TERMINARZ GRUPA 1 K-PHLO 2020/21

                                                                        

Termin I (28/29.11.2020)

1 turniej

Pomorzanin Serock, Sportis Łochowo, Gryf Sicienko, SF Junior Nakło

Data: 28.11..2020 (sobota) godz. 14.00

Miejsce: Sala przy SP w Serocku, ul. Wyzwolenia 47

2 turniej

Fala Świekatowo, Sportis 2 Łochowo, Wisła Strzelce Górne, Czarni Nakło

Data: 28.11.2020 (sobota) godz. 10.00

Miejsce:  Sala SP w Świekatowie ul. Dworcowa 20a

3 turniej

Start Pruszcz, Tucholanka Tuchola, Wisła 2 Strzelce Górne, Gryf 2 Sicienko

Data: 29.11.2020 (niedziela) godz. 11.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Pruszczu ul. Sportowa 8A

4 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeński, Tucholanka 2 Tuchola, Olimpia Wtelno, Kamionka Kamień Krajeński

Data: 28.11.2020 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

 Termin II (12-13.12.2020)

1 turniej

Kamionka Kamień Krajeński, Pomorzanin Serock, Fala Świekatowo, Wisła 2 Strzelce Górne

Data: 12.12.2020 (sobota) godz. 14.00

Miejsce: Hala Sportowa w Kamieniu Krajeńskim Ul. Witosa 11

2 turniej

Olimpia Wtelno, Start Pruszcz, Sportis Łochowo, Wisła Strzelce Górne

Data: 13.12.2020 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Hala MGOSiR w Koronowie ul. Wąskotorowa 4

3 turniej

Tucholanka Tuchola, Tucholanka 2 Tuchola, Sportis 2 Łochowo, Gryf Sicienko

Data: 12.12.2020 (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Hala OSIR w Tucholi ul. Warszawska 17

4 turniej

Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, SF Junior Nakło, Czarni Nakło, Gryf 2 Sicienko

UWAGA KOLEJNA ZMIANA TERMINU ZAWODÓW!!! 

Data: 20.12,2020 (niedziela) godz. 10.00

Miejsce: Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim ul. Chojnicka 19

 

Termin IV (23-24.01.2021)

1 turniej

Gryf 2 Sicienko, Sportis 2 Łochowo, Olimpia Wtelno, Pomorzanin Serock

Data: 23.01.2021 r. (sobota) godz. 10.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Anieli Potulickiej w Wojnowie

Turniej 2

Sportis Łochowo, Kamionka Kamień Krajeński, Czarni Nakło, Tucholanka Tuchola

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 9.00

Miejsce: Hala SP w Ślesinie (gmina Nakło) ul. Dworcowa 9

3 turniej

Start Pruszcz, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Gryf Sicienko, Fala Świekatowo

Data: 24.01.2021 (niedziela) godz. 16.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Pruszczu ul. Sportowa 8A

4 turniej

Wisła 2 Strzelce Górne, Wisła Strzelce Górne, SF Junior Nakło, Tucholanka 2 Tuchola

Data: 23.01.2021 (sobota) godz. 14.00

Miejsce: Hala SP w Dobrczu ul. Długa 33

 

Termin V (6-7.02.2020)

1 turniej

Tucholanka 2 Tuchola, Pomorzanin Serock, Czarni Nakło, Start Pruszcz

2 turniej

Sportis 2 Łochowo, Wisła 2 Strzelce Górne, Sportis Łochowo, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie

3 turniej

Gryf Sicienko, Gryf 2 Sicienko, Kamionka Kamień Krajeński, Wisła Strzelce Górne

4 turniej

SF Junior Nakło, Fala Świekatowo, Olimpia Wtelno, Tucholanka Tuchola

 

Termin III (13/14.02.2021)

1 turniej

Wisła Strzelce Górne, Mały Piłkarz Sępólno Krajeński, Pomorzanin Serock, Tucholanka Tuchola

2 turniej

Gryf 2 Sicienko, Fala Świekatowo, Tucholanka 2 Tuchola, Sportis Łochowo

3 turniej

Czarni Nakło, Wisła 2 Strzelce Górne, Gryf Sicienko, Olimpia Wtelno

4 turniej

Kamionka Kamień Krajeński, SF Junior Nakło, Start Pruszcz, Sportis 2 Łochowo

Wytłuszczonym drukiem gospodarz turnieju