Wyniki Grupa A K-PHLO 2018-19

 

Termin I  

1 turniej

Wisła Strzelce Górne – Sportis II Łochowo 3:2 (Bandyszewski 2, Jóźwiak – Gorzelak, Rugała).

Cis Cekcyn – Victoria Koronowo 5:2 (Nowak 2, Zieliński, Glazik, Łepek – Dolatowski 2).

Wisła Strzelce Górne – Victoria Koronowo 8:0 (Szczypiorski 2, Kuffel, Jakubek, Papke, Bandyszewski, Michałek Jóźwiak).

Sportis II Łochowo – Cis Cekcyn 0:2 (Glazik, Nowak).

Wisła Strzelce Górne – Cis Cekcyn 1:6 (Bandyszewski – Igliński 4, Nowak, Zieliński)

Sportis II Łochowo – Victoria Koronowo 3:0 (Kaliski, B. Ruszczak, Lasota).

 

2 turniej

Fala Świekatowo – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 4:5 (Krzywoszyński 2, Barylski, Witkowski – Idzikowski 3, Walkowiak, Lipiński).

Fala Świekatowo – Victoria II Niemcz 9:0 (Krzywoszyński 3, Wilkowski 2, Recki 2, Barylski, Regent).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Victoria II Niemcz 9:0 (Lipiński 2, Walkowski 2, Idzikowski 2, Tobolski, Rekowski, samobójcza).

 

3 turniej

Victoria Niemcz – Olimpia Wtelno 11:0 (Topoliński 5, Zasada 2, Lipowski 2, Mazurkiewicz 2).

SF Junior Nakło – Wda Świecie 9:1 (Polcyn 5, Nowak 2, B. Rajek, Mroczkowski – Sarnecki).

Victoria Niemcz – Wda Świecie 9:2 (Topoliński 3, Budrewicz 3, Dobrowolski 2, Zasada – Chałupnik, Sarnecki).

SF Junior Nakło – Olimpia Wtelno 5:0 (Polcyn 2, Mroczkowski, Nowak, Pyra).

Victoria Niemcz – SF Junior Nakło 3:2 (Dobrowolski 2, Budrewicz – Nowak, Perdoch).

Wda Świecie – Olimpia Wtelno 3:3 (Ponczek 2, Litkowski – Pyrz 2, Ściesiński).

 

4 turniej

Kamionka Kamień Krajeński – Sportis Łochowo 3:0 (Adamczyk, Czapiewski, Szulc).

Grom Więcbork – Dąb Potulice 2:0 (Nita, Mieszczak).

Kamionka Kamień Krajeński – Grom Więcbork 3:2 (Adamczyk 3 – Kienast, Piekut).

Sportis Łochowo – Dąb Potulice 3:0 (Ignatowski 2, Lewicki).

Kamionka Kamień Krajeński – Dąb Potulice 6:0 (Myszkowski 3, Adamczyk 2, Czapiewski).

Sportis Łochowo – Grom Więcbork 0:3 (Kienast 3).

 

 

Termin II (15-16.12.2018)

1 turniej

Cis Cekcyn – Fala Świekatowo 1:2 (Nowak – Krzywoszyński 2)

Kamionka Kamień Krajeński – Olimpia Wtelno 11:1 (Spirka 3, Sucharski 2, Myszkowski 2, Cysewski, Bukowski, Warylak – Pysz).

Cis Cekcyn – Olimpia Wtelno 2:2 (Nowak, Kehn – Pysz, Ściesiński).

Fala Świekatowo – Kamionka Kamień Krajeński 2:1 (Recki 2 – Adamczyk).

Cis Cekcyn – Kamionka Kamień Krajeński 0:9 (Spirka 3, Warylak 2, Sucharski 2, Adamczyk, Czapiewski).

Fala Świekatowo – Olimpia Wtelno 10:0 (Krzywoszyński 4, Wilkowski 2, Kujawa 2, Recki, Regent).

 

2 turniej

Dąb Potulice – Victoria II Niemcz 4:1 ( Władymirow 2, Kossmann, K. Ksobiak – Budka).

Victoria Niemcz – Victoria Koronowo 15:0 (Topoliński 6, Mazurkiewicz 3, Lipowski 2, Pantkowski 2, Dobrowolski, Zasada).

Dąb Potulice – Victoria Koronowo 12:1 (K. Ksobiak 4, E. Ksobiak 2, Kossmann 2, Kaleta, Opara, Skonieczny, Szczepaniak – Skowroński).

Victoria II Niemcz – Victoria Niemcz 0:14 (Lipowski 3, Mazurkiewicz 3, Budrewicz 2, Pantkowski 2, Zasada 2, Borejko, Topoliński).

Dąb Potulice – Victoria Niemcz 0:3 (Zasada 2, Mazurkiewicz).

 Victoria II Niemcz – Victoria Koronowo 3:0 (Jędrych, Ziemiański, Zbylut).

 

3 turniej

Grom Więcbork – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 4:0 (Kienast 2, Mieszczak, samobójcza).

Wda Świecie – Sportis II Łochowo 8:0 (Kminikowski 2, Kruk 2, Litkowski, Różycki, Kasperski, Chałupnik).

Grom Więcbork – Sportis II Łochowo 4:1 (Kienast 2, Kulawik, Piekut – Gorzelak).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Wda Świecie 11:3 (Łaznowski 5, Idzikowski 4, Tobolski 2 – Kminikowski 2, Poczek).

Grom Więcbork – Wda Świecie 11:0 (Fertykowski 2, Kienast 2, Kulawik, Mieszczak 2, Piekut, Ozimkowski, Szyling).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Sportis II Łochowo 10:2 (Łaznowski 3, Idzikowski 3, Lipiński 2, Tobolski, Walkowiak – Kaliski 2).

 

4 turniej

Wisła Strzelce Górne – SF Junior Nakło 1:6 (Bandyszewski – Gniot 3, Mroczkowski, Perdoch, Polcyn).

Sportis Łochowo – SF Junior Nakło 2:1 (Ignatowski, Fogt  – Pyra).

Sportis Łochowo – Wisła Strzelce Górne 1:4 (Ignatowski – Kuffel 2, Szczypiorski, Jakubek).

 

Termin III (12-13.01.2019)

1 turniej

Victoria II Niemcz – Cis Cekcyn 0:3 (Kehn 2, Nowak).

Sportis Łochowo – Wda Świecie 3:0 (I. Zagrodzki 2, Lewcki).

Victoria II Niemcz – Sportis Łochowo 1:2 (Budka – Ignatowski 2)

Cis Cekcyn – Wda Świecie 3:1 (Kehn 2, Dzwonkowski – Meller).

Victoria II Niemcz – Wda Świecie 2:1 (Budka 2 – Chałupnik).

Sportis Łochowo – Cis Cekcyn 4:0 (Ignatowski 4).

2 turniej

SF Junior Nakło – Grom Więcbork 3:2 (Mroczkowski, Polcyn, Perdoch – Szyling, Nita).

Fala Świekatowo –  Victoria Koronowo 13:0 (Recki 6, Krzywoszyński 4, Ryzop 2, Teclaw).

SF Junior Nakło – Fala Świekatowo 4:1 (Polcyn 2, Mroczkowski 2 – Krzywoszyński).

Grom Więcbork – Victoria Koronowo 11:0 (Kienast 4, Krzysztofek 2, Fertykowski, Kulawik, Mieszczak, Piekut, Dams).

SF Junior Nakło – Victoria Koronowo 13:0 (Mroczkowski 4, Mroczkowski 4, B. Rajek, S. Rajek, Polcyn, Gniot).

Grom Więcbork – Fala Świekatowo 2:5 (Piekut, Dams – Krzywoszyński 5).

3 turniej

Olimpia Wtelno – Sportis II Łochowo 4:1 (Malcer 2, Ściesiński, Pyrz – Gorzelak).

Dąb Potulice – Olimpia Wtelno 4:0 (Ksobiak 2, Kaleta, Kossmann).

Dąb Potulice – Sportis II Łochowo 4:1 (Ksobiak 2, Opara, Kossmann – Gorzelak).

 

4 turniej

Wisła Strzelce Górne – Victoria Niemcz 0:9 (Lipowski 3, Dobrowolski 2, Zasada, Pantkowski, Topoliński, Mazurkiewicz)

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Kamionka Kamień Krajeński 1:3 (Idzikowski – Adamczyk 2, Czapiewski)

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Wisła Strzelce Górne 8:0 (Idzikowski 4, Walkowiak, Sokulski, Tobolski).

Kamionka Kamień Krajeński – Victoria Niemcz 7:3 (Adamczyk 3, Czapiewski 2, Szulc, Sucharski – Pantkowski 3)

Wisła Strzelce Górne – Kamionka Kamień Krajeński 2:4 (Szczypiorski, Górski – Adamczyk 2, Myszkowski, Senska).

Victoria Niemcz  – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 6:1 (Dobrowolski, Mazurkiewicz, Topoliński, Zasada, Budrewicz, Lipowski – Idzikowski).

 

Termin IV (2-3.02.2019)

1 turniej

Cis Cekcyn – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 0:7 (Łaznowski 3, Rekowski 2, Idzikowski, Lipiński).

Dąb Potulice – SF Junior Nakło 0:3 (Gniot, Polcyn Mroczkowski).

Dąb Potulice – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 4:3 (Opara, K. Ksobiak, Kaleta, Władymirow – Łaznowski 2, Idzikowski).

SF Junior Nakło – Cis Cekcyn 4:1 (Gniot, Polcyn Mroczkowski, Stażyński – Nowak).

Dąb Potulice – Cis Cekcyn 7:0 (Pierucki 3, K. Ksobiak 3, E. Ksobiak).

SF Junior Nakło – Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 5:2 (Perdoch 2, Gniot, Polcyn, Pyra – Mrugalski, Idzikowski).

2 turniej

Victoria Koronowo – Kamionka Kamień Krajeński 0:17 (Adamczyk 4, Senska 4, Sucharski 3, Warylak 3, Szulc 2, Czapiewski).

Kamionka Kamień Krajeński – Wda Świecie 5:1 (Adamczyk 2, Sucharski, Senska, Szulc – Kminikowski).

Victoria Koronowo – Wda Świecie 1:8 (Limanowski – Kminikowski 2, Litkowski 2, Meller 2, Różycki, Chałupnik)

3 turniej

Sportis Łochowo – Sportis II Łochowo  6:0 (Ignatowski 3, Fogt, Lewicki, Zwada).

Victoria Niemcz – Fala Świekatowo 2:2 (Topoliński, Budrewicz – Krzywoszyński, Kujawa).

Victoria Niemcz – Sportis II Łochowo 7:0 (Pantkowski 3, Budrewicz 2, Topoliński, Borejko).

Fala Świekatowo – Sportis Łochowo 3:1 (Krzywoszyński 3 – Ignatowski).

Victoria Niemcz – Sportis Łochowo 8:1 (Topoliński 3, Mazurkiewicz, Pantkowski, Budrewicz, Zasada, Lipowski – Ignatowski).

Fala Świekatowo – Sportis II Łochowo 12:0 (Krzywoszyński 5, Kujawa 3, Recki 3, Wilkowski).

4 turniej

Olimpia Wtelno – Wisła Strzelce Górne 3:5 (Łukasik 2, Pyrz  – Papke 2, Bandyszewski, Kuffel, Szczypiorski).

Victoria Niemcz II – Grom Więcbork 0:8 (Kienast 4, Fertykowski 2, Kulawik, Mieszczak).

Victoria Niemcz II – Olimpia Wtelno 5:7 ( – Pyrz 3, Łukasik, Malcer).

Grom Więcbork – Wisła Strzelce Górne 4:0 (Kienast 2, Mieszczak, Ozimkowski).

Olimpia Wtelno – Grom Więcbork 0:10 (Mieszczak 5, Piekut 2, Kienast, Krzysztofek, Ozimkowski).

Wisła Strzelce Górne – Victoria II Niemcz 8:0 (Smoliński 3, Jakubek 2, Papke, Kuffel, Szczypiorski).

 

Termin V (16-17.02.2019)

1 turniej (23.02.2019)

Grom Więcbork, Victoria Niemcz, Cis Cekcyn

2 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeński – Sportis Łochowo 2:1 (Tobolski, Idzikowski – Ignatowski).

Olimpia Wtelno – Victoria Koronowo 2:3 (  – Szczepaniak, Dolatowski, samobójcza).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeński – Victoria Koronowo 18:0 (Łaznowski 9, Mrugalski 4, Idzikowski 2, Kałaczyński 2, Tobolski).

Sportis Łochowo – Olimpia Wtelno 13:0 (Igantowski 4, Fogt 3, Stawikowski 2, Miedziński 2, Zwada, samobójcza).

Mały Piłkarz Sępólno Krajeński – Olimpia Wtelno 13:3 (Mrugalski 3, Lipiński 3, Łaznowski 3, Idzikowski 2, Walkowiak, Kałaczyński – ).

 Sportis Łochowo – Victoria Koronowo 10:0 Ignatowski 4, Stawikowski 2, Fogt, Zwada, I. Zagrodzki, Miedziński).

3 turniej

Sportis II Łochowo – SF Junior Nakło 1:7 (Kaliski – Gniot 2, Nowak 2, Perdoch, Mroczkowski, Polcyn).

Kamionka Kamień Krajeński – Victoria II Niemcz 8:3 (Adamczyk 2, Sucharski 2, Czapiewski, Szulc, Myszkowski, Warylak – Ziemiański 2, Budka).

Sportis II Łochowo – Kamionka Kamień Krajeński 1:12 (I. Ruszczak – Adamczyk 3, Czapiewski 2, Szulc 2, Sucharski 2, Warylak 2, Myszkowski).

SF Junior Nakło – Victoria II Niemcz 3:0 (Perdoch 2, Gniot).

Sportis II Łochowo – Victoria II Niemcz 2:3 (I. Ruszczak, B. Ruszczak – Ziemiański 2, Gołański).

SF Junior Nakło – Kamionka Kamień Krajeński 2:1 (Mroczkowski, Polcyn – Adamczyk).

4 turniej

Fala Świekatowo – Dąb Potulice 3:0 (Krzywoszyński, Tecław, Regent).

Wisła Strzelce Górne – Wda Świecie 3:1 (Bandyszewski 2, Michałek – Kruk).

Fala Świekatowo – Wda Świecie 17:0 (Krzywoszyński 11, Tecław 2, Barylski 2, Regent, Wilkanowski).

Dąb Potulice – Wisła Strzelce Górne 5:1 (Pierucki, Opara, K. Ksobiak, E. Ksobiak, Kaleta – Sitarek).

Fala Świekatowo – Wisła Strzelce Górne 10:1 (Wilkanowski 3, Krzywoszyński 2, Barylski 2, Recki 2, Regent – Bandyszewski)

Dąb Potulice – Wda Świecie 4:0 (Kaleta 2, K. Ksobiak, Kałużny).

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. SF Junior Nakło 14 36 64-15
2. Kamionka Kamień Krajeński 14 36 90-18
3. Fala Świekatowo 14 34 93-17
4. Victoria Niemcz 12 31 90-15
5. Grom Więcbork 12 27 63-12
6 Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 14 27 90-35
7. Sportis Łochowo 14 24 47-25
8. Dąb Potulice 14 24 44-27
9. Wisła Strzelce Górne 14 18 37-59
10. Cis Cekcyn 12 16 23-39
11. Victoria II Niemcz 14 9 18-80
12. Olimpia Wtelno 14 8 25-96
13. Wda Świecie 14 7 26-84
14. Sportis II Łochowo 14 3 14-83
15. Victoria Koronowo 14 3 7-138

O kolejności w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek.