Terminarz K-PHLŻ Grupa B 2019/20

Terminarz rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Żaka
Grupa B sezon 2019-20

 

Termin I (23/24.11.2019)

1 turniej

Polonia II Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, Sportis II Łochowo, Spójnia Białe Błota

Data: 24.11.2019 (niedziela) godz. 13.00

Miejsce: Hala SP 31 w Bydgoszczy ul. Karłowicza 2

2 turniej

ZMIANA TERMINU ZAWODÓW 

MUKS CWZS Bydgoszcz, Spójnia II Białe Błota, KS Brzoza, Wisełka Solec Kujawski

Data: 30.11.2019 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP 15 w Bydgoszczy ul. Czerkaska 8

3 turniej

Dąb Potulice, Sportis Łochowo, SF Junior Nakło, UKS Tęcza Bydgoszcz

Data: 24.11.2019 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: SP Ślesin ul. Dworcowa 9

4 turniej

Zdrój OSiR Ciechocinek, Gryf II Sicienko, Spójnia III Białe Błota, Gryf Sicienko

Data: 24.11.2019 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

 

Termin II (7-8.12.2019)

1 turniej

Spójnia III Białe Błota, Polonia Bydgoszcz, MUKS CWZS Bydgoszcz, SF Junior Nakło

Data: 7.12.2019 (sobota) godz. 16.00

Miejsce: SP w Białych Błotach ul. Centralna  27B

2 turniej

Dąb Potulice, KS Brzoza, Gryf Sicienko, Sportis II Łochowo

Data: 8.12.2019 (niedziela) godz. 14.00

Miejsce: SP Ślesin ul. Dworcowa 9

3 turniej

Sportis Łochowo, Zdrój OSiR Ciechocinek, Spójnia II Białe Błota, Polonia II Bydgoszcz

Data: 7.12.2019 (sobota) godz. 17.00

Miejsce: hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2.

4 turniej

Spójnia Białe Błota, Wisełka Solec Kujawski, UKS Tęcza Bydgoszcz, Gryf II Sicienko

Data: 7.12.2019 (sobota) godz. 13.00

Miejsce: SP w Białych Błotach ul. Centralna  27B

 

Termin III (11-12.01.2020)

1 turniej

KS Brzoza, Gryf II Sicienko, Polonia Bydgoszcz, Sportis Łochowo

2 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, MUKS CWZS Bydgoszcz, Zdrój OSiR Ciechocinek, Sportis II Łochowo

Data: 11.01.2020 (sobota) godz. 9.30

Miejsce: Hala SP 31 ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy

3 turniej

Wisełka Solec Kujawski, SF Junior Nakło, Polonia II Bydgoszcz, Gryf Sicienko,

4 turniej

Spójnia II Białe Błota, Spójnia Białe Błota, Spójnia III Białe Błota, Dąb Potulice

 

Termin IV (18-19.01.2020)

1 turniej

Gryf Sicienko, Spójnia II Białe Błota, UKS Tęcza Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz

2 turniej

Sportis II Łochowo, Spójnia III Białe Błota, Wisełka Solec Kujawski, Sportis Łochowo

3 turniej

Gryf II Sicienko, Polonia II Bydgoszcz, MUKS CWZS Bydgoszcz, Dąb Potulice

4 turniej

Zdrój OSiR Ciechocinek, SF Junior Nakło, Spójnia Białe Błota, KS Brzoza

Data: 19.01.2020 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

 

Termin V (15-16.02.2020)

1 turniej

Polonia Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski, Zdrój OSiR Ciechocinek, Dąb Potulice

2 turniej

SF Junior Nakło, Gryf II Sicienko, Sportis II Łochowo, Spójnia II Białe Błota

3 turniej

Spójnia III Białe Błota, Polonia II Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz, KS Brzoza

4 turniej

MUKS CWZS Bydgoszcz, Sportis Łochowo, Gryf Sicienko, Spójnia Białe Błota

*wytłuszczonym drukiem gospodarz zawodów