SP 6 Inowrocław i PSP 1 Aleksandrów Kujawski mistrzami Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika

Do rozgrywek w VIII. edycji Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika stanęło około 2 tysięcy młodych piłkarzy z ponad 100 szkół podstawowych w województwie w dwóch kategoriach wiekowych. Droga do finału w Aleksandrowie Kujawskim wiodła przez eliminacje powiatowe i półfinały wojewódzkie.

 

????????????????????????????????????

W kategorii dziewcząt rocznika 2003, mistrzostwo po raz pierwszy w historii zdobyła Szkoła Podstawowa nr 6 z Inowrocławia, która po rzutach karnych pokonała Zespół Szkołno-Przedszkolny nr 2 z Brodnicy. Brąz dla Szkoły Podstawowej w Pieranie.

W kategorii chłopców i dziewcząt rocznika 2006 i młodsi, bezkonkurencyjni okazali się gospodarze – Publiczna Szkoła Podstawowa z Aleksandrowa Kujawskiego. W finale pokonała ZS-P 2 Brodnica 4:0. Na najniższym stopniu podium Szkoła Podstawowa z Janikowa.

Wszystkie drużyny występujące w finale otrzymały stroje sportowe, a pierwsza trójka okazałe Puchary Marszałka Województwa Piotra Całbeckiego. Partnerem finałów był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

Nagrody wręczali członek zarządu województwa Sławomir Kopyść, Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Marcin Drogorób, wicestarosta aleksandrowski Wojciech Marjański, burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego Andrzej Cieśla oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Podróżników w Aleksandrowie Kuj. mgr Renata Golec.

Komplet wyników w zakładkach wyniki finału Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika

DSC00011

Related posts

3 Thoughts to “SP 6 Inowrocław i PSP 1 Aleksandrów Kujawski mistrzami Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika

  1. Click Here

    […]very couple of sites that take place to be comprehensive beneath, from our point of view are undoubtedly nicely really worth checking out[…]

  2. Click Here

    […]the time to study or stop by the content or web-sites we’ve linked to below the[…]

  3. Click Here

    […]please visit the websites we adhere to, such as this one particular, as it represents our picks in the web[…]

Comments are closed.