Ostatnia kolejka

W najbliższy weekend zostanie rozegrana ostatnia kolejka rozgrywek we wszystkich kategoriach (w lidze Żaka pozostanie jeszcze zaległa kolejka; zawody w przyszłym tygodniu).

W kategorii Młodzika, awans do finału w Paterku, zapewniły sobie: UKS SMS Włocławek, Polonia II Bydgoszcz, Wisełka Solec Kujawski, Tucholanka Wutkowski Tuchola i Huragan Kruszyn (gospodarz finału). O pozostałe trzy miejsca walczą jeszcze: UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Victoria Niemcz, Cis Cekcyn, Fala Świekatowo i BKS Bydgoszcz. Teoretycznie, najłatwiejsze zadanie czeka graczy z Niemcza, którzy spotykają się z zespołami z dolnych rejonów tabeli. Cis gra z drużynami, które już awansowały, a BKS zmierzy się w bezpośrednim pojedynku z Falą. Jedynka również ma trudnego rywala przed sobą, gdyż zmierzy się m.in. z zawodnikami z Włocławka i Tucholi.

W kategorii Orlika, dojdzie do bardzo interesującego turnieju w Grucznie. Spotykają się: 7. Juventus, 9. Wda, 10. Victoria Niemcz i 11. Polonia II. Niepewne awansu są jeszcze zespoły: BKS, Wisełki Bydgoszcz i Zawiszy. W finale, który zostanie rozegrany w  Ciechocinku, czekają już: Zdrój (gospodarz), Polonia Bydgoszcz i Wisełka Solec Kujawski. Patrząc na terminarz ostatniego turnieju, nie powinno też zabraknąć UKS Jedynki Aleksandrów Kujawski.

W najmłodszej kategorii – Żaków, mają już kilku finalistów: Szkółkę Piłkarską CSiR z Sępólna Krajeńskiego (gospodarz), Chemika Bydgoszcz i Wisełkę Bydgoszcz. O pozostałe miejsca zawalczą do ostatniego meczu: Polonia, Zawisza, Gryf Sicienko, dwa zespoły Juventusu, Fala Świekatowo i Cis Cekcyn. Te trzy ostatnie ekipy, zmierzą się w jednym turnieju w Białych Błotach.

Related posts