TERMINARZ K-PHLM 2022-23

 

I kolejka 3-4/10.12.2022

1 turniej

BKS II Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz

Data: 4.12.2022 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

2 turniej

UWAGA ZMIANA TERMINU

Unia Gniewkowo, Nasz Dom Racice, Olimpia Wtelno, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Data:  10.12.2022 (sobota) godz. 10.00

Miejsce:  Hala SP nr 2 w Gniewkowie ul. Dworcowa 11

3 turniej

Sportis II Łochowo, Victoria Niemcz Osielsko, Sportis Łochowo, SF Junior Nakło

Data: 3.12.2022 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP w Paterku ul. Kcyńska 6a

4 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, Wisła Strzelce Górne, Wisełka Solec Kujawski, Pomorzanin Serock

Data: 3.12.2022 (sobota) godz. 11.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy, ul. Kcyńska 49

 

II kolejka 17-18.12.2022

1 turniej

UWAGA ZMIANA GODZINY!!! 

BKS Bydgoszcz, Unia Gniewkowo, Sportis Łochowo, Pomorzanin Serock

Data: 18.12.2022 (niedziela) godz. 12.00

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

2 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Sportis II Łochowo, Wisła Strzelce Górne, Polonia Bydgoszcz

Data: 18.12.2022 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11 c

3 turniej

Victoria Niemcz Osielsko, UKS Tęcza Bydgoszcz, Nasz Dom Racice, BKS II Bydgoszcz

Data: 18.12.2022 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Hala GOSiR w Osielsku ul. Tuberozy 2

4 turniej

UWAGA NOWY TERMIN

SF Junior Nakło, Wisełka Solec Kujawski, Zawisza Bydgoszcz, Olimpia Wtelno

Data: 7.01.2023 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala ZSP w Nakle, Osiedle Władysława Łokietka

 

III kolejka 14-15.01.2023

1 turniej

Wisełka Solec Kujawski, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, BKS Bydgoszcz, Victoria Niemcz Osielsko

Data: 14.01.2023 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Solcu Kujawskim ul. S. Roweckiego „Grota”3

2 turniej

Unia Gniewkowo, UKS Tęcza Bydgoszcz, SF Junior Nakło, Polonia Bydgoszcz

Data: 14.01.2023 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP 1 w Gniewkowie ul. Toruńska 40

3 turniej

Wisła Strzelce Górne, Olimpia Wtelno, Sportis Łochowo, BKS II Bydgoszcz

Data:  15.01.2023 (niedziela) godz. 12.30

Miejsce: Hala SP w Dobrczu, ul. Długa 33

4 turniej

Pomorzanin Serock, Zawisza Bydgoszcz, Nasz Dom Racice, Sportis II Łochowo

Data: 14.01.2023 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Szkolna Hala Widowiskowo-Sportowa w Pruszczu ul. Sportowa 10A

 

IV kolejka 21-22.01.2023

1 turniej

Wisła Strzelce Górne, Nasz Dom Racice, SF Junior Nakło, BKS Bydgoszcz

Data: 21.01.2023 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP Dobrcz, ul. Długa 33

2 turniej

Polonia Bydgoszcz, Pomorzanin Serock, Olimpia Wtelno, Victoria Niemcz Osielsko

Data: 21.01.2023 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala WSG w Bydgoszczy ul. Garbary 2

3 turniej

BKS II Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski, Sportis II Łochowo, Unia Gniewkowo

Data: 22.01.2023 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP 67 w Bydgoszczy ul. Kromera 11

4 turniej

Sportis Łochowo, Zawisza Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, UKS Tęcza Bydgoszcz

UWAGA: TURNIEJ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI

Data:  21.01.2023 (sobota) godz. 15.00

Miejsce: Hala SP w Łochowie ul. Wierzbowa 2 (wejście od orlika przy ul. Żurawinowej).

 

V kolejka 18-19.02.2023

1 turniej

Olimpia Wtelno, BKS Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz, Sportis II Łochowo

2 turniej

Nasz Dom Racice, Polonia Bydgoszcz, Sportis Łochowo, Wisełka Solec Kujawski

3 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, SF Junior Nakło, BKS II Bydgoszcz, Pomorzanin Serock

Data: 19.02.2023 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

4 turniej

Zawisza Bydgoszcz, Wisła Strzelce Górne, Victoria Niemcz Osielsko, Unia Gniewkowo