Wyniki K-PHLO 2023-24

I kolejka 25-26.11.2023

1 turniej

Tęcza Bydgoszcz – Start Stawki 0:1 (Kretkowska).

Gryf Sicienko – MUKS Bydgoszcz 0:19 (Drzewiecki 4, Rychcik 4, Bloch 3, Miszkalski 2, Czajka 2, Ogiba 2, Przedworski 2).  

Tęcza Bydgoszcz – MUKS Bydgoszcz 2:2 (Wilczek 2 – Bloch, Rychcik).  

Start Stawki – Gryf Sicienko 4:1 (Kretkowska 2, Kotlińska, Ziemian – Ciążyński).

Tęcza Bydgoszcz – Gryf Sicienko 11:2 (Wilczek 3, Warpas 3, Lemke 2, Taper 2, Łaszkowska – Górecka, Świtaj).

Start Stawki – MUKS Bydgoszcz 1:6 (Ziemian – Rychcik 3, Drzewiecki 2, Przedborski).  

2 turniej

Wisła Strzelce Górne – Olimpia 2013 Wtelno 3:10 (Bandyszewski, Rychlicki, Zieliński – Sienkiewicz 4, Szczepiński 2, Kociński 2, Ostałowski, Wanatowski).

Wisełka Solec Kujawski – Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie 0:4 (Kitza, Pankau, Zacharzewski, Lica).

Wisła Strzelce Górne – Wisełka Solec Kujawski 6:1 (Bandyszewski 2, Sowa, Aranowski, Rychlicki, Zieliński – Bajerski).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – Wisła Strzelce Górne 3:4 (Lica 2, Pankau – Sowa 2, Bandyszewski, Zieliński).

Olimpia 2013 Wtelno – Wisełka Solec Kujawski 11:1 (Ostałowski 3, Zawodniak 3, Wanatowski 2, Szczepiński 2, Sienkiewicz – Kubicki).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – Olimpia 2013 Wtelno 4:6 (Śladecki 2, Dudek, Lica – Sienkiewicz 3, Szczepiński 2, Wanatowski).  

3. turniej

FA Szubin – Dąb Potulice 3:1 (Bombicki 2, Złotek – Majer).

AP Reissa Bydgoszcz – Junior Nakło 3:2 (Batura 2, Szarek – Franków, Bajerski).

FA Szubin – Junior Nakło 1:4 (Kamiński – Bajerski 2, Nowak 2).

Dąb Potulice – AP Reissa Bydgoszcz 0:5 (Batura, Szarek, Regliński, Kunda, Kotkowski).

FA Szubin – AP Reissa Bydgoszcz 0:5 (Batura 2, Szarek, Kunda, Kotkowski).

Dąb Potulice – Junior Nakło 1:12 (Wnuk – Boiński 3, Franków 3, Bajerski 2, Smażyk 2, Brukwicki, Lewandowski).

4. turniej

Krajna Sępólno Krajeńskie – Łochowo 2:3 (Gołąbek 2 – Kalamon 2, Filipczak)

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie – MUKS 2014 Bydgoszcz 8:0 (Ziemiński 4, Nikel 3, Strawa).

Krajna Sępólno Krajeńskie – MUKS 2014 Bydgoszcz 2:1 (Chrapkowski 2 – Goziński).

Łochowo – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie 3:2 (Kalamon 3 – Ziemiński 2).

Krajna Sępólno Krajeńskie – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie 1:3 (Adruch – Ziemiński 2, Nikel).

Łochowo – MUKS 2014 Bydgoszcz 4:0 (Piłat 2, Kalamon, Filipczak).

 

II kolejka 9-10.12.2023

1 turniej

MUKS Bydgoszcz – AP Reissa Bydgoszcz 0:2 (Kunda, samobójcza).

MUKS 2014 Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 4:1 (Daliga, Barszcz, Bauer, Zieliński – Sowa).

MUKS Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 2:2 (Miszkalski, Czerwonka – Bąkowski 2).

AP Reissa Bydgoszcz – MUKS 2014 Bydgoszcz 4:0 (Kotkowski 2, Kunda, Batura)

MUKS Bydgoszcz – MUKS 2014 Bydgoszcz 5:1 (Rock 3, Rychlik, Przedworski – Ogiba).

AP Reissa Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 3:4 (Batura 2, Szarek – Bąkowski 2, Lengling, samobójcza).

2 turniej

Łochowo – Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie 7:0 (Kalamon 3, Filipczak 3, Szczeciński).

FA Szubin Tęcza Bydgoszcz 5:4 (Pyszczyński 2, Złotek 2, Jeleń – Kruczyńska 2, Wolińska, Mamel).

Łochowo – FA Szubin 4:0 (Kalamon 2, Pachólski, Szczeciński).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – Tęcza Bydgoszcz 1:2 (Kitza – Banasiak, Lemke).

Łochowo – Tęcza Bydgoszcz 9:0 (Filipczak 4, Kalamon 2, Winiarski 2, Pachólski).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – FA Szubin 4:3 (Dudek 2, Pankau, Kitza – Banaszek 2, Kamiński).

3 turniej

Olimpia Wtelno – Dąb Potulice 10:1 (Sienkiewicz 5, Ostałowski 2, Szczepiński 2, Wanatowski – Sobociński).

Krajna Sępólno Krajeńskie – Start Stawki 6:2 (Gołąbek 3, Adrych 2, Kotowski – ).

Olimpia Wtelno – Start Stawki 12:0 (Sienkiewicz 6, Szczepiński 3, Wanatowski 2, Zawodniak).

Dąb Potulice – Krajna Sępólno Krajeńskie 3:1 (Ziarek 2, Majer – Adrych).

Olimpia Wtelno – Krajna Sępólno Krajeńskie 6:3 (Sienkiewicz 4, Szczepiński, Kociński – Gołąbek 2, Adrych).

Dąb Potulice – Start Stawki 2:1 (Majer, Ziarek – ).

4 turniej

Gryf Sicienko Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie 0:12 (Nikel 7, Ziemiński 3, Strawa, Mickiewicz).

Wisełka Solec Kujawski – Junior Nakło 0:12 (Bajerski 4, Nowak 4, Boiński 2, Franków, Lewandowski).

Wisełka Solec Kujawski – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie 0:4 (Karpacz 2, Ziemiński, Nikel).

Junior Nakło – Gryf Sicienko 15:0 (Bajerski 5, Boiński 2, Nowak 2, Franków 2, Brukwicki 2, Tudziński, Lewandowski).

Wisełka Solec Kujawski – Gryf Sicienko 4:0 (Kubicki 3, Tadych).

Junior Nakło – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie 7:2 (Franków 3, Krzemiński 2, Tudziński, Bajerski – Ziemiński 2).

 

III kolejka 13-14.01.2024

1 turniej

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie MUKS Bydgoszcz 0:2

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie – Dąb Potulice 3:1 (Ziemiński 3 – Ziarek).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – Dąb Potulice 4:1 (Kitza, Lica, Kasowski, Śladecki – Sobociński).

MUKS Bydgoszcz – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie 2:2 ( – Nikel, Ziemiński).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie 0:4 (Ziemiński 2, Karpacz, Strawa).

MUKS Bydgoszcz – Dąb Potulice 3:2 ( – samobójcza 2).

2 turniej

Tęcza Bydgoszcz Junior Nakło 1:6 (Wilczek – Bajerski 2, Nowek 2, Franków, Boinski).

Wisła Strzelce Górne – Krajna Sępólno Krajeńskie 3:3 (Zieliński 2, Bandyszewski – Gołąbek, Fiedler, Chmarzyńska).

Tęcza Bydgoszcz – Krajna Sępólno Krajeńskie 3:3 (Lemke, Wilczek, Banasiak – Adrych 2, Chrapkowski).

Junior Nakło – Wisła Strzelce Górne 8:3 (Franków 3, Nowek 3, Boinski, Bajerski – Bąkowski 3).

Tęcza Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne 3:3 (Taper 2, Banasiak – Zieliński 2, Lengling).

Junior Nakło – Krajna Sępólno Krajeńskie 8:3 (Nowek 3, Boinski 3, Bajerski, Brukwicki – Adrych 2, Gołąbek).

3. turniej

Wisełka Solec Kujawski – Start Stawki 0:4 (Nowak 2, Kretkowska 2).

AP Reissa Bydgoszcz – Łochowo 3:1 (Batura, Szarek, Kotkowski – Gutkowski).

AP Reissa Bydgoszcz Start Stawki 4:0 (Batura 2, Kotkowski 2).

Łochowo – Wisełka Solec Kujawski 18:0 (Kalamon 6, Pasionek 3, Filipczak 3, Piłat 2, Pachólski, Gutkowski, Winiarski, Szczeciński).

AP Reissa Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 8:0 (Kotkowski 3, Szarek 2, Matalewski 2, Drzewiecki).

Łochowo – Start Stawki 4:2 (Kalamon, Pachólski, Winiarski, Szczeciński – Kretkowska 2).

4. turniej

MUKS 2014 Bydgoszcz FA Szubin 1:4 (Czapliński – Kamiński, Banasz, Śrutwa, Chudzyński).

Gryf Sicienko – Olimpia Wtelno 0:7 (McKenzie 3, Wanatowski 2, Zawodniak, Sikora).

MUKS 2014 Bydgoszcz – Olimpia Wtelno 0:12 (Szczepiński 5, Sienkiewicz 3, Ostałowski, Polaski, Wanatowski, McKenzie).

FA Szubin Gryf Sicienko 7:0 (Kamiński 3, Banasz 2, Bambicki 2).

MUKS 2014 Bydgoszcz – Gryf Sicienko 7:1 (Maciuba 2, Wośnicki 2, Bauer, Antczak, Matyasik – Zieliński).

FA Szubin – Olimpia Wtelno 1:4 (Banasz – Sienkiewicz 2, Wanatowski, Sikora).

 

IV kolejka 20-21.01.2024

1 turniej

Krajna Sępólno Krajeńskie – Wisełka Solec Kujawski 7:3 (Gołąbek 3, Adrych 2, Kotowski, Florek – Kubicki 3).

MUKS Bydgoszcz – FA Szubin 4:0.

Krajna Sępólno Krajeńskie – MUKS Bydgoszcz 0:3.

Wisełka Solec Kujawski – FA Szubin 0:11 (Banaszek 3, Złotek 3, Jeleń 2, Pyszczyński 2, Uciński).

Krajna Sępólno Krajeńskie – FA Szubin 3:1 (Adrych 2, Gołąbek – Uciński).

Wisełka Solec Kujawski – MUKS Bydgoszcz 0:10.

2 turniej

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie – Olimpia Wtelno 1:5 (Nikel – Sienkiewicz 2, Wanatowski, Ostałowski, Szczepiński).  

AP Reissa Bydgoszcz – Tęcza Bydgoszcz 8:0 (Matalewski 4, Szarek 2, Batura, Kunda).

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie – AP Reissa Bydgoszcz 3:2 (Ziemiński 2, Nikel – Batura, Szarek).

Olimpia Wtelno Tęcza Bydgoszcz 3:1 (Szczepiński, Wanatowski, Sienkiewicz –

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie – Tęcza Bydgoszcz 6:1 (Mickiewicz 3, Nikel, Barabach, Ziemiński –

Olimpia Wtelno AP Reissa Bydgoszcz 2:2 (Wanatowski 2 – Batura, Matalewski).

3. turniej

MUKS 2014 Bydgoszcz – Start Stawki 1:3 (Maciuba – Nowak 3).

Junior Nakło – Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie 11:1 (Nowek 5, Bajerski 3, Brukwicki 2, Trodziński – ).

Junior Nakło – MUKS 2014 Bydgoszcz 14:1 (Nowek 5, Bajerski 5, Franków 3, Trodziński – Zieliński).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – Start Stawki 6:1 ( – Nowak).

Junior Nakło – Start Stawki 5:1 ( – Nowak).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – MUKS 2014 Bydgoszcz 2:3 ( – Zieliński 2, Antczak).

4. turniej

Wisła Strzelce Górne – Gryf Sicienko 17:1 (Zieliński 6, Bąkowski 4, Blicharz 3, Lengling 2, Kopeć 2 – Zieliński).

Sportis Łochowo – Dąb Potulice 2:4 (Winiarski, Gutkowski – Centała 2, Wnuk, Ziarek).

Wisła Strzelce Górne – Dąb Potulice 6:2 (Bąkowski 4, Zieliński, Kupczyk – Sobociński, Wnuk).

Gryf Sicienko – Sportis Łochowo 1:12 (Zieliński – Winiarski 6, Pachólski 2, Piłat 2, Filipczak, Gutkowski).

Wisła Strzelce Górne – Sportis Łochowo 0:2 (Filipczak, Gutkowski).

Gryf Sicienko – Dąb Potulice 1:8 (Zielińska – Ziarek 4, Wnuk 2, Centała, Sobociński).

 

V kolejka 3-4.02.2024

1 turniej

Junior Nakło – Łochowo 4:0

Olimpia Wtelno – MUKS Bydgoszcz 3:3 ( – Szczepiński 2, Sienkiewicz).

Olimpia Wtelno – Junior Nakło 2:0 (Wanatowski, Szczepiński).

MUKS Bydgoszcz – Łochowo 6:3 ( – Kalamon 2, Filipczak)

Olimpia Wtelno – Łochowo 3:4 (Ostałowski, Sienkiewicz, Szczepiński – Gutkowski 2, Pachólski, Filipczak).

MUKS Bydgoszcz – Junior Nakło 3:0

2 turniej

Dąb Potulice – Wisełka Solec Kujawski 6:0 (Wnuk 3, Ziarek 2, Centała).

MUKS 2014 Bydgoszcz – Tęcza Bydgoszcz 3:0 wo.

Dąb Potulice – Tęcza Bydgoszcz 3:0 wo.

Wisełka Solec Kujawski – MUKS 2014 Bydgoszcz 0:5 (Goliński 3, Antczak 2).

Dąb Potulice – MUKS 2014 Bydgoszcz 2:1 (Wnuk, Ksobiak – Bauer).

Wisełka Solec Kujawski – Tęcza Bydgoszcz 3:0 wo.

3. turniej

Start Stawki – Wisła Strzelce Górne 7:1 ( – Bąkowski).

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie – FA Szubin 4:1 (Ziemiński 3, Strawa – ).

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie – Start Stawki 5:1 (Karpacz 2, Strawa, Ziemiński, Nikel).

FA Szubin – Wisła Strzelce Górne 6:1 ( – Bąkowski).

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Krajeńskie – Wisła Strzelce Górne 6:4 (Nikel 4, Ziemiński, Strawa – Blicharz 2, Bąkowski 2).

FA Szubin – Start Stawki 5:2.

4. turniej

AP Reissa Bydgoszcz – Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie 4:0 (Batura 2, Szarek, Kotkowski).

Gryf Sicienko – Krajna Sępólno Krajeńskie 1:11 ( – Adrych 5, Kotowski 2, Gołąbek 2, Bonk, Mrugalski).

AP Reissa Bydgoszcz – Gryf Sicienko 14:0 (Szarek 6, Batura 2, Matalewski 2, Kunda 2, Dąbrowski, Talarek).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – Krajna Sępólno Krajeńskie 3:3 ( – Adrych 2, Gołąbek).

AP Reissa Bydgoszcz – Krajna Sępólno Krajeńskie 3:1 (Kunda 2, Szarek – Gołąbek).

Akademia Małego Piłkarza 2 Sępólno Krajeńskie – Gryf Sicienko 7:0

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. OLIMPIA WTELNO 15 38 96-24
2. AP REISSA BYDGOSZCZ 15 37 70-13
3. JUNIOR NAKŁO 15 36 108-22
4. MUKS 2013 BYDGOSZCZ 15 34 70-18
5. AMP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15 34 65-28
6. ŁOCHOWO 15 33 76-27
7. FA SZUBIN 15 21 48-41
8. DĄB POTULICE 15 21 37-52
9. KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15 18 49-46
10 WISŁA STRZELCE GÓRNE 15 18 58-61
11. AMP 2 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15 16 39-51
12. START STAWKI 15 15 30-58
13. MUKS 2014 BYDGOSZCZ 15 15 28-62
14. WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 15 6 12-106
15. TĘCZA BYDGOSZCZ 15 6 28-58
16. GRYF SICIENKO 15 0 8-155