Wyniki

WYNIKI FINAŁU

 Grupa A  

 

Wisełka Solec Kujawski ? Cis Total P.R. Cekcyn                     3:0

Norbert Wolniak 2

Oskar Toporowski 1

Viking I Aleksandrów Kujawski ? UKS SMS Włocławek         0:1

                                                         Michał Trzciński 1

 

 

UKS SMS Włocławek ? Wisełka Solec Kujawski                       1:4

Michał Trzciński 1           Norbert Wolniak 2

                                          Oskar Toporowski 1

                                          Mikołaj Chojnacki 1

 

Cis Total P.R. Cekcyn ? Viking I Aleksandrów Kujawski          2:1

Daniel Leszczyński 1      Adrian Buczkowski 1

Patryk Chlebowski 1

Wisełka Solec Kujawski ? Viking I Aleksandrów Kujawski       5:0

Norbert Wolniak 4

Oskar Toporowski 1

 

UKS SMS Włocławek ? Cis Total P.R. Cekcyn                           3:1

Kordian Pierzchalski 2    Adrian Pieczka 1

Bartosz Lampkowski 1

 

TABELA:                               

 

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Wisełka Solec Kujawski

3

9

12-1

2. UKS SMS Włocławek

3

6

5-5

3. Cis Total P.R. Cekcyn

3

3

3-7

4. Viking I Aleksandrów Kujawski

3

0

1-8

 

 

Grupa B

 

UKS/SP2 Barcin        – Victoria Koronowo                              2:2

Miłosz Dziurzyński 1       Piotr Wójcik 2

Kamil Łącki 1

 

Gwiazda Bydgoszcz   – Victoria I Niemcz                                0:0

 

UKS/SP 2 Barcin        – Victoria I Niemcz                                2:4

Michał Najsztub 1              Filip Pankowski 1

Miłosz Dziurzyński 1          Jakub Szala 1

                                             Miłosz Baryłka 1

                                            Filip Januchowski 1

 

Victoria Koronowo      – Gwiazda Bydgoszcz                          1:1

Piotr Wójcik 1                 Olaf Błażejczyk 1

 

UKS/SP2 Barcin            – Gwiazda Bydgoszcz                        3:1

Eryk Jarlaczyński 2           Franciszek Marzec 1

Miłosz Dziurzyński 1

Victoria I Niemcz           – Victoria Koronowo                         1:1

Szymon Tabuła 1                Patryk Czekaliński 1             

 

TABELA:                               

 

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Victoria I Niemcz

3

5

          5-3
2. UKS/SP2 Barcin

3

4

7-7

3. Victoria Koronowo

3

3

5-5

4. Gwiazda Bydgoszcz

3

2

2-4

 

 

 

PÓŁFINAŁY

 

Wisełka Solec Kujawski       – UKS/SP2 Barcin                  4:1

Oskar Tomporowski 2             Miłosz Dziurzyński 1

Norbert Wolniak 2

 

Victoria I Niemcz      – UKS SMS Włocławek                0:0 karne  2:3

 

                                 KARNE

Filip Januchowski 1       Bartosz Lampkowski 1

Szymon Tabuła 1           Kordian Pierzchalski 1

                                       Kacper Drzewiecki 1

 

RUNDA FINAŁOWA

 

Mecz o 7 miejsce

 

Viking I Aleksandrów Kujawski ? Gwiazda Bydgoszcz           1:1   karne 2:1

Adrian Buczkowski 1                      Olaf Błażejczyk 1

                                     KARNE

Adrian Buczkowski 1                       Olaf Błażejczyk 1

Patryk Jakubczak 1

 

Mecz o 5 miejsce

 

Cis Total P.R. Cekcyn                 – Victoria Koronowo             4:5

Adrian Pieczka 2                          Hubert Koziełek 2

Szymon Stusik 1                          Jakub Grugiel

Grzegorz Duda 1                          Mikołaj Dyks 1

                                                      Piotr Wójcik 1

 

Mecz o 3 miejsce

 

UKS/SP2 Barcin                      – Victoria I Niemcz                  0:1

                                                   Filip Januchowski 1

 

Mecz o 1 miejsce

 

Wisełka Solec Kujawski       – UKS SMS Włocławek                1:0

Norbert Wolniak 1

 

Klasyfikacja końcowa turnieju finałowego:

 

  1. Wisełka Solec Kujawski
  2. UKS SMS Włocławek
  3. Victoria I Niemcz
  4. UKS/SP2 Barcin
  5. Victoria Koronowo
  6. Cis Total P.R. Cekcyn
  7. Viking I Aleksandrów Kujawski
  8. Gwiazda Bydgoszcz

 

 

Najlepszym strzelcem podczas turnieju został Norbert Wolniak Wisełka Solec Kujawski zdobywca 11 bramek a najlepszym bramkarzem Bartosz Doliński UKS SMS Włocławek.

 

Wszystkie zespoły otrzymały puchary i dyplomy. Dla trzech najlepszych drużyn były medale i nagrody w postaci piłek.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji finałów należą się: włodarzom Gminy Cekcyn, Klubowi CiS Cekcyn i prezesowi klubu Panu Markowi Januszewskiemu, firmie KONEK PSN z Bydgoszczy oraz firmie Rhinos Sport Mirosław Rzepa.

 

 

 

 

1. KOLEJKA

 

Turniej I CEKCYN

Cis Total P.R. Cekcyn ? KS Łochowo 3:1 (Chlebowski 3 ? Rodak)

Victoria Niemcz ? Polonia Bydgoszcz 4:2 (Baryłka 2, Dończyk, Pankowski ? Dyksa, samobójcza)

KS Łochowo ? Polonia Bydgoszcz 3:0 (Klyszczyński 2, Semrau)

Cis Total P.R. Cekcyn ? Victoria Niemcz 0:4 (Januchowski 2, Baryłka, Pankowski)

Victoria Niemcz – KS Łochowo 8:0 (Tabuła 2, Dończyk 2, Pankowski, Baryłka, Januchowicz, Podkrólewicz).

Polonia Bydgoszcz – Cis Total P.R. Cekcyn 0:2 (Chlebowski, Leszczyński).

 

Turniej II NIEMCZ

Gwiazda Bydgoszcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 4:2 (Koszarski 2, Szulc, Błażejczyk ? Śmieszek 2)

Victoria II Niemcz – AZS UKW I Bydgoszcz 0:3 (Jaskólski 2, Sokołowski)

AZS UKW I Bydgoszcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 2:3 (Jaskółski, Fojucik ? Kuczyński, Śmieszek, Kusy)

Gwiazda Bydgoszcz – Victoria II Niemcz 10:0 (Koszarski 2, Szulc 2, Błażejczyk 2, Kmieciak 2, Wachowski, Świetlik)

Gwiazda Bydgoszcz – AZS UKW I Bydgoszcz 4:2 (Koszarski, Szulc, Błażejczyk, Kmieciak ? Sokołowski, Fojucik)

Victoria II Niemcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 1:1 (Popiel – Jaworski).

 

Turniej III BARCIN

UKS/SP 2 Barcin ? UKS SMS Włocławek 5:2 (3:0). (Łącki Kamil 3, Jankowski Jakub, Dziurzyński Miłosz – Pierzchalski Kordian, Lampkowski Bartosz)

BKS Bydgoszcz ? AZS UKW II Bydgoszcz 3:3 (2:1). (Polaski Bartłomiej, Truchlewski Damian, Bzowski Oliwier – Radziwon Damian, Kupcewicz Kajetan).
UKS/SP 2 Barcin ? AZS UKW II Bydgoszcz 2:0 (0:0). (Dziurzyński Miłosz 2).

BKS Bydgoszcz ? UKS SMS Włocławek 2:1 (1:1). (Bzowski Oliwier  2 – Mikołajczak Dawid).

UKS/SP 2 Barcin ? BKS Bydgoszcz 8:2 (4:1). (Dziurzyński Miłosz 3, Jarlaczyński Eryk 3, Łącki Kamil 2 – Bzowski Oliwier, Grzegorek Tomasz).

UKS SMS Włocławek ? AZS UKW II Bydgoszcz 0:3 (0:1). (Bąk Dominik 2, Kupcewicz Kajetan).

 

Turniej IV KORONOWO

Victoria Koronowo – Chemik Bydgoszcz 2:5

Viking I Aleksandrów Kujawski – Wisełka Solec Kujawski 1:1

Viking I Aleksandrów Kujawski – Chemik Bydgoszcz 2:1

Victoria Koronowo – Wisełka Solec Kujawski 1:2

Chemik Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 1:0

Viking I Aleksandrów Kujawski – Victoria Koronowo 2:2

 

Wyniki II kolejki

Turniej I

Polonia Bydgoszcz – ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski 1:9 (Różański ? Buczkowski 4, Jakubczak 3, Nowakowski, Kuczyński).

Victoria II Niemcz – AZS UKW II Bydgoszcz 0:7 (Brzószczyk 2, Bąk, Guziołek, Radziwon, Napierała, Prokopowicz).

Victoria II Niemcz – ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski 0:14 (Neuman 7, Buczkowski 2, Nowakowski 2, Kuczyński 2, Jakubczak).

Polonia Bydgoszcz – AZS UKW II Bydgoszcz 0:4 (Guziołek 2, Kupcewicz, Prokopowicz).

AZS UKW II Bydgoszcz – ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski 3:6 (Guziołek, Kupcewicz, Brzószczyk ? Buczkowski 2, Kuczyński, 2, Nowakowski, Neuman).

Polonia Bydgoszcz – Victoria II Niemcz 2:0 (Dyksa, Nawrocki).

 

Turniej II

Wisełka Solec Kujawski- UKS/SP 2 Barcin 4:2

CIS Total P.R. Cekcyn ? ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski 2:0

CIS Total P.R. Cekcyn – Wisełka Solec Kujawski 0-2

ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski- UKS/SP 2 Barcin 1-1

Wisełka Solec Kujawski- ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski 3-0

UKS/SP 2 Barcin – CIS Total P.R. Cekcyn 5-2

 

 

Turniej III

Gwiazda Bydgoszcz ? Chemik Bydgoszcz 5:0.

UKS SMS Włocławek – KS Łochowo 4:2.

Gwiazda Bydgoszcz ? KS Łochowo 6:1.

UKS SMS Włocławek – Chemik Bydgoszcz 2:2.

Chemik Bydgoszcz – KS Łochowo 5:4.

UKS SMS Włocławek – Gwiazda Bydgoszcz 1:1.

 

Turniej IV

AZS UKW I Bydgoszcz – Victoria I Niemcz 2:5 (Kokociński 2 ? Pankowski 2, Januchowski 2, Podkrólewicz)

Victoria AKOMP Koronowo – BKS Bydgoszcz 4:3 (Wójcik 3, Wiertlewski ? Bzowski, Truchlewski, Nowakowski).

Victoria I Niemcz – BKS Bydgoszcz 6:2 (Pankowski 2, Januchowski 2, Baryłka ? Bzowski 2).

AZS UKW I Bydgoszcz – Victoria AKOMP Koronowo 4:2 (Kokociński 2, Rak, Fojucik ? Wójcik 2).

Victoria AKOMP Koronowo – Victoria I Niemcz 2:6 (Wójcik, samobójcza ? Baryłka 2, Januchowski 2, Podkrólewicz, Pankowski).

BKS Bydgoszcz – AZS UKW I Bydgoszcz 1:4 (Świątkowski ? Jaskólski 2, Kokociński, Dutkiewicz).

 

 

Wyniki III kolejki

 

Turniej I

Viking I Aleksandrów Kujawski –  UKS/SP 2 Barcin 3:7.

Gwiazda Bydgoszcz – Victoria I Niemcz 2:0.

Viking I Aleksandrów Kujawski ? Gwiazda Bydgoszcz 1:2

UKS/SP 2 Barcin – Victoria I Niemcz 6:2 (Baryłka 2 dla Niemcza).

Viking I Aleksandrów Kujawski ? Victoria I Niemcz 5:1 (Baryłka dla Niemcza)

UKS/SP 2 Barcin – Gwiazda Bydgoszcz 3:4.      

 

 

Turniej II

Viking II Aleksandrów Kujawski – Victoria Koronowo 0:2

Polonia Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 0:1

Viking II Aleksandrów Kujawski ? Polonia Bydgoszcz 0:1

Victoria Koronowo – UKS SMS Włocławek 1:2.

Viking II Aleksandrów Kujawski – UKS SMS Włocławek 1:4

Victoria Koronowo – Polonia Bydgoszcz 8:0.

 

Turniej III

 Victoria II Niemcz – BKS Bydgoszcz 1:10 (Rogoń ? Lewandowski 4, Truchlewski 3, Bzowski 2, Polasik).

Chemik Bydgoszcz – Cis Cekcyn 3:1 (Trynkiewicz 2, Nęcka – Pieczka).

Chemik Bydgoszcz ? Victoria II Niemcz 8:2 (Trynkiewicz 3, Chęś 2, Nęcka 2, Borowski – Rogoń, Szczekowski)

Cis Cekcyn – BKS Bydgoszcz 3:2. (Pieczka 2, Kamecki – Lewandowski, Polasik).

Chemik Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 10:0 (Nęcka 3, Górecki 2, Rutkowski 2, Chudziński, Trynkiewicz, Chęś).    

Cis Cekcyn – Victoria II Niemcz 7:0 (Pieczka 2, Kamecki, Duda, Chlebowski, Polasik, Stusik).

 

Turniej IV

AZS UKW II Bydgoszcz – AZS UKW I Bydgoszcz 5:1 (Brzószczyk 3, Prokopowicz 2 ? Kokociński).

KS Łochowo – Wisełka Solec Kujawski 0:17 (Wolniak 6, Gozimirski 3, Chołuj 3, Tarporowski 2, Kujawa, Guwański, Majczewski).  

AZS UKW II Bydgoszcz ? KS Łochowo 6:0 (Brzószczyk 3, Radziwon 2, Prokopowicz).

AZS UKW I Bydgoszcz ? Wisełka Solec Kujawski 1:11 (Fojucik ? Wolniak 5, Gozimirski 2, Chołuj 2, Majczewski, Chojnacki).

AZS UKW II Bydgoszcz ? Wisełka Solec Kujawski 1:1 (Brzószczyk – Gozimirski).

AZS UKW I Bydgoszcz – KS Łochowo 3:4 (Kokociński 2, Jaskólski ? Filipczak 3, Semrau).

 

Wyniki  IV kolejki

Turniej I

Polonia Bydgoszcz ? Gwiazda Bydgoszcz 1:2.

Wisełki Solec Kujawski – BKS Bydgoszcz 2:0.

Polonia Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 3:2.

Gwiazda Bydgoszcz – Wisełki Solec Kujawski 0:3.

BKS Bydgoszcz – Gwiazda Bydgoszcz 3:1.

Polonia Bydgoszcz – Wisełki Solec Kujawski 0:7.

 

Turniej II

Viking I Aleksandrów Kujawski ? Cis Cekcyn 2:3 ( Adrian Buczkowski 2 ? Adrian Pieczka 2, Szymon Stusik )

UKS SMS Włocławek ? AZS UKW I Bydgoszcz 2:0 ( Kacper Drzewiecki, Konrad Sobierajski )

UKS SMS Włocławek ? Viking I Aleksandrów Kujawski 0:1 ( Adrian Buczkowski )

AZS UKW I Bydgoszcz ? Cis Cekcyn 2:2 ( Mateusz Jaskólski, Jakub Dutkiewicz ? Szymon Polasik, Adrian Pieczka )

Viking I Aleksandrów Kujawski ? AZS UKW I Bydgoszcz 2:1 ( Miłosz Maciejewski 2 ? Mateusz Jaskólski )

Cis Cekcyn ? UKS SMS Włocławek 0:4 ( Michał Trzciński 3, Dawid Mikołajczak )

 

Turniej III

KS Łochowo – Victoria Koronowo 4:9 (Wiertlewski 4, Wójcik 3, Koziełek, Czekaliński dla Koronowa).

UKS/SP 2 Barcin – Victoria II Niemcz 7:0.

 KS Łochowo ? UKS/SP 2 Barcin 0:8.

Victoria Koronowo – Victoria II Niemcz 8:0 (Czekaliński 3, Wiertlewski 3, Wójcik 2).

KS Łochowo ? Victoria II Niemcz 4:2.

UKS/SP 2 Barcin – Victoria Koronowo 1:1 (Łącki ? Koziełek).

 

Turniej IV

Chemik Bydgoszcz – AZS UKW II Bydgoszcz 1:2 (Laskowski – Prokopowicz, Bąk)

Viking II Aleksandrów Kujawski – Victoria I Niemcz 1:4 (Bykowski ? Baryłka 2, Januchowski, Frąckiewicz).

Chemik Bydgoszcz ? Viking II Aleksandrów Kujawski 3:2 ( Zawodziński 2, Adamski – Bykowski, Sz. Wiśniewski)

Victoria I Niemcz – AZS UKW II Bydgoszcz 2:0 (Januchowski 2).

Chemik Bydgoszcz – Victoria I Niemcz 3:0 (Zawodziński 2, Adamski).

Viking II Aleksandrów Kujawski – AZS UKW II Bydgoszcz 0:6 (Guziołek 3, Radziwon, Prokopowicz, Kupcewicz).

 

Wyniki V kolejki

 

Turniej I

UKS/SP 2 Barcin – AZS UKW I Bydgoszcz 5:1 (Eryk Jarlaczyński x2, Miłosz Dziurzyński x2, Wiktor Piątkowski ? Mateusz Jaskulski)

Polonia Bydgoszcz – Chemik Bydgoszcz 3:0 wo.

UKS/SP 2 Barcin – Chemik Bydgoszcz 3:0 wo.

Polonia Bydgoszcz – AZS UKW I Bydgoszcz 0:2 (Mateusz Jaskulski , Maciej Kulczyk)

UKS/SP 2 Barcin ? Polonia Bydgoszcz 6:0 (Miłosz Dziurzyński 4, Eryk Jarlaczyński, Kamil Łącki)

AZS UKW I Bydgoszcz – Chemik Bydgoszcz 3:0 wo.

 

 

Turniej II

Victoria Koronowo – Gwiazda Bydgoszcz 4:0 (Wójcik 2, Koziełek 2).

AZS UKW II Bydgoszcz – Cis Cekcyn 1:1 (Bąk ? Leszczyński).

Victoria Koronowo – Cis Cekcyn 1:0 (Wójcik).

AZS UKW II Bydgoszcz – Gwiazda Bydgoszcz 0:1 (Marder). 

Victoria Koronowo – AZS UKW II Bydgoszcz 1:0 (Czekaliński).

Cis Cekcyn – Gwiazda Bydgoszcz 0:4 (Marder 2, Porażyński, Szyk).

 

 Turniej III

KS Łochowo – BKS Bydgoszcz 5:3 (Szymborski, Marcinak, Filipczak, Kapral, Semrau – Świątkowski 3).
KS Łochowo – ASPN VIKING I Aleksandrów Kuj. 1:10 (Filipczak- Buczkowski 3, Jakubczak 3, Nowakowski 3, Maciejewski).
BKS Bydgoszcz – ASPN VIKING II Aleksandrów Kuj. 2:1 (Świątkowski, Nowakowski – Jaworski).
KS Łochowo – ASPN VIKING II Aleksandrów Kuj. 2:1 (Muszczyński, Semrau – Świerszcz).
BKS Bydgoszcz – ASPN VIKING I Aleksandrów Kuj. 0:3 (Buczkowski, Nowakowski, Kuczyński).
ASPN VIKING I Aleksandrów Kuj. – ASPN VIKING II Aleksandrów Kuj. 2:1 (Buczkowski 2 – Bykowski).

 

 Turniej IV

Victoria I Niemcz – Wisełka Solec Kujawski 0:3.

Victoria II Niemcz – UKS SMS Włocławek 0:9.

UKS SMS Włocławek – Wisełka Solec Kujawski 1:1.

Victoria II Niemcz – Victoria I Niemcz 0:10.

Wisełka Solec Kujawski – Victoria II Niemcz 16:0.

UKS SMS Włocławek – Victoria I Niemcz 5:2.