Terminarz KPHLŻ 2020/21

 

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Sportis Łochowo, Victoria Niemcz Osielsko, MUKS 2 Bydgoszcz

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

2 turniej

Bzyki Żnin, Unia Gniewkowo, Spójnia Białe Błota, Start Stawki

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 14.00

Miejsce: Hala SP 2 w Żninie ul. Wandy Pieniężnej 19

3 turniej

Olimpia Wtelno, Victoria Koronowo, Olimpia 2 Wtelno, Wisła Strzelce Górne

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4

4 turniej

 Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie, Chełminianka/UKS Chełmno, UKS Tęcza Bydgoszcz, MUKS Bydgoszcz

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 13.00

Miejsce: Hala Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

 

Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

MUKS Bydgoszcz, Sportis Łochowo, Bzyki Żnin, Olimpia Wtelno

2 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Chełminianka/UKS Chełmno, Olimpia 2 Wtelno, Spójnia Białe Błota

3 turniej

Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie, Victoria Koronowo, Victoria Niemcz Osielsko,  Unia Gniewkowo,

4 turniej

MUKS 2 Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz, Start Stawki, Wisła Strzelce Górne

 

Termin IV (23-24.01.2021)

1 turniej

Sportis Łochowo, Unia Gniewkowo, Chełminianka/UKS Chełmno, Wisła Strzelce Górne

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 12.00

Miejsce: Hala SP w Ślesinie (gmina Nakło) ul. Dworcowa 9

2 turniej

ZMIANA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

Start Stawki, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, MUKS Bydgoszcz, Victoria Koronowo

Data: 30.01.2021 (sobota) godz. 12.00

Miejsce: Krajna Aresa w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

3 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, Victoria Niemcz Osielsko, Olimpia 2 Wtelno, Bzyki Żnin

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 12:00,

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

4 turniej

MUKS 2 Bydgoszcz, Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie, Olimpia Wtelno, Spójnia Białe Błota

ZMIANA MIEJSCA I GODZINY ZAWODÓW

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 11.30

Miejsce: Hala SP w Białych Błotach ul. Centralna 27B

 

Termin V (6-7.02.2020)

1 turniej

Olimpia 2 Wtelno, Sportis Łochowo, Start Stawki, Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie

2 turniej

Unia Gniewkowo, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Olimpia Wtelno, UKS Tęcza Bydgoszcz

3 turniej

Victoria Niemcz Osielsko, Wisła Strzelce Górne, MUKS Bydgoszcz, Spójnia Białe Błota

4 turniej

Victoria Koronowo, MUKS 2 Bydgoszcz, Chełminianka/UKS Chełmno, Bzyki Żnin

Data: 7.02.2021 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4

 

Termin III (13/14.02.2021)

1 turniej

Spójnia Białe Błota, UKS Tęcza Bydgoszcz, Sportis Łochowo, Victoria Koronowo

2 turniej

Wisła Strzelce Górne, Bzyki Żnin, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Mały Piłkarz 2 Sępólno Krajeńskie

3 turniej

Chełminianka/UKS Chełmno, Start Stawki,  Olimpia Wtelno, Victoria Niemcz Osielsko

4 turniej

MUKS Bydgoszcz, MUKS 2 Bydgoszcz, Unia Gniewkowo, Olimpia 2 Wtelno

 

Wytłuszczonym drukiem gospodarz turnieju