Wyniki Grupa 2 K-PHLO 2020-21

 

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Juventus Academy Bydgoszcz – Spójnia 2 Białe Błota 1:9 (Wieczorek – Kudłacik 3, Wiśniewski 2, Ćwikliński 2, Kamiński, Kołecki).

Juventus Academy 2 Bydgoszcz – KKP Bydgoszcz 8:0 (Stypka 2, Rydzewski 2, Janiszak 2, Kalinowski, Burek).

Juventus Academy 2 Bydgoszcz – Juventus Academy Bydgoszcz 16:0 (Kacperski 4, Rydzewski 3, Burek 3, Krzywański 2, Kalinowski 2, Nowak, Stypka).

KKP Bydgoszcz – Spójnia 2 Białe Błota 2:4 ( – Ćwikliński, Słowiński, Kudłacik).

Juventus Academy 2 Bydgoszcz – Spójnia 2 Białe Błota 3:2 (Krzywański 2, Kalinowski – Ćwikliński, Kudłacik).

KKP Bydgoszcz – Juventus Academy Bydgoszcz 1:4 ( – Rożniak 2, Wieczorek 2).

2 turniej

Unia Gniewkowo – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 7:0 (Marud 4, Andraszyk 3).

Spójnia Białe Błota – Victoria Niemcz Osielsko 0:2 (Włodarczyk, Jastrzembski).

Spójnia Białe Błota – Unia Gniewkowo 2:0 (Kruzel 2).

Victoria Niemcz Osielsko – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 18:2 (Włodarczyk 6, Durszewicz 5, Mroczek 3, Jastrzembski 2, Mrozińska 2 – Czerwiński, Zinalkowski).

Spójnia Białe Błota – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 8:2 (Głowiak 2, Lubowiecki 2, Sobczyński 2, Kruzel, Praca – Seraficki, Tomaszewski).

Victoria Niemcz Osielsko – Unia Gniewkowo 8:0 (Włodarczyk 5, Giża, Mrozińska, Durszewicz).

3 turniej

BKS Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 0:6 (Sumiński 2, Uss, Sonnak, Rygielski, Boczkaja).

BKS 2 Bydgoszcz – Wisełka 2 Solec Kujawski 1:1 (samobójcza – Sz. Borowiak).

Wisełka Solec Kujawski – BKS 2 Bydgoszcz 3:0 (Masternak, Sonnak, Sumiński).

BKS Bydgoszcz – Wisełka 2 Solec Kujawski 4:1 (Górecki, Dzwonka, Burzyński, samobójcza – Szymański).

BKS Bydgoszcz – BKS 2 Bydgoszcz 0:0

Wisełka Solec Kujawski – Wisełka 2 Solec Kujawski 12:0 (Sumiński 4, Boczkaja 3, Sonnak 2, Masternak, Rygielski, Andrzejewski).

4 turniej

Victoria 3 Niemcz Osielsko – Tęcza Bydgoszcz 0:7 (Piasecka 2, Buszka 2, Glińska, Jaskulska, Kępa).

Polonia Bydgoszcz –  Victoria 2 Niemcz Osielsko 2:4 (Ziętek, Kotowski – Lemański 2, Hoffmann 2).

Tęcza Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 6:1 (Buszka 3, Jaskulska 2, Kępa – Słodkiewicz)

Victoria 3 Niemcz Osielsko – Victoria 2 Niemcz Osielsko 0:4 (Lemański 2, Drygała, Michałek).

Tęcza Bydgoszcz – Victoria 2 Niemcz Osielsko 5:1 (Piasecka 2, Glińska 2, Hejmej – Szczerba).

Victoria 3 Niemcz Osielsko – Polonia Bydgoszcz 10:2 (Stelmaszyk 7, Busiakiewicz 3- Słodkiewicz, Kotyński).

 

Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

BKS 2 Bydgoszcz – Juventus Academy Bydgoszcz 4:1 (Wencel 2, Gryszka, Medziński – Młyński)

Victoria 2 Niemcz Osielsko – Unia Gniewkowo 2:2 (Lemański 2 – Filipiak, Banaszak).

BKS 2 Bydgoszcz – Unia Gniewkowo 4:2 (Medziński 3, Wencel – Andraszyk, Filipiak).

Juventus Academy Bydgoszcz – Victoria 2 Niemcz Osielsko 1:0 (Szajda).

BKS 2 Bydgoszcz – Victoria 2 Niemcz Osielsko 7:2 (Wacholc 2, Gryszka 2, Wiśniewski, Medziński, Wencel – Szczerba, Drygała).

Juventus Academy Bydgoszcz – Unia Gniewkowo 0:4 (Banaszak 2, Andraszyk, Zientara).

2 turniej

Tęcza Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 1:0 (Piasecka).

Juventus Academy 2 Bydgoszcz – Spójnia Białe Błota 3:0 (Kacperski 3).

Tęcza Bydgoszcz – Juventus 2 Academy Bydgoszcz 1:1 (Jaskulska – Kalinowski).

BKS Bydgoszcz – Spójnia Białe Błota 2:1 (Dzwonka, Górecki – Potka).

Tęcza Bydgoszcz – Spójnia Białe Błota 1:0 (Piasecka).

BKS Bydgoszcz – Juventus 2 Academy Bydgoszcz 0:12 (Kacperski 6, Stypka 3, Janiszak, Kalinowski, Krzywański).

3 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – KKP Sportis Bydgoszcz 1:2  (Seraficki –  Iwanowska, Walukiewicz).

Victoria 3 Niemcz Osielsko – Wisełka Solec Kujawski 1:8 (Grybos  – Boczkaja 2, Suminiski, Masternak, Rygielski, Uss, Andryszewski).

Victoria 3 Niemcz Osielsko – UKS Jedynka Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:9 (Grybos – Seraficki 4, Zimakowski 3, Wodzyński, Baranowski).

Wisełka Solec Kujawski – KKP Sportis  Bydgoszcz 1:0 (Sonnak).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Wisełka Solec Kujawski 0:5 (Masternak 2, Rygielski 2, Bejger).

KKP Sportis Bydgoszcz – Victoria 3 Niemcz Osielsko 5:0 (Iwanowska 2, Walukiewicz 2, Cyprys).

4 turniej

Polonia Bydgoszcz – Spójnia 2 Białe Błota 14:2 (Ziętek 3, Orfin 3, Glonke 2, Kotowski 2, Kotyński 2, Słodkiewicz 2  – Kudłacik 2).

Victoria Niemcz Osielsko – Wisełka 2 Solec Kujawski 12:2 (Włodarczyk 6, Mrozińska, Mroczek, Szczygielski, Durszewicz, Jastrzembski – Borowiak 2).

Polonia Bydgoszcz – Victoria Niemcz Osielsko 0:6 (Jastrzembski 2, Włodarczyk 2, Mrozińska, Mroczek).

Spójnia 2 Białe Błota – Wisełka 2 Solec Kujawski 6:4 (Ćwikliński 3, Kudłacik 2, Słowiński – Borowiak 4).

Polonia Bydgoszcz – Wisełka 2 Solec Kujawski 4:2 (Ziętek, Kozicki, Słodkiewicz, Glonke – Borowiak 2).

Spójnia 2 Białe Błota – Victoria Niemcz Osielsko 4:9 (Ćwikliński 3, Kamiński – Włodarczyk 4, Durszewicz 3, Mroczek, Mrozińska).

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. Victoria Niemcz Osielsko 6 18 55-8
2. Wisełka Solec Kujawski 6 18 35-1
3. Juventus Academy 2 Bydgoszcz 6 16 43-3
4. Tęcza Bydgoszcz 6 16 21-3
5. BKS 2 Bydgoszcz 6 11 16-9
6. Spójnia 2 Białe Błota 6 9 27-33
7. Unia Gniewkowo 6 7 15-16
8. Victoria 2 Niemcz Osielsko 6 7 13-17
9. BKS Bydgoszcz 6 7 6-21
10. Spójnia Białe Błota 6 6 11-10
11. KKP Bydgoszcz 6 6 10-18
12. Polonia Bydgoszcz 6 6 23-30
13. Juventus Academy Bydgoszcz 6 6 7-34
14. Victoria 3 Niemcz Osielsko 6 3 12-35
15. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 6 3 14-41
16. Wisełka 2 Solec Kujawski 6 1 10-39