Sportis Łochowo i Wisła Strzelce Górne najlepsi w sezonie halowym

Niedziela w hali SP w Paterku przyniosła rozstrzygnięcia w finałach Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika Orlika i Żaka (zwanej potocznie Ligą Piotaka). Po raz pierwszy w historii, złote medale powędrowały do Sportisu Łochowo i Wisły Strzelce Górne.

W kategorii młodzika, pomimo jednej porażki w finale, pozycję lidera obronili zawodnicy Sportisu Łochowo. Na drugie miejsce przesunęła się Unia Gniewkowo, kosztem Tęczy Bydgoszcz.

W najbardziej wyrównanym finale w historii zmagań K-PHL Orlika, zwyciężyła Wisła Strzelce Górne, przez Tęczą Bydgoszcz (startowała do finału z ostatniego miejsca) i Gryfem Sicienko.

W kategorii żaka, Sportis Łochowo nie dał żadnych szans rywalom, wygrywając wszystkie mecze. Srebro dla Olimpii Wtelno a brąz dla Akademii Piłkarskiej Reissa Bydgoszcz.

Wszystkie zespoły uczestniczące w finałach otrzymały vouchery do wykorzystania w hurtowni sportowej skorpionsport.pl. Dodatkowo, vouchera zostali nagrodzeni trenerzy najlepszych drużyn.

Wyniki finałów w zakładkach TURNIEJE.

Specjalne podziękowania należą się Panu Posłowi Piotrowi Królowi za ufundowanie pucharów i nagród dla króla strzelców każdej kategorii.

Osobne podziękowania dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego za wsparcie finałów Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi.

Related posts