Terminarz K-PHLM 2021/22

I kolejka 20.11.2021; 27-28.11.2021

1 turniej

UKS Tęcza Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Olimpia 2009 Wtelno, Olimpia 2010 Wtelno.

Data: 20.11.2021 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala SP 12 w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49

2 turniej

Polonia 2009 Bydgoszcz, Unia Gniewkowo, Olimp Strzelno, Sportis Łochowo

Data: 27.11.2021 (sobota) godz. 13.00

Miejsce: Hala ZSM nr 1 w Bydgoszczy ul. Św. Trójcy 37

3 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Kamionka Kamień Krajeński, Wisła Strzelce Górne, BKS Bydgoszcz

TURNIEJ ODWOŁANY

4 turniej

Sportis 2 Łochowo, Polonia 2010 Bydgoszcz, Cis Cekcyn, Noteć Inowrocław

ZMIANA TERMINU. KORONAWIRUS. PODANO NOWY TERMIN

Data: 4.12.2021 (sobota) godz. 13.30

Miejsce: Hala SP w Paterku ul. Kcyńska 6a

 

II kolejka 11/12.12.2021

1 turniej

Noteć Inowrocław, UKS Tęcza Bydgoszcz, Polonia 2009 Bydgoszcz, Wisła Strzelce Górne

Data: 12.12.2021 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP nr 1 w Gniewkowie ul. Toruńska 40

2 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Polonia 2010 Bydgoszcz,  Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Olimp Strzelno

Data: 12.12.2021 (niedziela) godz. 12.30

Miejsce: Hala OSiR w Ciechocinku ul. Lipnowska 11c

3 turniej

Kamionka Kamień Krajeński, Sportis 2 Łochowo, Unia Gniewkowo, Olimpia 2009 Wtelno

Data: 11.12.2021 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala Sportowa w Kamieniu Krajeńskim Ul. Witosa 11

4 turniej

Cis Cekcyn, BKS Bydgoszcz, Sportis Łochowo, Olimpia 2010 Wtelno

Data: 11.12.2021 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Cekcynie ul. Szkolna 41A

 

III kolejka 8/9.01.2022

1 turniej

Olimp Strzelno, Cis Cekcyn, UKS Tęcza Bydgoszcz, Kamionka Kamień Krajeński.

2 turniej

BKS Bydgoszcz, Polonia 2009 Bydgoszcz, Sportis 2 Łochowo, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

3 turniej

Polonia 2010 Bydgoszcz, Sportis Łochowo, Wisła Strzelce Górne, Olimpia 2009 Wtelno

4 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Olimpia 2010 Wtelno, Unia Gniewkowo, Noteć Inowrocław

 

IV kolejka 5/6.02.2022

1 turniej

Unia Gniewkowo, BKS Bydgoszcz, Polonia 2010 Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz

2 turniej

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Noteć Inowrocław, Sportis Łochowo, Kamionka Kamień Krajeński

3 turniej

Olimpia 2009 Wtelno, Cis Cekcyn, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Polonia 2009 Bydgoszcz

4 turniej

Wisła Strzelce Górne, Olimpia 2010 Wtelno, Sportis 2 Łochowo, Olimp Strzelno

 

V kolejka 19/20.02.2022

1 turniej

Sportis Łochowo, UKS Tęcza Bydgoszcz, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Sportis 2 Łochowo

2 turniej

Cis Cekcyn, Wisła Strzelce Górne, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Unia Gniewkowo

3 turniej

BKS Bydgoszcz, Olimpia 2009 Wtelno, Noteć Inowrocław, Olimp Strzelno

4 turniej

Olimpia 2010 Wtelno, Polonia 2010 Bydgoszcz, Kamionka Kamień Krajeński, Polonia 2009 Bydgoszcz.