SP 12 Bydgoszcz wśród dziewcząt i SP 3 Wąbrzeźno wśród chłopców mistrzami XII Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika dziewcząt

Na boiskach SP nr 1 i SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim rozegrano XII finał Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się szkoła podstawowa 12 z Bydgoszczy. Wśród chłopców, z kompletem zwycięstw, turniej zakończyła szkoła podstawowa nr 3 z Wąbrzeźna.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego, rywalizacja sportowa przebiegała w duchu fair play. Oprócz miłych wspomnień i dobrej, piłkarskiej zabawy, każda z drużyn wyjechała z Aleksandrowa Kujawskiego z pucharem i dyplomami dla uczestników oraz z talonem na kwotę 1000 zł na sprzęt sportowy. Najlepsze trzy zespoły otrzymały medale. Wyróżniono również najlepszego zawodnika, króla strzelców i najlepszego bramkarza każdego turnieju.

Nagrody wręczali: Sławomir Kopyść – członek Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Arkadiusz Gralak – burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego, Marcin Drogorób – Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego,  Aleksandra Rogiewicz – dyrektor SP 1 w Aleksandrowie Kujawskim i Sławomir Wojciechowski – prezes UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski.

Patronat nad turniejem sprawował Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Wszystkie wyniki w zakładce Kujawsko-Pomorska Liga Orlika 2020

Related posts