TERMINARZ K-PHLO 2021/22

I kolejka 27-28.11.2021/4.12.2021

1 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, AP Reissa 2012 Bydgoszcz, Wda Świecie, SF Junior Nakło

Data: 4.12.2021 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Sala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

2 turniej

Tucholanka 2011 Tuchola, Tucholanka 2012 Tuchola, Polonia 2011 Bydgoszcz, Gryf Sicienko

Data: 28.11.2021 (niedziela) godz. 14.30

Miejsce: Hala OSiR w Tucholi ul. Warszawska 17

3 turniej

Kamionka Kamień Krajeński, Olimpia Wtelno, Polonia 2012 Bydgoszcz, Wisła Strzelce Górne

TURNIEJ ODWOŁANY. KORONAWIRUS. PODANY ZOSTANIE NOWY TERMIN 

4 turniej

MUKS Bydgoszcz, AP Reissa 2011 Bydgoszcz, AP Reissa 2011 II Bydgoszcz, Sportis Łochowo

ZAWODY BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI

Data: 28.11.2021 (niedziela) godz. 14.00

Miejsce: Hala SP 15 w Bydgoszczy ul. Czerkaska 8.

 

II kolejka 11/12.12.2021

1 turniej

Sportis Łochowo, UKS Tęcza Bydgoszcz, Tucholanka 2011 Tuchola, Polonia 2012 Bydgoszcz

Data: 11.12.2021 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP w Ślesinie (gmina Nakło) ul. Dworcowa 9

2 turniej

AP Reissa 2012 Bydgoszcz, AP Reissa 2011 Bydgoszcz, Kamionka Kamień Krajeński, Polonia 2011 Bydgoszcz

Data: 11.12.2021 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP 65 w Bydgoszczy ul. Golloba 7.

3 turniej

Wda Świecie, MUKS Bydgoszcz, Olimpia Wtelno, Tucholanka 2012 Tuchola

Data: 12.12.2021 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala OSiR w Tucholi ul. Warszawska 17

4 turniej

Gryf Sicienko, AP Reissa 2011 II Bydgoszcz, Wisła Strzelce Górne, SF Junior Nakło

Data: 11.12.2021 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala Szkoły Podstawowej im. Anieli Potulickiej w Wojnowie

 

III kolejka 8/9.01.2022

1 turniej

Olimpia Wtelno, Polonia 2011 Bydgoszcz, AP Reissa 2011 II Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz

2 turniej

Wisła Strzelce Górne, AP Reissa 2012 Bydgoszcz, Tucholanka 2011 Tuchola, MUKS Bydgoszcz

3 turniej

AP Reissa 2011 Bydgoszcz, Gryf Sicienko, Polonia 2012 Bydgoszcz, Wda Świecie

4 turniej

Kamionka Kamień Krajeński, SF Junior Nakło, Sportis Łochowo, Tucholanka 2012 Tuchola

Data: 08.01.2022 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala Sportowa w Kamieniu Krajeńskim Ul. Witosa 11

 

IV kolejka 5/6.02.2022

1 turniej

Tucholanka 2012 Tuchola, Wisła Strzelce Górne, AP Reissa 2011 Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz

Data: 06.02.2022 (niedziela) godz. 13.00

Miejsce: Hala OSiR w Tucholi ul. Warszawska 17

2 turniej

Gryf Sicienko, AP Reissa 2012 Bydgoszcz, Olimpia Wtelno, Sportis Łochowo

3 turniej

AP Reissa 2011 II Bydgoszcz, Wda Świecie, Kamionka Kamień Krajeński, Tucholanka 2011 Tuchola

4 turniej

Polonia 2011 Bydgoszcz, SF Junior Nakło, Polonia 2012 Bydgoszcz, MUKS Bydgoszcz

Data: 05.02.2022 (sobota) godz. 13.00

Miejsce: Hala WSG w Bydgoszczy ul. Garbary 2

V kolejka 19/20.02.2022

1 turniej

MUKS Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz, Gryf Sicienko, Kamionka Kamień Krajeński

2 turniej

Polonia 2012 Bydgoszcz, AP Reissa 2012 Bydgoszcz, Tucholanka 2012 Tuchola, AP Reissa 2011 II Bydgoszcz

Data: 19.02.2022 (sobota) godz. 13.00

Miejsce: Hala WSG w Bydgoszczy ul. Garbary 2

3 turniej

Wisła Strzelce Górne, Wda Świecie, Sportis Łochowo, Polonia 2011 Bydgoszcz

4 turniej

SF Junior Nakło, Tucholanka 2011 Tuchola, AP Reissa 2011 Bydgoszcz, Olimpia Wtelno