydgoszcz – Pomorzanin Serock 6:0 (Kulig 3, Marszał 2, Filewski).

JSS Bydgoszcz – AP Młoda Włocławianka Włocławek 6:0 (Pelczarski 2, Zieniewicz, Michalski, Bereznowski, Davies).

III turniej:

UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski – Olimpia Grudziądz 4:0 (Kościelecki 4).

Victoria Niemcz – JSS II Bydgoszcz   5:1 (Sitek 5 – Kubiszewski).

Olimpia Grudziądz – JSS II Bydgoszcz 5:0 (Sobolewski 2, Zach, Góralski, Fularczyk).

UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski – Victoria Niemcz  8:0 (Kościelecki 6, Korzeniewski, Żurawski).

Victoria Niemcz – Olimpia Grudziądz  3:3 (Sitek 2, Kikrel – Zach 3).

 JSS II Bydgoszcz  – UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski 0:5 (Kościelecki 4, Skalski).

IV turniej:

WDA AIRPRES Świecie – Wisełka Bydgoszcz 3:0 (Kliczykowski, Witek, Jankowski).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz – GLKS Osielsko 1:1 (Jaskólski ? Dudziński).

WDA AIRPRES Świecie ? UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 1:3 (Witek ? Ryżowicz, Kopacki, samobójcza).

Wisełka Bydgoszcz – GLKS Osielsko 1:2 (Majer ? Przewoźny, Chmielewski).

WDA AIRPRES Świecie ? GLKS Osielsko 0:5 (Przewoźny 3, Chmielewski, Siwka).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz – Wisełka Bydgoszcz 0:2 (Majer, Zieliński).

 

III KOLEJKA

I turniej:

Pomorzanin Serock – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 3:5 (Kurzeja 2, Włoch – Kościelecki 3, Korzeniewski 2).

GLKS Osielsko – WKS Zawisza 2:1 (Przewoźny, Siwka – Pełka).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – GLKS Osielsko 2:0 (Kościelecki, Korzeniewski).

Pomorzanin Serock WKS Zawisza 2:5 (Kurzeja, Korpalski – Kowalski 2, Hodur, Lisowski, Świerblewski).

WKS Zawisza – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:7 (Pełka 2 – Kościelecki 5, Korzeniewski, Stępowski).

Pomorzanin Serock GLKS Osielsko 1:1 (Cielepak – Gapiński).

II turniej:

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz Fala Świekatowo 7:0 (Kosecki 4, M. Ryżowicz 2, Baumgart).

Olimpia Grudziądz – JSS Bydgoszcz 1:8 (Zabłotny – Davies 2, Bączkowski-Gamoń 2, Paradowski, Pelczarski, Szymczyk, Zieniewicz).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz ? JSS Bydgoszcz 1:5 (Ryżowicz – Zieniewicz, Bączkowski, Pelczarski, Szymczyk, Paradowski).

Olimpia Grudziądz – Fala Świekatowo 3:1 (Zach 2, Zabłoński ? Karczewski).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz ? Olimpia Grudziądz 3:0 (Kosecki, Głyżewski, Baumgart).

JSS Bydgoszcz – Fala Świekatowo 9:0 (Paradowski 4, Zieniewicz 3,Wilczyński 2).

 

III turniej:

Wisełka Bydgoszcz PAP Bzyki Żnin 1:2 (Majer  – Czerwiński, Chyżewski).

Victoria Niemcz – SP Zawisza Bydgoszcz 3:3 (Sitek 3 ? Marszał 2, Kulig)

Victoria Niemcz ? PAP Bzyki Żnin 5:0 (Sitek 3, Mocny, Bandyszewski).

Wisełka Bydgoszcz SP Zawisza Bydgoszcz 4:5 (Majer 2, Kilchner, Siekierkowski – Marszał 3, Kulig 2).

Victoria Niemcz ? Wisełka Bydgoszcz 4:0 (Sitek 3, Deżakowski)

PAP Bzyki Żnin – SP Zawisza Bydgoszcz 0:5 (Kulig 3, Marszał 2).

 

IV turniej:

Victoria Koronowo Wda AIRPRES Świecie 1:3 (Oszuścik ? Witek 3).

AP Młoda Włocławianka Włocławek –  JSS II Bydgoszcz 1:1 (Mikorski ? Górecki).

Wda AIRPRES Świecie ? JSS II Bydgoszcz 2:1 (Witek 2 – Czaczyk).

AP Młoda Włocławianka Włocławek – Victoria Koronowo 4:2 (Mikorski 2, Krupiński, Marczak ? Oszuścik, Nawrocki).

Wda AIRPRES Świecie – AP Młoda Włocławianka Włocławek 4:1 (Witek 2, Kokoszczyński 2 – Krupiński).

JSS II Bydgoszcz – Victoria Koronowo 0:1 (Dalecki).

 

IV KOLEJKA 7/8.02.2015

I turniej:

JSS II Bydgoszcz – UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 1:0 (Konecki).

SP Zawisza Bydgoszcz – WKS Zawisza 0:2 (Hodur, Pukas).

JSS II Bydgoszcz ? SP Zawisza Bydgoszcz 0:3 (Marszał 2, Hetzig).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz – WKS Zawisza 0:1 (Hodur).

JSS II Bydgoszcz ? WKS Zawisza 2:2 (Konecki, Kubiszewski ? Świerblewski, Kowalski).

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz – SP Zawisza Bydgoszcz 2:4 (Łyżewski, Kosecki ? Kulig 2, Marszał, Stykuć).

II turniej:

Victoria Koronowo – JSS Bydgoszcz 0:9 (Pelczarski 3, Zieniewicz 2, Michalski, Bączkowski -Gamoń, Davies, samobójcza).

Wisełka Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:2 (Zieliński – Kościelecki 2).

Wisełka Bydgoszcz – Victoria Koronowo 6:3 (Zieliński 3, Majer 2, Maciejewski – Oszuścik 2, Kochański).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – JSS Bydgoszcz 0:0.

Victoria Koronowo – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:2 (Kościelecki, Korzeniewski).

JSS Bydgoszcz – Wisełka Bydgoszcz 1:0 (Davies).

III turniej:

GLKS Osielsko – Victoria Niemcz 0:4 (Sitek 2, Deżakowski 2).

AP Młoda Włocławianka Włocławek – Fala Świekatowo 4:2 ( – Kozłowski 2)

Victoria Niemcz ? AP Młoda Włocławianka Włocławek 1:1 (Sitek – )

GLKS Osielsko – Fala Świekatowo 7:1 (Przewoźny 3, Chmielewski, Słysz, Kocoń, Gapiński – Rogalski).

Victoria Niemcz ? Fala Świekatowo 6:1 (Sitek 3, Echtay 2, Deżakowski ? Kotlenga).

GLKS Osielsko – AP Młoda Włocławianka Włocławek 2:0 (Siwka, Chmielewski).

IV turniej:

PAP Bzyki Żnin – Pomorzanin Serock 3:0 wo.

WDA AIRPRES Świecie – Olimpia Grudziądz 3:0 (Kokoszczyński 2, Witek).

PAP Bzyki Żnin ? WDA AIRPRES Świecie 1:2 ( Brończyk – Witek 2).

Olimpia Grudziądz – Pomorzanin Serock 3:0 wo.

PAP Bzyki Żnin – Olimpia Grudziądz 1:2 (Brończyk – Jasiński, Generalski).

WDA AIRPRES Świecie – Pomorzanin Serock 3:0 wo.

 

V kolejka

I turniej:

Olimpia Grudziądz ? AP Młoda Włocławianka Włocławek 1:1 ( – Jarosz).

Wisełka Bydgoszcz  – WKS Zawisza Bydgoszcz 0:3 (wo)

Olimpia Grudziądz – WKS Zawisza Bydgoszcz 3:1.

Wisełka Bydgoszcz  – AP Młoda Włocławianka Włocławek 0:3 (wo)

AP Młoda Włocławianka Włocławek – WKS Zawisza Bydgoszcz 0:1.

Wisełka Bydgoszcz  – Olimpia Grudziądz 0:3 (wo)

 

II turniej:

JSS Bydgoszcz – Bzyki Żnin 7:0 (Zieniewicz 2, Pelczarski 2, Szymczyk, Michalski, Bączkowski-Gamoń).

JSS II Bydgoszcz – Bzyki Żnin 3:2 (Konecki, Górecki, Fabian – ).

JSS Bydgoszcz – GLKS Osielsko 5:0 (Bączkowski-Gamoń 2, Michalski 2, Pelczarski).

GLKS Osielsko – Bzyki Żnin 5:0 (Chmielewski 2, Michalski, Gapski, Ledzion).

JSS Bydgoszcz – JSS II Bydgoszcz 2:0 (Michalski, Bączkowski-Gamoń).

JSS II Bydgoszcz – GLKS Osielsko 0:1 (Siwka).
III turniej:

Victoria Niemcz ? UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 1:5 (Sitek – Karpiński 3, Kosecki, Jaskólski)

Victoria Koronowo – Pomorzanin Serock 6:1 (Oszuścik 4, Dalecki 2 – Włoch).

Victoria Koronowo ? Victoria Niemcz 4:1 (Sitek ? Dalecki 2, Oszuścik, Nawrocki).

Pomorzanin Serock – UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 1:3 (Kurzeja – Karpiński 2, Baumgart).

Victoria Koronowo ? UKS Orlik Fordon Bydgoszcz 4:2 (Dalecki, Oszuścik, Nawrocki, Nowak ? Jaskólski, Baumgart).

Pomorzanin Serock – Victoria Niemcz 2:3 (Kurzeja, WłochSitek 3).

IV turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – WDA AIRPRES Świecie 3:0 (Kościelecki 2, Korzeniewski).

Fala Świekatowo – SP Zawisza Bydgoszcz 1:6. ( – Marszał 3, Kulig 2, Koczur).  

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski ? SP Zawisza Bydgoszcz 2:2 (Kościelecki 2 ? Marszał, Kulig).

WDA AIRPRES Świecie – Fala Świekatowo 1:1 (Witek – ).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Fala Świekatowo 5:1 (Skalski 2, Kościelecki 2, Korzeniewski – ).

WDA AIRPRES Świecie – SP Zawisza Bydgoszcz 1:0 (Kokoszczyński).

 

Msc Zespół Mwpr Mecze Pkt Bramki
1 Juventus Soccer Schools Bydgoszcz (1) 15 43 81-4
2 UKS Jedynka EKOSKŁAD Aleksandrów Kujawski (2) 15 38 56-12
3 GLKS Osielsko (4) 15 29 33-20
4 WKS Zawisza Bydgoszcz (5) 15 29 35-25
5 SP Zawisza Bydgoszcz (3) 15 27 46-20
6 WDA AIRPRESS Świecie (6) 15 26 28-33
7 Olimpia Grudziądz (9) 15 26 30-29
8 UKS Orlik Fordon Bydgoszcz (8) 15 25 38-22
XXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXX
9 Victoria Niemcz (7) 15 24 41-36
10 Młoda Włocławianka Włocławek (11) 15 19 24-31
11 Victoria Koronowo (15) 15 12 28-55
12 Wisełka Bydgoszcz (10) 15 11* 29-35
13 UKS Fala Świekatowo (13) 15 11 21-62
14 Juventus Soccer Schools II Bydgoszcz (14) 15 11 13-40
15 PAP Bzyki Żnin (12) 15 10 14-47
16 Pomorzanin Serock (16) 15 -3* 17-61

 

Mwpr – miejsce w poprzedniej rundzie

* zespół ukarany 4 ujemnymi punktami za niestawienie się na zawodach.

W MECZU POMIĘDZY GLKS OSIELSKO I WKS ZAWISZĄ BYDGOSZCZ PADŁ WYNIK 2:1 DLA GLKS, STĄD TEN ZESPÓŁ JEST WYŻEJ W TABELI.

W MECZU POMIĘDZY WDĄ AIRPRES ŚWIECIE I OLIMPIĄ GRUDZIĄDZ PADŁ WYNIK 3:0 DLA WDY, STĄD TEN ZESPÓŁ JEST WYŻEJ W TABELI.

 

 

 

Leave a Comment