Terminarz Żaków

TERMINARZ ROZGRYWEK KUJAWSKO-POMORSKIEJ HALOWEJ LIGI ŻAKA

Gospodarz oznaczony został wytłuszczonym drukiem i jest na pierwszej pozycji.

 

I KOLEJKA 13/14.12.2014

I turniej:

WKS Zawisza, JSS Bydgoszcz, Victoria Niemcz, Wda AIRPRES Świecie

Termin: 13 grudnia 2014 (sobota) godz. 14.00

Miejsce: Zespół Szkół nr 15 ul. Czerkaska 8 w Bydgoszczy.

II turniej:

Fala Świekatowo, JSS II Bydgoszcz, Pomorzanin Serock, Wisełka Bydgoszcz

Termin 14.12.2014 r. (niedziela). Godz. 13.00.

Miejsce:  Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Świekatowie ul. Dworcowa 20A.

III turniej:

AP Młoda Włocławianka Włocławek, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, UKS Orlik Fordon Bydgoszcz, PAP Bzyki Żnin

IV turniej:

Termin: 18.01.2015 (niedziela) godz. 10.00

Hala ZSO nr 4 ul. Żeromskiego 8 w Grudziądzu

Olimpia Grudziądz, SP Zawisza Bydgoszcz, Victoria Koronowo, GKS Osielsko

 

II KOLEJKA 10/11.01.2015

I turniej:

Victoria Koronowo, WKS Zawisza, Fala Świekatowo, PAP Bzyki Żnin

Termin: 10.01.2015 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie, ul. Wąskotorowa 4.

II turniej:

SP Zawisza Bydgoszcz, AP Młoda Włocławianka Włocławek, JSS Bydgoszcz, Pomorzanin Serock

Termin: UWAGA 17.01.2015 (sobota) godz. 9.00.

Miejsce: Zespół Szkół nr 15 ul. Czerkaska 8 w Bydgoszczy.

III turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Olimpia Grudziądz, JSS II Bydgoszcz, Victoria Niemcz

Termin: UWAGA 4.01.2015 (niedziela), godz. 9.00.

Miejsce:  Hala OSiR  w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

IV turniej:

WDA AIRPRES Świecie, Wisełka Bydgoszcz, UKS Orlik Fordon Bydgoszcz, GLKS Osielsko.

Termin: 10.01.2015 r. (sobota) godz. 10:00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sienkiewicza 3, 86-100 Świecie

 

III KOLEJKA 24/25.01.2015

I turniej:

Pomorzanin Serock, GLKS Osielsko, WKS Zawisza, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Termin: 24.01.2015 r. (sobota) godz. 10:00

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Serocku ul. Wyzwolenia 47.

II turniej:

UKS Orlik Fordon Bydgoszcz, Fala Świekatowo, Olimpia Grudziądz, JSS Bydgoszcz

Termin: 24.01.2015 r. (sobota) godz. 8:30

Miejsce: Zespół Szkół nr 28 w Bydgoszczy (Fordon) ul. Kromera 11

III turniej:

Wisełka Bydgoszcz, PAP Bzyki Żnin, Victoria Niemcz, SP Zawisza Bydgoszcz

Termin: 24.01.2015 r. (sobota) godz. 12:00

Miejsce: Gimnazjum nr 3 w Bydgoszczy (Fordon), ul. Gawędy 5

IV turniej:

Victoria Koronowo, WDA AIRPRES Świecie, AP Młoda Włocławianka Włocławek,  JSS II Bydgoszcz.

Termin: 24.01.2015 (sobota) godz. 12.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie, ul. Wąskotorowa 4.

 

IV KOLEJKA 7/8.02.2015

I turniej:

JSS II Bydgoszcz, UKS Orlik Fordon Bydgoszcz, SP Zawisza Bydgoszcz, WKS Zawisza

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 15.30

Miejsce: Hala ZS nr 9 w Bydgoszczy ul. Cicha 59.

II turniej:

JSS Bydgoszcz, Victoria Koronowo, Wisełka Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala ZS nr 9 w Bydgoszczy ul. Cicha 59.

III turniej:

GLKS Osielsko, Victoria Niemcz, AP Młoda Włocławianka Włocławek, Fala Świekatowo

Termin: 8.02.2015 (niedziela) godz. 14.00

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku, ul. Tuberozy 2.

IV turniej:

PAP Bzyki Żnin, Pomorzanin Serock, WDA AIRPRES Świecie, Olimpia Grudziądz

Termin: 7.02.2015 (sobota) godz. 14.00

Miejsce: Hala Liceum Ogólnokształcącego w Żninie ul. Sienkiewicza 1.

 

V KOLEJKA 7/8.03.2015

I turniej:

AP Młoda Włocławianka Włocławek, Olimpia Grudziądz, WKS Zawisza, Wisełka Bydgoszcz

Termin: 8 marca 2015 (niedziela) godz. 13.00

Miejsce: Hala Mistrzów we Włocławku Al. Chopina 8

II turniej:

GLKS Osielsko, PAP Bzyki Żnin, JSS Bydgoszcz, JSS II Bydgoszcz

UWAGA zmiana terminu: 15 marca 2015 r. (niedziela), godz. 14.30

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2.

III turniej:

Victoria Niemcz, UKS Orlik Fordon Bydgoszcz, Victoria Koronowo, Pomorzanin Serock

UWAGA zmiana terminu 14.03.2015 r. (sobota) godz. 12.00

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2.

IV turniej:

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Fala Świekatowo, SP Zawisza Bydgoszcz, WDA AIRPRES Świecie

Termin: 08.03.2015  (niedziela) godz. 9.00-12.00

Miejsce:  Hala OSiR  w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c