Wyniki

Wyniki I kolejki

Turniej I CEKCYN

Cis Total P.R. Cekcyn ? KS Łochowo 3:1 (Chlebowski 3 ? Rodak)

Victoria Niemcz ? Polonia Bydgoszcz 4:2 (Baryłka 2, Dończyk, Pankowski ? Dyksa, samobójcza)

KS Łochowo ? Polonia Bydgoszcz 3:0 (Klyszczyński 2, Semrau)

Cis Total P.R. Cekcyn ? Victoria Niemcz 0:4 (Januchowski 2, Baryłka, Pankowski)

Victoria Niemcz – KS Łochowo 8:0 (Tabuła 2, Dończyk 2, Pankowski, Baryłka, Januchowicz, Podkrólewicz).

Polonia Bydgoszcz – Cis Total P.R. Cekcyn 0:2 (Chlebowski, Leszczyński).

 

Turniej II NIEMCZ

Gwiazda Bydgoszcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 4:2 (Koszarski 2, Szulc, Błażejczyk ? Śmieszek 2)

Victoria II Niemcz – AZS UKW I Bydgoszcz 0:3 (Jaskólski 2, Sokołowski)

AZS UKW I Bydgoszcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 2:3 (Jaskółski, Fojucik ? Kuczyński, Śmieszek, Kusy)

Gwiazda Bydgoszcz – Victoria II Niemcz 10:0 (Koszarski 2, Szulc 2, Błażejczyk 2, Kmieciak 2, Wachowski, Świetlik)

Gwiazda Bydgoszcz – AZS UKW I Bydgoszcz 4:2 (Koszarski, Szulc, Błażejczyk, Kmieciak ? Sokołowski, Fojucik) 

Victoria II Niemcz – Viking II Aleksandrów Kujawski 1:1 (Popiel – Jaworski).

 

 

Turniej III BARCIN

UKS/SP 2 Barcin ? UKS SMS Włocławek 5:2 (3:0). (Łącki Kamil 3, Jankowski Jakub, Dziurzyński Miłosz – Pierzchalski Kordian, Lampkowski Bartosz)

BKS Bydgoszcz ? AZS UKW II Bydgoszcz 3:3 (2:1). (Polaski Bartłomiej, Truchlewski Damian, Bzowski Oliwier – Radziwon Damian, Kupcewicz Kajetan).
 UKS/SP 2 Barcin ? AZS UKW II Bydgoszcz 2:0 (0:0). (Dziurzyński Miłosz 2).

BKS Bydgoszcz ? UKS SMS Włocławek 2:1 (1:1). (Bzowski Oliwier  2 – Mikołajczak Dawid).

UKS/SP 2 Barcin ? BKS Bydgoszcz 8:2 (4:1). (Dziurzyński Miłosz 3, Jarlaczyński Eryk 3, Łącki Kamil 2 – Bzowski Oliwier, Grzegorek Tomasz).

UKS SMS Włocławek ? AZS UKW II Bydgoszcz 0:3 (0:1). (Bąk Dominik 2, Kupcewicz Kajetan).

 

Turniej IV KORONOWO

Victoria Koronowo – Chemik Bydgoszcz 2:5

Viking I Aleksandrów Kujawski – Wisełka Solec Kujawski 1:1

 Viking I Aleksandrów Kujawski – Chemik Bydgoszcz 2:1

Victoria Koronowo – Wisełka Solec Kujawski 1:2

Chemik Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 1:0

Viking I Aleksandrów Kujawski – Victoria Koronowo 2:2

 

Wyniki II kolejki

Turniej I

Polonia Bydgoszcz – ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski 1:9 (Różański ? Buczkowski 4, Jakubczak 3, Nowakowski, Kuczyński).

Victoria II Niemcz – AZS UKW II Bydgoszcz 0:7 (Brzószczyk 2, Bąk, Guziołek, Radziwon, Napierała, Prokopowicz).

Victoria II Niemcz – ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski 0:14 (Neuman 7, Buczkowski 2, Nowakowski 2, Kuczyński 2, Jakubczak).

Polonia Bydgoszcz – AZS UKW II Bydgoszcz 0:4 (Guziołek 2, Kupcewicz, Prokopowicz).

AZS UKW II Bydgoszcz – ASPN Viking I Aleksandrów Kujawski 3:6 (Guziołek, Kupcewicz, Brzószczyk ? Buczkowski 2, Kuczyński, 2, Nowakowski, Neuman).

Polonia Bydgoszcz – Victoria II Niemcz 2:0 (Dyksa, Nawrocki).

 

Turniej II

Wisełka Solec Kujawski- UKS/SP 2 Barcin 4:2

CIS Total P.R. Cekcyn ? ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski 2:0

CIS Total P.R. Cekcyn – Wisełka Solec Kujawski 0-2

ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski- UKS/SP 2 Barcin 1-1

Wisełka Solec Kujawski- ASPN Viking II Aleksandrów Kujawski 3-0

UKS/SP 2 Barcin – CIS Total P.R. Cekcyn 5-2

 

 

Turniej III

Gwiazda Bydgoszcz ? Chemik Bydgoszcz 5:0.

UKS SMS Włocławek – KS Łochowo 4:2.

Gwiazda Bydgoszcz ? KS Łochowo 6:1.

UKS SMS Włocławek – Chemik Bydgoszcz 2:2.

Chemik Bydgoszcz – KS Łochowo 5:4.

UKS SMS Włocławek – Gwiazda Bydgoszcz 1:1.

 

Turniej IV

AZS UKW I Bydgoszcz – Victoria I Niemcz 2:5 (Kokociński 2 ? Pankowski 2, Januchowski 2, Podkrólewicz)

Victoria AKOMP Koronowo – BKS Bydgoszcz 4:3 (Wójcik 3, Wiertlewski ? Bzowski, Truchlewski, Nowakowski).

Victoria I Niemcz – BKS Bydgoszcz 6:2 (Pankowski 2, Januchowski 2, Baryłka ? Bzowski 2).

AZS UKW I Bydgoszcz – Victoria AKOMP Koronowo 4:2 (Kokociński 2, Rak, Fojucik ? Wójcik 2).

Victoria AKOMP Koronowo – Victoria I Niemcz 2:6 (Wójcik, samobójcza ? Baryłka 2, Januchowski 2, Podkrólewicz, Pankowski).

BKS Bydgoszcz – AZS UKW I Bydgoszcz 1:4 (Świątkowski ? Jaskólski 2, Kokociński, Dutkiewicz).