Wyniki i Tabela

I kolejka

Turniej I

Polonia I – Polonia IV 7:0 (Loszyński 2, Urbański 2, Kanarkowski 2, Kobyliński).

Victoria Koronowo ? KS II Łochowo 4:0 (H. Koziełek, Sądej, Wiertlewski, Babiak).

Polonia I Bydgoszcz ? KS II Łochowo 9:0 (Urbański, Czerwiński 2, Loszyński, Kanarkowski, Klepin, Kiliński).

Polonia IV Bydgoszcz – Victoria Koronowo 0:6 (Nowak 2, Sądej, H. Koziełek, Wójcik, Wiertlewski).

Polonia I Bydgoszcz – Victoria Koronowo 0:1(H. Koziełek).

Polonia IV Bydgoszcz ? KS II Łochowo 0:4(Filipczak 2, Kaczmarek, Lewandowski).

 

Turniej II

KS I Łochowo – UKS SMS Włocławek 2:1 (Szymański, Kozanecki ? Sobierajski).

Victoria I Niemcz – Victoria Bydgoszcz 2:3 (Andrysiak, K. Bielicki ? Krajnik 2, Ordak).

KS I Łochowo – Victoria Bydgoszcz 2:4 (Nowak, Kozanecki ? Ordak 2, Krajnik, Schab).

UKS SMS Włocławek – Victoria I Niemcz 4:1 (Trzciński 3, Słowiński ? samobójcza).

Victoria I Niemcz – KS I Łochowo 4:3 (D. Bielicki 2, Andrysiak, Winiarski ? Kozanecki 2, Szymański).

UKS SMS Włocławek ? Victoria Bydgoszcz 2:2 (Krzemiński 2 ? Chyliński, Krajnik).

 

Turniej III

Polonia II Bydgoszcz – UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski 2:4 (Piekuś, Florek ? Górski 2, Jakubczak, Fida).

Unia Janikowo ? BKS Bydgoszcz 3:2 ( Matykiewicz 3 – Walicki 2).

BKS Bydgoszcz ? Polonia II Bydgoszcz 5:1(Redzimski 2, Walicki, Dudek, Brążkiewicz ? Piekuś).

Unia Janikowo – UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski0:1(Dwojak).

UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski ? BKS Bydgoszcz 0:3 (Walicki 2, Dudek).

Unia Janikowo – Polonia II Bydgoszcz 4:4 (Matykiewicz 2, Jobczyk, Kołomański – Simon 2, Piekuś, Kapturski).

 

Turniej IV

Polonia III Bydgoszcz – Viking Aleksandrów Kujawski 2:2 (Pietrzak, M. Kulpa dla Vikinga).

Victoria II Niemcz – Wisełka Solec Kujawski 0:0.

Viking Aleksandrów Kujawski – Victoria II Niemcz 4:2 (M. Kulpa 3, Zawół – Zwiewka, Dończyk).

Wisełka Solec Kujawski – Polonia III Bydgoszcz 0:0

Wisełka Solec Kujawski – Viking Aleksandrów Kujawski 1:1 (Białecki ? Pietrzak).

Polonia III Bydgoszcz – Victoria II Niemcz 4:1 (Zwiewka dla Niemcza).

 

II KOLEJKA

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz – Polonia II Bydgoszcz 1:5 (Tomyślak ? Piekuś 2, Kopterski, Florek, Kulpiński).

Victoria I Niemcz – Victoria II Niemcz 5:1 (Knothe 2, Konek 2, D. Bielicki ? Januchowski).

Victoria I Niemcz – Polonia IV Bydgoszcz 9:0 (D. Bielicki 2, Andrysiak 2, Winiarski 2, Czapiewski 2, Knothe).

Polonia II Bydgoszcz – Victoria II Niemcz 1:1 (Kopterski – Baryłka).

Victoria II Niemcz – Polonia IV Bydgoszcz 0:1 (Tomyślak).

Victoria I Niemcz – Polonia II Bydgoszcz 5:3 (Andrysiak 2, Winiarski 2, Knothe ? Piekuś, Marmurowicz, Florek).

Turniej II

BKS Bydgoszcz – Victoria Bydgoszcz 10:3 (Walicki 5, Redzimski 2, Wędzelewski, Kotik, Saganowski ? Schab, Ordak, samobójcza).

Wisełka Solec Kujawski – Victoria Bydgoszcz 4:0 (Białecki 2, Łatka, samobójcza).

Wisełka Solec Kujawski – BKS Bydgoszcz 0:4 (Walicki 2, Brążkiewicz, Redzimski).

Victoria Bydgoszcz  – KS Łochowo II 3:0 wo.

BKS Bydgoszcz – KS Łochowo II 3:0 wo.

Wisełka Solec Kujawski – KS Łochowo II 3:0 wo.

 Turniej III

Victoria Koronowo – ASPN Viking Aleksandrów Kuj. 4:0 (2:0) Koziełek Hubert, Koziełek Krystian, Czekoliński Patryk, Wienckowski Marcel
UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. – KS Łochowo I  3:0 (2:0)  Fido Sebastian 2, Zwoliński Jan
Victoria Koronowo – UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.  0:1 (0:1)  Fido Sebastian.

ASPN Viking Aleksandrów Kuj. – KS Łochowo I   1:2 (0:1)  Pietrzak Grzegorz – Kazanecki Damian, Grajek Kacper

Victoria Koronowo – KS Łochowo I  2:0 (1:0)  Karbowski Jakub, Jakubowski Olaf,

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. – ASPN Viking Aleksandrów Kuj. 4:0 (1:0)  Fido Sebastian 2, Górki Michał, Jakubczak Patryk,

Turniej IV

Polonia III Bydgoszcz – Unia Janikowo 0:5 ( Matykiewicz 3, Rugocki, Jopczyk).

UKS SMS Włocławek – Polonia I Bydgoszcz 2:3 (Krzemiński, Żyrek – Kiliński, Łoboda, Urbański).

Polonia III Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 0:3 (Żyrek 2, Krzemiński).

Unia Janikowo – Polonia I Bydgoszcz 2:1 ( Rugocki, Matykiewicz – Łoboda).

Polonia III Bydgoszcz – Polonia I Bydgoszcz 1:5 (samobójczy – Walczak 3, Kruger, Klepin).

Unia Janikowo – UKS SMS Włocławek 1:1 (Jopczyk – Krzemiński).

 

III kolejka:

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz – Victoria Bydgoszcz 3:3.

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Polonia III Bydgoszcz 4:1.

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Victoria Bydgoszcz 3:0.

Polonia IV Bydgoszcz – Polonia III Bydgoszcz 0:6.

Polonia IV Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:5.

Polonia III Bydgoszcz – Victoria Bydgoszcz 4:0.

 

Turniej II

Victoria I Niemcz – Viking Aleksandrów Kujawski 6:0 (Knothe 2, D. Bielicki 2, K. Bielicki, Pankowski).

KS Łochowo II – Unia Janikowo 1:10 (Matykiewicz 4, Rugacki 2, Jopczyk, Humaj, Łagonowski, Marszał ? dla Unii).

Unia Janikowo – Viking Aleksandrów Kujawski 2:1 (Matykiewicz, Rugacki ? Pietrzak)

Victoria I Niemcz – KS Łochowo II 8:2 (D. Bielicki 3, Pankowski 3, Kretowicz, K. Bielicki ? samobójcza, ?).

Unia Janikowo – Victoria I Niemcz 3:1 (Matykiewicz 2, Rugacki ? Czapiewski).

Viking Aleksandrów Kujawski – KS Łochowo II 3:3 (Pietrzak, Wiśniewski, Zawół ? dla Vikinga).

Turniej III

Victoria KoronowoWisełka Solec Kujawski 2:1 (Sądej, Nowak – Kukułka).

UKS SMS WłocławekPolonia II Bydgoszcz 1:1 (Bohdanowicz – Piekuś).

Victoria KoronowoUKS SMS Włocławek 3:3 (Sądej 2, Nowak – Matuszewski, Słowiński, Śmigielski).

Wisełka Solec KujawskiPolonia II Bydgoszcz 0:5 (Grubich 2, Piekuś, M. Urbański, Sokalski).

Victoria KoronowoPolonia II Bydgoszcz 1:2 (Sądej – Piekuś, Kulpiński).

Wisełka Solec KujawskiUKS SMS Włocławek 3:3 (Łatka 3 – Słowiński 2, Śmigielski)

 

Turniej IV

KS Łochowo I ? Victoria II Niemcz 2:0 (Szymański 2).

Polonia I Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 1:3 (Łoboda ? Redzimski 2, Wędzelewski).

KS Łochowo I ? Polonia I Bydgoszcz 2:2 (Szymański, samobójcza ? Łoboda, Czerwiński).

BKS Bydgoszcz – Victoria II Niemcz 2:0 (Szalla, Walicki).

KS Łochowo I ? BKS Bydgoszcz 0:5 (Koziński 2, Walicki, Dudek, Brążkiewicz).

Polonia I Bydgoszcz – Victoria II Niemcz 3:2 (Łoboda, Czerwiński, Loszyński ? Januchowski 2).

 

IV kolejka

Turniej I

Wisełka Solec Kujawski ? KS Łochowo 2:0 (Kukułka, Łatka).

Polonia IV Bydgoszcz ? Unia Janikowo 3:0 wo.

Wisełka Solec Kujawski ? Unia Janikowo 3:0 wo.

KS Łochowo – Polonia IV Bydgoszcz  1:1. (Kazanecki – Fojucik).

Wisełka Solec Kujawski – Polonia IV Bydgoszcz 4:0. (Kukułka, Łatka , Zagroda, Menczyński)

KS Łochowo –  Unia Janikowo 3:0 wo.

 

Turniej II

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – KS Łochowo II 10:4 (Fido 3, Górski 3, F. Dwojak, Bykowski, Zwoliński, Jakubczak ? Filipczak 4).

UKS SMS Włocławek –  Victoria II Niemcz 6:0 (Żyrek 4, Śmigielski, Sobierajski).

KS Łochowo II –  Victoria II Niemcz 2:4 (Filipczak 2 ? Popiel 2, Podkrólewicz, Zwiewka).

UKS SMS Włocławek – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:1 (Żyrek – J. Dwojak).

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski –  Victoria II Niemcz 8:0 (Jakubczak 4, Fido, Górski, Bykowski, Machłaj).

UKS SMS Włocławek –  KS Łochowo II 8:0 (Żyrek 3, Śmigielski 2, Trzciński, Matuszewski, Krzemiński).

Turniej III

Polonia III Bydgoszcz – Victoria I Niemcz 3:1 (Balbuza 2, Kokociński ? D. Bielicki).

Victoria Koronowo – BKS Bydgoszcz 1:2 (Nowak ? Wędzelewski, Walicki).

Polonia III Bydgoszcz ? Victoria Koronowo 0:4 (Koziełek 2, Czekaliński, Nowak).

BKS Bydgoszcz – Victoria I Niemcz 4:1 (Saganowski, Wędzelewski, Nalazek, Redzimski ? D. Bielicki).

Polonia III Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 1:1 (Balbuza ? Szella).

Victoria I Niemcz – Victoria Koronowo 0:4 (Babiak 2, Nowak, Koziełek).

 

Turniej IV

Victoria Bydgoszcz – Viking Aleksandrów Kujawski 2:0.  

Polonia II Bydgoszcz – Polonia I Bydgoszcz  3:3 (Kiliński, Czerwiński, Łoboda ? Kopterski, Marmurowicz, Grubich).

Polonia II Bydgoszcz – Viking Aleksandrów Kujawski 5:0 (Simon 2, Marmurowicz, Piekuś, Kopterski).

Polonia I Bydgoszcz  – Victoria Bydgoszcz 3:0 (Czerwiński, Loszyński, Walczak).

Viking Aleksandrów Kujawski – Polonia I Bydgoszcz 4:3 (Łoboda 2, Czerwiński).

Polonia II Bydgoszcz – Victoria Bydgoszcz 8:1 (Kopterski 3, Piekuś 2, Kulpiński, Simon, Grubich dla Polonii).

 

V kolejka: 1.03./2.03.2013

Turniej I

Polonia IV Bydgoszcz –  UKS SMS Włocławek 1:10.

 BKS Bydgoszcz – Viking Aleksandrów Kujawski 4:1.

Viking Aleksandrów Kujawski – Polonia IV Bydgoszcz 2:0.

BKS Bydgoszcz – UKS SMS Włocławek 4:2.

Viking Aleksandrów Kujawski – UKS SMS Włocławek 0:2.

Polonia IV Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 1:9.

 

Turniej II

K.S Łochowo – K.S Łochowo II  3:1 (Kozanecki 3 ? Kaczmarek).

Polonia Bydgoszcz II – Polonia Bydgoszcz III  1:1 (Marmurowicz ? Hoffmann).

Polonia Bydgoszcz II – K.S. Łochowo II 5:0 (Marmurowicz, Kopterski, Piekuś, Kulpiński, Sokalski).

K.S Łochowo – Polonia Bydgoszcz III  0:0.

Polonia Bydgoszcz II – K.S Łochowo 4:3 (Piekuś 3, Marmurowicz – Szymański, Jankowski, Dworek).

K.S Łochowo II – Polonia Bydgoszcz III  0:2 (Guziołek, Dutkiewicz)

Turniej III

Unia Janikowo – Victoria II Niemcz 7:0 (Kowalski 2, Rugoś, Matykiewicz, Humaj, Śmigielski, Gnutek)

Victoria Koronowo – Victoria Bydgoszcz 2:0 (Oczkowski, Sądej).

Victoria Koronowo – Unia Janikowo 1:1 (Sądej – Rugoś).

Victoria II Niemcz – Victoria Bydgoszcz 2:0 (Januchowski, Frąckiewicz).

Victoria Koronowo ? Victoria II Niemcz 5:6 (Sądej, Kowaliński, Wiertlewski, Czekaliński, K. Koziełek ? Januchowski 2, Baryłka 2, Dończyk, Grzempa).

Unia Janikowo – Victoria Bydgoszcz 11:3 (Matykiewicz 9, Humaj, Wiśniewski – Przybylak 2, samobójcza).

Turniej IV

Wisełka Solec Kuj. – Victoria Niemcz  3:0 (0:0)  Łatka 2, Kukułka.
UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. – Polonia Bydgoszcz 1:0 (1:0)  Górski.
UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. – Victoria Niemcz 1:3 (1:2). F. Dwojak – D. Bielicki 2, K. Bielicki

Wisełka Solec Kuj. – Polonia Bydgoszcz 0:2 (0:0). Urbański, Walczak

Victoria Niemcz – Polonia Bydgoszcz 1:3 (1:1).  Czapiewski – Loszyński 2, Klepin.

Wisełka Solec Kuj. – UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.  0:2 (0:1). Bykowski Dominik, samobójcza

 

 

 

1. BKS Bydgoszcz 15 40 61-15

2. UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski 15 37 47-14

3.Victoria Koronowo 15 29 40-16

4. Unia Janikowo 15 27 49-25

5. Polonia I Bydgoszcz 15 26 45-22

6. Polonia II Bydgoszcz 15 26 50-30

7. UKS SMS Włocławek 15 24 49-22

8. Wisełka Solec Kujawski 15 22 24-19

 

————————————————

9. Victoria Niemcz 15 21 47-37

10. Polonia III Bydgoszcz 15 20 25-27

11. KS Łochowo 15 18 23-30

12. Victoria Bydgoszcz 15 14 24-56

13. Viking Aleksandrów Kujawski 15 12 19-40

14. Victoria II Niemcz 15 11 19-50

15. Polonia IV Bydgoszcz 15 8 11-71

16. KS II Łochowo 15 4 16-75

 

FINAŁ

Grupa A:

BKS Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 3:0 (Wiktor Walicki 2, Karol Brążkiewicz).

Polonia I Bydgoszcz – Unia Janikowo 0:0.

BKS Bydgoszcz – Polonia I Bydgoszcz 2:1 (Wiktor Walicki, Jakub Redzimski – Miłosz Walczak).

Wisełka Solec Kujawski – Unia Janikowo 4:2 (Daniel Łatka 3, Maciej Gapiński – Mikołaj Jobczyk, Eryk Marszak).

BKS Bydgoszcz – Unia Janikowo 3:1 (Wiktor Walicki, Wiktor Malich, Dorian Nalazek – Patryk Matykiewicz).

Polonia I Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 1:0 (Dominik Urbański).

TABELA:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. BKS Bydgoszcz

3

9

8-2

2. Polonia I Bydgoszcz

3

4

2-2

3. Wisełka Solec Kujawski

3

3

4-6

4. Unia Janikowo

3

1

3-7

 

 

 

 

 

 

Grupa B:

UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski ? UKS SMS Włocławek 2:1 (Sebastian Fido, Michał Górski – Daniel Żyrek).

Polonia II Bydgoszcz – Victoria Koronowo 0:1 (Krystian Koziełek).

UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski – Polonia II Bydgoszcz 1:1 (Sebastian Fido – Dawid Florek).

Victoria Koronowo –  UKS SMS Włocławek 0:0.

UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski  – Victoria Koronowo 1:0 (Sebastian Fido).

Polonia II Bydgoszcz –  UKS SMS Włocławek 3:2 (Dawid Florek, Rafał Piekuś, Emil Kopterski – Jakub Śmigielski, Michał Trzciński).

TABELA:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1.   UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski

3

7

4-2

2. Victoria Koronowo

3

4

1-1

3. Polonia II Bydgoszcz

3

4

4-4

4. UKS SMS Włocławek

3

1

3-5

 

 

 

 

PÓŁFINAŁY

 

BKS Bydgoszcz – Victoria Koronowo 1:1  (Filip Saganowski – Bartosz Sądej). Karne 0:2 (Krystian Koziełek, Maciej Falkowski).

Polonia I Bydgoszcz –  UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski  1:0 (Dominik Urbański).

RUNDA FINAŁOWA

 Mecz o 7 miejsce

Unia Janikowo – UKS SMS Włocławek 3:2 (Sebastian Rugowski, Paweł Humaj, Mikołaj Jobczyk – Michał Słowiński 2).

Mecz o 5 miejsce

Polonia II Bydgoszcz – Wisełka Solec Kujawski 2:0 (Emil Kopterski, Rafał Piekuś).

Mecz o 3 miejsce

UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski ? BKS Bydgoszcz 1:0 (Patryk Jakubczak).

Mecz o 1 miejsce

Polonia I Bydgoszcz – Victoria Koronowo 1:0 (Mateusz Czerwiński).

 

Klasyfikacja końcowa turnieju finałowego:

  1. Polonia I Bydgoszcz
  2. Victoria Koronowo
  3. UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski
  4. BKS Bydgoszcz
  5. Polonia II Bydgoszcz
  6. Wisełka Solec Kujawski
  7. Unia Janikowo
  8. UKS SMS Włocławek

 

Król strzelców – Wiktor Walicki (BKS) 4 bramki

Najlepszy bramkarz – Michał Oczkowski (Victoria Koronowo)

Najlepszy zawodnik – Sebastian Fido (UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski).

 

Na zakończenie turnieju zostali wybrani najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach piłkarskich:

  1. Michał Górski – UKS Jedynka Bank Zachodni WBK Aleksandrów Kujawski
  2. Rafał Piekuś  – Polonia II Bydgoszcz
  3. Krystian Koziełek ? Victoria Koronowo
  4. Michał Trzciński ? UKS SMS Włocławek
  5. Patryk Matykiewicz ? Unia Janikowo
  6. Stanisław Wędzelewski ? BKS Bydgoszcz
  7. Daniel Łatka ? Wisełka Solec Kujawski
  8. Dominik Urbański ? Polonia I Bydgoszcz